Детски лекар

  • 2 279
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 444
В коя част на София горе-долу живееш, за да ти препоръчаме някой? Все пак имай предвид че е по-удобно да е близо до вас, тъй като дори и да имаш автомобил всичко се случва.Може да ти се наложи спешно да посетиш педиатъра, да си сама, автомобила да не е при теб или да не е в изправност, абе............ има такива моменти и е добре да е п-близичко.

# 16
  • Мнения: 1 733
Живея съвсем близо до паметника Левски.

# 17
  • Мнения: 2 407
Препоръчаха ни наща педиатърка и съм много доволна. Избрахме я предварително, взехме и гсма и като ни изписаха и се обадихме да дойде.24 часа след изписване е задължително бебето да се прегледа!

# 18
  • Мнения: 997
Само да вметна. По рамков договор лекаря не е длъжен да дойде в дома на детето. По това, че все пак педиатъра е готов да го направи бих съдила за неговата заинтересованост. Не забравяй да попиташ лекаря за спешната помощ-къде да отидеш ако имаш проблем през ноща или събота и неделя, дали е удобно да го търсиш по всяко време и вземи всички телефони. Тези неща е хубаво да се уговорят предварително, за да не стават недоразумения. И много важно - много лекари злоупотребяват - дете до 18г. не заплаща потребителска такса.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 444
В този район не бих могла да препоръчам никого.Дори не зная кой медицински център обслужва района.Питах, тъй като бих могла да препоръчам до министерство на земеделието, както и в Люлин-12та поликлиника бивша.

# 20
  • Мнения: 1 733
Е, нищо, благодаря ти все пак Simple Smile   bouquet

# 21
Нашият семеен лекар ни препоръча педиатъра, дажетой се погрижи да запише бебка.  Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 2 671
В този район не бих могла да препоръчам никого.Дори не зная кой медицински център обслужва района.Питах, тъй като бих могла да препоръчам до министерство на земеделието, както и в Люлин-12та поликлиника бивша.

Би ли споделила кого препоръчваш близо до М-во на зелмеделието - аз съм сревнително близо там?

# 23
  • Мнения: 910
Хубаво е да го избереш преди да родиш, но документално изборът става след това!
Да попитам какви документи трябват?

И да споделя, че мои близки ми препоръчаха Център "Детско здраве" на Ами Буе (www.zdraveto.com). Имате ли наблюдения за този МЦ и конкретни препоръки за педиатър?
акта за раждане на бебето, лична карта на майката и епикризата от болницата Wink
от детско здраве ти препоръчвам д-р Даскалова - много добър специалист и силно заинтересована за всеки неин малък пациент. за жалост иска заплащане докато ви излезе акта за раждане - 20 лв първо посещение и по 15 за всяко следващо. обикновенно Акта излиза до три седмици след раждането в София. плащането беше причината да не се запишем при нея но ако желаеш и имам координатите. иначе ние се записахме при д-р Колева от МЦ 16, зад министерството на земеделието - доволна съм от нея, до първата консултация идваше вкъщи когато се налагаше Peace
определено е хубаво предварително да си избереш и да се запознаеш с педиатъра за твое спокойствие. все пак трябва да мислите сравнително еднакво. много е важно педито да е съвременно и да се интересува от новостите в кърменето и гледането на бебето

# 24
  • София
  • Мнения: 1 444
Точно доктор Колева имам предвид.Татяна Колева от бившата 16 п-ка на ул."Дамян Груев", сега е Медика 16 ООД.Имам телефони ако те интересуват.Моето малко момиче се роди с жестока алергия, тази жена направи и невъзможното, учи, чете, ходи къде ли не за да добие опит и да помогне на детето ми.Страхотна е, освен това много внимателна, обяснява ако е нужно по 100 часа, а не набързо да ти изстреля нещо и айде оправяй се сама.Изключително внимателна и добър педиатър.Прави сметка, свекърва ми е педиатър, но децата ми продължават да са при д-р Колева, не съм я сменила, въпреки мърморенето и непрекъснатото предлагане за подмяната и.Явно живеем наблизо.Ако искаш пиши на лични, ще ти дам имена да отидеш от мое име при нея.Тя много обича децата ми.

Общи условия

Активация на акаунт