С какво да перем бебешките дрехи

  • 8 981
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 112
така съм чувала,че като се купят няма нужда от пералня,все пак не са носени.само да се преплакнат на ръка  Rolling Eyes

# 16
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 843
Използвала съм (а и продължавам) Сано Максима и гела на Бочко. Доволна съм.

# 17
  • Мнения: 6 833
Щом така искаш и ти се занимава - може и на ръка да ги переш. Peace
Лично аз нямам сила толкова неща да пера на ръка, а и не виждам смисъл, нали затова е пералнята Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 183
Всичко в пералнята и след това в сушилнята, даже почти не съм ги гладила. А като са нови не се знае из какви складове са стояли и какво им се е случвало Simple Smile  То пък после бебчето като ги сложи един път и ги хвърлиш за пране, колко ли се цапат.
Все още пера с Тео бебе и не съм имала проблем, а и миришат хубаво.

# 19
  • Мнения: 109
В магазина за бебешки дрешки Angel Baby има прах за пране, който те си правят.

Казват, че е напълно естествен, не е ароматизиран и безвреден за бебешката кожа, защото е съставен от соди и масла. Още не съм го ползвала, дадоха ми мостричка за едно пране - казват, че една супена лъжица е достатъчна.

Ако минавате до някои от магазините, могат да ви дадат мостра и да опитате.

# 20
  • Мнения: 5 173
В момента пера с Персил сенситив, но не съм мн доволна. Купих и от магазина на бг-мамма Ариел сенситив, немски, мн по-доволна съм, а и мирише страхотно. Чакам с нетърпение да свърши персила.

# 21
  • Мнения: X
В момента пера с Персил сенситив, но не съм мн доволна. Купих и от магазина на бг-мамма Ариел сенситив, немски, мн по-доволна съм, а и мирише страхотно. Чакам с нетърпение да свърши персила.


Тъкмо влязох да питам за Ариел сензитив капсули, че един познат ни купува прахове от Австрия, та другия път съм решила да му заръчам този  Mr. Green

Иначе пера със Сано от както малката беше бебе, та почти до ден днешен. Откакто той ни донася прахове редувам Ариел със Сано, зависи какъв имам, зависи кога пак ще пътува и т.н.

Да се пере на ръка не виждам никакъв смисъл, даже си мисля че няма да мога така хубаво да изпера препарата от дрехите както би го изплакнала пералнята.

# 22
  • Мнения: 27
Сано Максима   Peace

# 23
  • Мнения: 591
От както се е родила (вече 1г) пера със Тео бебе. Най-много ми харесва течният с алое. Реших миналия месец да пробвам Сано Максима, но на мен ми е прекалено силен ароматът му. Сега пера и нашите дрехи с него, че да свърши по-бързо  Mr. Green Peace
Всичките и пера в пералнята на 40градуса.

# 24
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 062
От раждането на малката до сега пера с Персил сензитив. Много съм доволна. На ръка не пера  Naughty

# 25
  • Prague Czech Republic
  • Мнения: 897
Персил, сенситив.

# 26
  • София
  • Мнения: 44 355
така съм чувала,че като се купят няма нужда от пералня,все пак не са носени.само да се преплакнат на ръка  Rolling Eyes

всичко в пералнята... за мен са по-чисти като се носят от бебето, отколкото когато идват от завод,  склад, превоз, магазини....
Преди години бях доволна от сано максима. Тео-то беше кофти. На персил до сега добър препарат за пране не съм срещнала, нищо не ми перат техните, не виждам как сензитива ще е по-добър с нещо.

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Дрехите на бебето, както и нашите /поотделно/, пера само с течен "Ариел сензитив" без омекотител. Доволна съм. Суша почти всичко в сушилня. Не мисля, че бих изпрала дрехите по-добре на ръка. А и смятам, че детето има нужда от майка си - не трябва да губим ценно време след като отдавна разполагаме с улеснения като перални, сушилни, съдомиялни. Simple Smile

# 28
  • Мнения: 11
Persil sensitive  Peace Тео бебе хич не ми хареса  Naughty. Пера на 40. Първия път ги изпрах на 60, защото ми бяха давани от много познати. Гладих само първия месец. Съвет от мен, преди да ги пуснеш в пералнята я изчисти хубаво. В Била продават препарат за перални, струва около 4лв.
Успех и бързо и леко раждане  bouquet

# 29
  • Мнения: 591
Свекърва ми беше казала като се роди малката, че нейната свеки я е карала да пере дрехите на ръка, защото ако се перат в пералнята щяло да го боли коремчето бебето  Laughing Нещо свързано с центрофугата и че така щяло да го "върти" коремчето. Та може за това някой да ти е казал на ръка да переш, знам ли  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт