Къде в Огняново

  • 150 763
  • 468
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 201
За мен и моето семейство номер едно е замъка Роял Валентина Касъл!

# 406
  • Мнения: 701
На мене много ми хареса Алексион палас. Малък, много красив и функционален хотел. Големи стаи, удобно легло, вътрешен и малък външен басейн, джакузи. Много мил и внимателен персонал и превъзходна храна.

# 407
  • Мнения: 3 505
Алексион палас не го знам, Валентината ми е кичозен. За хубаво време предпочитахме Делта, а за зимата Термата.

# 408
  • Мнения: 3 386
Кои са най -предпочитаните ( най-хубавите) откъм база, басейни (спа) и храна?
Замислих се...
Лично за мен - Терма вита.

# 409
  • Мнения: 19
Здравейте, не видях скорошни мнения за хотел Елис. Басейнът е с минерална вода, а стаите как са?Някой посещавал ли го е скоро?

Последно бях преди 3 години - тогава не останах много очарована. До колкото знам вече е ремонтиран и положението е по-добре от преди. Стаите са мънички, нямаше климатик, а леглото бе много неудобно. На мен проблем ми беше разположението на стаята, тъй като цяла нощ се чува реката и не се спи лесно (ако заспиваш трудно).

 Басейнът от друга страна е страхотен, посетителите на Бохема идват в Елис на хотел, защото там е действително малък. Но водата е МНОГО топла, има и миро. Храната преди години беше супер, последния път според мен горе-долу. Не е много разнообразна, готвят няколко неща предимно, но за закуска имат страхотни бухтички Simple Smile.

# 410
  • Мнения: 3 386
От нещата, които хапнахме в ресторанта на Елис на мен лично всичко ми хареса.
Хотелът е малък и непретенциозен. Басейнът е хубав, достатъчно голям и с хубава топла вода. Шезлонгите са неудобни - от пластмасовите, без матраци. И чадъри няма достатъчно, разчита се на сянката от чинара...

# 411
  • Мнения: 6 298
Ако в Елис още предлагат от техните катми с различни видове домашно сладко или домашен мед, то препоръчвам да се опитат. Преди години сме хапвали и много ни харесваха.  Ако действително виче и направен ремонт с удоворствие ще го посетим отново. Базата си плачеши за реновиране. От голямата влага мазилката по стените се люпеше цялата. Домакините бяха много любезни и с удоволствие ще ги посетим, ако наистина има промана в сградата на хотела. Моля, ако накой е ходил скоро да сподели как е състоянието на стаите!

# 412
  • Мнения: 2
И ние тази година се отказахме от морето и ние бяхме в Огняново но в Шарков ,страхотна храна,обслужване ,чистота.Децата останаха очаровани .Храната супер вкусна,тишина .Ние не обичаме с моя мъж шума .А хотела е малък,семеен и страхотен.Със сигурност пак ще го посетим.


Моля, да споделите, как е басейна там, при Шарков ? Дали пускат външни лица? Че и ние не обичаме шума и навалица и търсим по-спокойно място, за почивка и пълен релакс Wink

# 413
  • Мнения: 3 386
Допълвам върпросче за Шарков:
Водата в басейна топла ли е?

# 414
  • София
  • Мнения: 3 951
Здравейте, планирам посещение до Огняново, но ми се иска да мина и през Лещен - как мога да стигна без лична кола до там?

# 415
  • Мнения: 6 298
Здравейте, планирам посещение до Огняново, но ми се иска да мина и през Лещен - как мога да стигна без лична кола до там?
Ами ако няма директен автобус от Огняново до Лещен, то със сигурност ще има автобус до Гоце Делчев и от там с автобус до Лещен. Просто трябва да проверите в Гоце Делчев и в самото Огняново какъв междуселищен траспорт има с какви маршрути.

# 416
  • Мнения: 1 030
Здравейте, планирам посещение до Огняново, но ми се иска да мина и през Лещен - как мога да стигна без лична кола до там?

Може и пеш от Огняново до Лещен.
С уговорката,че не съм го правила, но ни казаха, че има пряка пътека , която тръгвала от Мирото и била по-малко от 1ч. Иначе по шосето е около 1,5ч.

# 417
  • София
  • Мнения: 3 951
Такси опция ли е? Имате ли представа? Пеш няма да е със сигурност.

# 418
  • Мнения: 6 298
Аз таксита в Огняново не съм виждала, но е възможно някоя компания за таксита в Гоце Делчев да обслужва и района. Ако ще отсядате в Огняново, може да попитате за такива подробности в самият хотел или къщата за гости, където ще бъдете настанени. Местните най-добре знаят какви са транспортните връзки със съседните населени места.

# 419
  • Мнения: 765
Здравейте, бихте ли ми казали, ако някой от вас е ходил с домашен любимец/мини йорки/ в Огняново, къде сте отсядали.

Общи условия

Активация на акаунт