Нашата сватба през 2015 - тема 4

  • 27 070
  • 725
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 14 343
Аз мисля нещо такова:


Без украшението. На пробната ще правим различни варианти и ще реша.

# 706
  • Мнения: 18 562
моята ще е полувдината, на букли и ще имама тиара, има я прическата в аблума

# 707
  • София
  • Мнения: 913
Аз също мисля да съм с вдигната коса, нещо подобно на това:



Иска ми се хем да е семпло и изчистено, хем да не е съвсем класическо - рошавото много ми харесва  Mr. Green

Още не съм ходила на пробна прическа. В момента си пускам и косата, че до скоро бях с къса коса, сега е до раменете. Надявам се за 3 месеца да порастне, хехе

Последна редакция: пн, 16 мар 2015, 12:34 от Бубулеса Бубълска

# 708
  • Мнения: 208
И аз няма да имам сутиен нито пришит нито никакъв.Радичев прави строхотни корсети и държат всичко на мястото  Peace.Бельо само бикини и жартиер.Хоп качвам снимка Simple Smile

# 709
  • София
  • Мнения: 913
Мимс, и аз се замислих за варианта да не слагам нищо, но тъй като бюстът ми е практически несъществуващ, ми се ще да има някаква подплънка отдолу, да придаде някаква форма, че да не вземат да ме объркат с младоженеца  Laughing Mr. Green

# 710
  • Мнения: 14 343
Аа, Мимс, от къде са жартиерите?

Моята рокля има стегнат корсет и може без сутиен. Аз я пробвах със бриджитка и пак стои добре и не се вижда. Мисля да си купя в лилаво, заедно с лилав стринг и жартиер.

# 711
  • София
  • Мнения: 913
Уау, Мимс, страхотни са! Очите ми останаха, това синьо е невероятно, а в комбинация с камъчетата е направо бонбон  Hug

# 712
  • Мнения: 199
Бубулеса Бубълска И аз имах много телзания и търсене относно текста на поканите..Исках хем да е забавно, хем да не е нещо и изтъркано и крайно познато  Party В албумчето качих снимка на ношия текст, който е в процес на обработка и предстои печат.. Ако нещо ти допада като идея, може да заимствате  Peace
Само не знам защо албумчето стои с Х на изображението, но...........  Simple Smile

# 713
  • Мнения: 18 562
това е текста, който избрахме, по-точно, който аз избрах  Simple Smile
ще е малко променен обаче
Скрит текст:
И както в приказките става,
Принцът на Принцесата ръка в живота и подава!
И тръгват двама по пътеката голяма.
Той нейна опора е, а Тя тъй нежна и от слънчев лъч огряна!
И двамата създават силна крепост, в която вечен огън трепетно пламти!
И както приказките повеляват, Орисници добри се появяват:
Кристина и Петър до нас приятелски застават.
И орисията си за благополучие отправят!
Така и ние на 23.09.2012г.
Мария - в ролята на принцесата
и Иван - в одеждите на принца
ръка един на друг ще подадем и сватбена вечеря ще дадем
от ....... ч. в .............................
Елате заедно да се повеселим, за да можем после всички до един
да разказваме на внуци и деца:
"И аз бях на тази веселба!"
[/color]

# 714
  • Мнения: 14 343
Мис Б. много нежно  Heart Eyes Проверих продавача на обувките ми, има само лилави и черни.

Аз мисля на нашите да е това:
А пък той ме обича. И толкова.
Повече даже – не искам.
Вече не вярвам във болката.
Той ме рисува усмихната...
И ме обича. В безкрайности.
Даже до необятност

И после стандартното. Ама трябва и на ММ да го покажа.

# 715
  • София
  • Мнения: 913
Миси, настръхнах от твоя текст, много ме развълнува!  cry Hug Heart Eyes

Inka, благодаря ти! Текстът е супер забавен!  Mr. Green

Да ви се похваля, току що доставиха бокала! Толкова съм щастлива! После ще го снимам и ще го кача в албума  Heart Eyes

# 716
  • София
  • Мнения: 23 034
Мiss Bingley много ми харесa teksta  Peace Иначе разбрах,че няма да са тези покани,но просто бях забравила какъв ще е вашият цвят  Laughing Много ми е интересно и ще чакам с нетърпение ти и другите булки с определена тема на сватбата да качвате подаръчета,покани и изобщо всичко свързано с темата  Laughing

Inka13 хареса ми това за пликчетата и подаръците,малко ме е яд,че не се сетих да го напиша,но се надявам гостите да са досетливи  Joy

mimi_pld много е красив жартиерът,аз реших обаче,че това ще си го спестя  Laughing

Алечка и твоят текст е много хубав  Hug

# 717
  • Мнения: 178
Страхотни са Ви текстовете! Miss_Bingley твоя супер много ми харесва защото и моята тема е подобна Simple Smile Като ми пристигнат поканите ще ги кача в албума и ще ви покажа и моя текст.

А относно прическата аз доста варианти имам, но искам да видя финално как точно ще ми е роклята и тогава ще ходя на проби. А за грим дори не съм мислила още.

И да се похваля - поне нещо хубаво ми се случи - Имам си фотограф!  Sunglasses

# 718
  • Мнения: 18 562
радвам се, че ви е харесал текста  Simple Smile алечка и твоя е чудесен
Veti_iteV твоята тема каква е?

# 719
  • София
  • Мнения: 913
Алечка, много ми харесва текста! Цитат ли е, или ти го измисли? Много истински и чувствен.

Veti, честито за фотографа! Една стъпка към целта!  Hug

И аз да питам - каква е вашата тема?

Общи условия

Активация на акаунт