Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 66

  • 35 779
  • 748
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 5 405
Хм, Вив...  Whistling Grinning Hug

Фъстък, просто трябва да се научиш пред кого да си добра, пред кого буквално гадна и пред кого да покажеш самочувствие Wink малко лицемерно, ама... понякога така трябва!
И да не си помислите, че съм такава.. даже не знам как го измислих Grinning По-скоро, идеята ми е да знаеш с кого как трябва да се държиш, а да не си милото котенце, което всички може да мачкат!

# 691
  • Мнения: X
Люба и аз съм съгласна с теб относно меда. Имам щастието да имам роднина пчелар и цял живот съм яла истински мед. Наистина е смешно и честно казано ги съжалявам хората, които нямат възможност да се насладят на оригиналния естествен вкус на този лечебен дар от природата.

Какво мислите за хранене в 8 часов прозорец? Ами аз без да искам ям точно по този начин. Така съм свикнала, така ям през по-голямата част от живота си. Пробвала съм честото ядене на малки порции, еми за мен няма по-голяма досада от това постоянно да дъвча нещо и постоянно да се чувствам гладна. Не седна ли два, три пъти на ден да се наям, както трябва (не да се натъпча, това не го правя), но да почувствам желана ситост, прилив на енергия, не ми е хубаво иначе. Общо взето обядът ми е към 2-3часа следобед, като сутринта съм пила само кафе и вода. След което 4-5 часа по-късно тренирам и хапвам направо вечерята си, която е най-късно в 8часа. Другото, което е, обичам да ям само тогава когато наистина съм огладняла, а не да се застраховам за евентуално огладняване, хапвайки дребни нещица преди това. Рядко ми се случва да умирам от глад и то обикновено е ако предния ден съм яла повече сладко и инсулина ми се обажда, понеже кръвната ми захар е много чувствителна.

Та спазвам прости правила:
1.Ям когато огладнея.
2.Не спирам да ям докато не се наям.
3.Така през останалото време няма глад, който да "лъжа".

Вив, честит -килограм! Умори я тая вода най-сетне!  Hug Grinning

# 692
  • Мнения: 5 776
И аз като се храня нормално, хапвам 2 пъти на ден, огладнявам около обяд и около 7 вечерта. Обаче ако съм яла нещо боклучаво, мога с дни да ям като невидяла и да затривам всичко постигнато  Blush
Мед си купувам от едни производители във Варна, разкошен е  Heart Eyes
Вив, много ти се радвам  Hug

За днес час зумба и час пилатес в залата. Засилих се да правя и тренировката по план на Боб, обаче се оказа, че е почивен ден, та ще мисля нещо колкото да се раздвижа  Grinning

# 693
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
.мария , тази програма на боб от рутракера ли е? Не съм попадала на негова до сега и би ми било интересно, той кърти. Simple Smile

# 694
  • Мнения: 5 776
Да, ето я, 3 месечна. Кратички са, поне първите, аз съм още в началото, по 15-20 минутки. Обаче са ХИЙТ и защото се раздадох, направо треперих после  Laughing. А времетраенето ми позволява да я комбинирам с любимите ми танци  Heart Eyes

# 695
  • София
  • Мнения: 10 858
Програма на Боб  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Излишно е да казвам, че веднагически е пусната за сваляне  Mr. Green
Мими, благодаря ти!  Hug

# 696
  • Мнения: 5 405
Каква е тази програма на Боб, която сме пропуснали посемейно  Shocked ooooh!

Излишно е да казвам, че веднагически е пусната за сваляне  Mr. Green
Същото... Grinning

# 697
  • Мнения: 5 776
Аз случайно търсих дали са качили Black Fire миналата седмица  Laughing

# 698
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 446
[... да не се обидят наборките[/size]  Hug )

... няма какво да се обиждаме. С доближаване на четирисетака тялото се променя. Също и метаболизма, а и хормоните. Тъй, че си напълно права, за жалост.

# 699
  • Мнения: 1 161
Добро Утро!

Отчитам тренировка за гръб и бицепс, в трисетове, 4 серии всеки, 45 мин. Толкова слаба ( силово, не по отношение на визията  Mr. Green ) никога не съм се чувствала. Ако е свързано с ПМС, да ми идва вече, че не се трае. Ако пък е свързано с пролетна умора, да идва лятото.  Mr. Green

Любче , във връзка с написаното погоре, изключително ме разсмя.  Mr. Green

Фъстъче,  Hug

Спорни тренировки!

# 700
  • Бостън
  • Мнения: 13 718
И аз от фенките на Боб и чорапите му  Hug особено ако съм си сложила монитора направо ме преизпълва щастие от енергоразхода и пулса, който ми докарва... голям перверзник е!

Мис Дрийми - последните 15 год съм яла почти като Фрея - не закусвам, обядвам обикновено леко, защото иначе ми се приспива (на работа  Tired), но вечер обичам с толком, с расстановкой и чуством юмора да си направя табиета и със салатата и с основно и с винце и да не бързам. Реално се получава обяд около 13-13.30 и вечеря 19.30-20 ч. За мен работи, но както и Вив каза, на тези год си има значение всяка хапка!

Адаш Ризова е гласът на разума и здравото епикурейство в тази тема  Hug Hug Hug

Ще се отчета след час... а, вчера дръпнах някакви странни стари Шонови, но звучат забавно Wink
ето това

PS Кой рече, че съм страшен инат!? ВЯРНО Е, не е воля, чист инат е моето  Joy

Последна редакция: вт, 10 мар 2015, 16:36 от Agent Provocateur

# 701
  • Мнения: 247
Привет и от мен най-накрая!
Голям апокалипсис при нас настъпи. От събота сме без телефони, вода, ток, интернет, голям сняг падна в Хасковско.
Честит 8-ми март, със закъснение! Пожелавам ви да сте много обичани и ужасно щастливи!
Не отчитам нищо, но утре надявам се да се запиша. Поне с храната съм ОК, като изключим днес едно блокче шоколад.
Не съм ви чела, надявам се всички да сте ок!
Купих си днес авукадо, как да го ям, с какво да го комбинирам, може ли някакви предложения?

# 702
  • Бостън
  • Мнения: 13 718
Megi, авокадото е страхотно със зелена салата/млад спанак и краставица, или на вегератианско суши, или просто поръсено с черен пипер и лимонов сок (но на някои хора им идва мазно просто така - като го слагаш в салата намалявай драматично количеството зехтин/олио)
http://www.receptite.com/%D1%80%D0%B5%D1%86%D0%B5%D0%BF%D1%82%D0 … D0%B0%D0%B4%D0%BE

Отчет - Шон Booty time + Bob Strength WOD2 +T25 Stretching

Дилянче, преди да родя и да почна да прекарвам толкова време до печката си имах едно правило - на всяко пълнолуние 24 до 60 часа глад (или чай с мед ако е студено), на новолуние правех 12-36 часа или глад или само един вид плод или постни зеленчукови супи. Допълнително след препиване с приятели или освинване по разни празници задължително си правех някакво разтоварване пак от типа - 2-3 дни плодове и/или зеленчуци или само кисело мляко или любимата гречка с кефир. Просто има хора, които успяват да се контролират добре и да се ограничават всекидневно, докато аз обичам да се поглезя по повод и в компания и с 1 парченце не мога, та за мен много добре си работеше тази система и ми намаляваше стреса от "аз не ям сладолед и този коктейл е прекалено калоричен". Не се втелясвам прекалено нито в часовете, нито в менюто - като видя прекрасни череши си купувах по 2-3 кг и наричах 2 дни за разтоварване с череши, през зимата не съм се мъчила особено, но пък спазвах постите стриктно. Та както казах всеки си намира начин да поддържа форма, който го устройва и съответства на личните му предпочитания Simple Smile

# 703
  • Мнения: 2 883
Агентке браво за волята, иска ми се и аз да можех така, ама пуста лакомия  Crazy

Отчитам рипт ин 30 на Джилиан - седмица 1, една 10 мин. за цяло тяло от ютюб и зверска мускулна треска на ръцете от вчера, че и от днес и утре не знам как ще си измия зъбите   Laughing

# 704
  • Мнения: 683
Здравейте на всички Simple Smile
От известно време преглеждам темата и много пъти ми се е искало да се включа по някой въпрос, но така от нищото не искам се натрапвам,за това реших да се представя   Blush
Накратко - на 21 съм и неочаквано станах майка(така и открих този извор на информация  Grinning) Отдавна тренирам,предимно вкъщи,а и също като вас много обичам да си хапвам вкусно и здравословно Grinning Тази година за първи път реших да постя,за сега се справям добре, така и се чувствам - виждам, че и  в това начиниание имам съмишляници  Wink За сега спирам, да не ставам многословна, ще се радвам да се влкючвам по-често  Peace

Общи условия

Активация на акаунт