Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 66

  • 35 779
  • 748
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 010
Кардио 1 от БР. Нямах сили, но се справих. Напоследък нощно време ме мъчи една кашлица, останала след грипа. Не мога да се наспивам. Вие как се справяте с нея?
Май и аз ще сваля тази програма. Събудихте ми любопитството!

# 721
  • Мнения: 6 982
Кардио 1 от БР. Нямах сили, но се справих. Напоследък нощно време ме мъчи една кашлица, останала след грипа. Не мога да се наспивам. Вие как се справяте с нея?
Май и аз ще сваля тази програма. Събудихте ми любопитството!
Скрит текст:
Кармолис. Изцяло билкови капки. Не е точно лекарство, но е като магия. Капеш си по няколко капки в чая, после дишаш над него и поемаш дълбоко въздух и след това си пиеш чая. Отпушва нос веднага, а кашлицата я оправя за няколко дена напълно.

# 722
  • 1st floor
  • Мнения: 9 158
tqna ме подсети да питам - някой заслушвал ли се е какви са тежестите в БР - кг , паунди? И на какво казват леки и тежки? Laughing

За понеделник не отчитам нищо - пълно изтощение от осмомартенското парти. Добре, че и на работата нямахме кой знае колко работа, че тогава... Mr. Green
За вчера - W7 от БР (за последен път).

# 723
  • Мнения: 207
Непокорна, мога да ти кажа в паунди. Леките са 3, по-тежки 5 или 7,5-8, а вече 10 са за по-напреднали. Аз за БР ползвам 5 и 10. Това в паунди. Като десятките ги ползвам основно за мъртвата тяга и гребането. Значи в кг. 3 и 5кг. ползвам аз.

# 724
  • 1st floor
  • Мнения: 9 158
Непокорна, мога да ти кажа в паунди. Леките са 3, по-тежки 5 или 7,5-8, а вече 10 са за по-напреднали. Аз за БР ползвам 5 и 10. Това в паунди. Като десятките ги ползвам основно за мъртвата тяга и гребането. Значи в кг. 3 и 5кг. ползвам аз.
Благодаря!  Grinning Значи съм съвсем по правилата - и аз ползвам 3 и 5. Laughing
Следя отговорите в темата за добавките... Peace...

# 725
  • Мнения: 5 776
Фея, по принцип се храня два пъти, като не ям (или поне се опитвам) извън това. Сутрин пия кафе, не мога и не искам да закусвам. Пробвала съм много пъти, но се чувствам ужасно през целия ден след това. Пречи ми и на тренировките, дори да са минали повече от два часа. Не съм гладна, така ми е добре.

# 726
  • Мнения: 5 405
Здрастии  Laughing Ама ти погледна ли ги? Хайде някой да потвърди..  Joy Hug
Свалям си и аз тая ТРХ програма... после защо нямам място на компютъра  Crossing Arms Ама сестра ми каза, че тренировките са свещени, трием филми..  Joy

# 727
  • Мнения: 1 556
Мери, нова тема? Laughing, че с отчет ще се включа! Какво събитие.   animal085

# 728
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Макс Аут Сует, няма да казвам на коя минута аутнах, най-лошия ми резултат от всички до сега, а го правя за втори път. Това недоспиване и 8 тренировка в редица взеха да ми се отразяват.
Тяна , ех как готино звучи пълна промяна! Ти си страхотна!  bouquet
Адаш Агент, спри се , мацко, ти вчера като видях колко тренировки си направила и се изцъклих  #Crazy Че си гърмян заек, си, ама направо ми скри шапката   bouquet
И аз си свалих програмата на Боб, наистина тренировките гледам са кратки, ще се пробвам да ги вкарвам като втори тренировки след Шон. Колко ще успявам е друга работа. Grinning
Ще ме утрепете вече, сега пък и радиацията ни плаши. Мен не ме плаши, аз бях жива и родена при Чернобил, па бая и голямка си бях, и марулки ядох, някакви бразилски орехи не могат да ми се опрат. П.С. В нормалните орехи има йод, който помага срещу радиация, така че за уравновесяване на радиационното равновесие на тялото може да ги редувате - 50 грама от едните и 50 грама от другите, вярвам, че няма да се гътне никой  hahaha
П.с.П.с. традиционно в диетата на българина липсва селен между другото, за това и се разработват в момента варианти за разни храни с добавка на селен, тъй като е важен елемент /със сигурност знам, че в института по храните например разработват такъв хляб, девер ми е докторант там и точно селена разучава  Grinning/
Лек ден на всички  Grinning

# 729
  • Мнения: 5 405
Мери, нова тема? Laughing, че с отчет ще се включа! Какво събитие.   animal085
Ама че и нахална  Crossing Arms Naughty Laughing Малко по-късно  Hug

# 730
  • Мнения: 22 534
Добро утро от мен,
вчера пропуснах домашната тренировка, имам само 1час народни танци вечерта.
Днес ще карам до където мога с Beah Body Slim in 6-02 Ramp it up. Още си имам мускулна треска, което е нормално след като съм отвикнала от такъв тип натоварване.

За храненето, при дългото застояване в къщи (майчинство) закусвам. Обичайно преди не го правех.
Сега ще тренирам след пиене на кафе и мляко с мюсли...което май не е най-добрата идея, но ще видим.

# 731
  • Мнения: 1 199
Добро утро!
Аз пък четох само описание на програмката на Бобчо. Казват, че през годините минал от веги йоги към месояден кросфитър  Shocked и програмата му донякъде отразявала това. Т.е. била най-кросфитърската програма за домашни условия. Затова и толкова кратка, но пък били интензивни тренировки и не за начинаещи.

И понеже страницата, на която четох беше хубава, потърсих и програми на Джилиан. МисДрийми, ти правиш ли и Extreme shed & shred в сегашния план? Четох много добри отзиви за нея, но не съм я гледала. Врътнах само Hard body. Много програми се наредиха на опашката...

Льоли, кваса сама си ли го прави? bowuu

# 732
  • Мнения: 7 519
Фея, по принцип се храня два пъти, като не ям (или поне се опитвам) извън това. Сутрин пия кафе, не мога и не искам да закусвам. Пробвала съм много пъти, но се чувствам ужасно през целия ден след това. Пречи ми и на тренировките, дори да са минали повече от два часа. Не съм гладна, така ми е добре.

Това е много вреден навик. Така тялото много трудно гори мазнините.

# 733
  • Мнения: 5 776
Е, при мен има обратният ефект  Wink. Точно с опитите си да се насилвам да се храня както някой смята за правилно, качих ужасно много килограми за отрицателно време.

# 734
  • София
  • Мнения: 1 835
Sesylle,  по добре пий кафе, тренирай и тогава закусвай.

Аз пък хич не го харесвам тоя бразилски орех. Като го ям  направо  Sick. , затова пък бадеми мога да ям много.
За днес отчет
- кардио 2 (БР)
-30 Day Fat Burn: Legs and Butt Shaper Workout
- клекове - 126

Общи условия

Активация на акаунт