MANGO online магазин - Хубави дрехи, за готини дами! -6

  • 90 528
  • 769
  •   1
Отговори
# 750
  • София-Младост
  • Мнения: 23 393
Изцяло объркана поръчка получих току що. Всички детски дрешки, които бях поръчала размер 7-8 години, пристигнаха в размер 9-10 години.
Всички дамски пуловерчета, които бях поръчала размер С, пристигнаха в размер ХС. И сега?
Дамските по-добре, че са ги объркали, защото и така са ми добре. Но детските са безумно големи. Какво точно трябва да направя за замяна и ще ми поемат ли пощенските разходи, след като грешката е тяхна?
Сто пъти проверих всички мейли за потвърждение на поръчката, да не съм де объркала аз, защото до последно се чудих, но не ....... Навсякъде си пише 7-8.

И да допълня разочарованието си. Сега проверих и по голямата част от детските неща вече ги няма в този размер, който бях поръчала.
Пиши им, би следвало при тяхна грешка транспорта да е за тяхна сметка. Но само ще ти върнат парите, няма да ти пратят по-малкия размер. Ти трябва да си го поръчаш...а това не винаги е възможен вариант, поради изчерпване както си писала.

# 751
  • Мнения: 3 760
Аз реших да взема една рокля, че е безплатна доставката, а то ми начисли около 5лв за такса наложен платеж  Stop
Няма такса, ако се плати с карта.
Доставката е безплатна при плащане с карта,така ли? И откога това?

# 752
  • Мнения: 6 305
Става въпрос за Фешън дейс, не за Манго.

# 753
  • Мнения: 713
Става въпрос за Фешън дейс, не за Манго.

Имах предвид Фешъндейс, разбрах, че там е начислило доставка 5 лв.
Simple Smile

# 754
  • Мнения: 5 332
Изцяло объркана поръчка получих току що. Всички детски дрешки, които бях поръчала
 
При мен е същото. От три детски блузки 11-12, две дойдоха 13-14.

# 755
  • Мнения: 242
Момичета,когато поръчвате от аутлета с наложен платеж получавате ли потвърдителен мейл,преди няколко дни направих поръчка,но нямам никакво потвърждение,сега се чудя да я пусна ли пак,а ако дойдат и двете  Sad

# 756
  • Бургас
  • Мнения: 10 367
Получавам да и кошницата се изпразва.
Твоята пълна ли стои? Може да не си пуснала поръчката.

# 757
  • Мнения: 242
Да,стои пълна ,  Мария благодаря   bouquet ,ще я пусна пак

# 758
  • Мнения: 5 332
Имайки предвид бъгове на този сайт последно време, бих ги питала, дали е приета поръчка. Да не получите две еднакви после.

# 759
  • София-Младост
  • Мнения: 23 393
Имайки предвид бъгове на този сайт последно време, бих ги питала, дали е приета поръчка. Да не получите две еднакви после.
А дали ще отговорят навреме...но щом стои пълна кошницата и според мен не е направена поръчката.
Момичета, кой ще пусне нова тема?

# 760
  • Карлово
  • Мнения: 4 704
Аз преди близо месец направих първата си поръчка. Мейл нямах. Кошницата не беше празна. Пуснах я повторно, понеже беше последен ден за някакъв код. Получих мейл и кошницата се изпразни. Малко ме беше страх да не дублирам нещата, но се оказа, че само 2-я път е регистрирана поръчката ми.

# 761
  • Мнения: 384
Момичета, аз бих ви посъветвала да погледнете в Поръчки - ако няма нова там, значи не е пусната.

# 762
  • Мнения: 242
Момичета,аз поръчката я напавих преди 3-4 дни,проверих и в поръчки-нищо,а сега като я пуснах на ново веднага получих потвърдителен мейл,ще видим накрая дали ще се дублират .

# 763
  • Козлодуй
  • Мнения: 784
Аз успешно изпратих обувките, за които питах по-рано. Имам писмо, че до няколко дни ще ми върнат парите. Остава да ми одобрят и транспортните разходи, които излязоха 31,50лв. - имайте го предвид, ако смятате да връщате, никак не е евтино.

# 764
  • Мнения: 212
Някой поръчвал ли е тази рокля
http://www.mangooutlet.com/BG/p0/women/clothing/dresses/jersey-d … ;ts=1441282898683

Черната изглежда добре, но имам подобна, а бялата малко цветът ме разколебава.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт