Къде в Огняново

  • 150 797
  • 468
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 6 298
Много отдавна съм посещавала Делта, но основният ми неприятен спомен от там ми е, че водата в басейна беше хладна, т.е. за плуване е ок,но не и за престой на малко дете.

# 391
  • Мнения: 8 243
Сигурно 10 години подред посещавахме Делта всяко лято. Точно за това че децата могат да тичат. Че има достатъчно зелена площ, площадка и детски басейн.
За съжаление базата им трудно се мери с Терма Вита. Ние резервираме винаги в новата част и точно определени стаи. И пак нещата станаха доста захабени в последните години. Поради многото хотели в Огняново започна ту да няма ток, ту да няма вода.
Последната година бяхме в Ува Нестум. Който е на входа на Гоце Делчев и доколкото знам е с един и същи собственик с Терма Вита. Бих казала че това е един от наистина прекрасните хотели в България. Е пак няколко дни ходихме на басейн в Делта.

# 392
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
Здравейте!
Парадайс или Терма Вита за лятна почивка?
Дете, които държи на басейните и забавленията и майка, която иска настаняване до басейна, за да вижда детето, а не шезлонг на 20 метра от басейна, хигиена, добра храна, ако има опции вечеря може и да се възползваме, но не ми е приоритет.
Предполагам, че има добри места за хапване в Огняново.
Няма за какво да се чудиш. Според скромния ми опит от няколко посетени хотела в Огняново - Терма Вита е най-добрият и по-конкретно - за летния сезон. Тогава работят всичките му външни басейни, които хич не са малко и никак не са лоши. Това е един от малкото хотели, които не допускат външни лица в басейните и СПА-то си. Изключая - един външен басейн, който е извън територията на Терма Вита и може да се посещава както от гостите му, така и от външни лица срещу заплащане. Хотелът ми допада заради спокойствието, комфортната обстановка и уюта, които излъчва. Хигиената, обслужването и храната също са на подобаващо ниво.
В селцето има достатъчно прилични заведения за хранене - едното е препоръчваното в bg mamma - Рай. Не е зле - нито като качество на храната, нито като цени. Освен това - винаги можете да хапнете в някой от ресторантите към хотелите.

Последна редакция: чт, 28 май 2020, 21:19 от Скубиду

# 393
  • Мнения: 3
Здравейте, има ли някой с тазгодишни отзиви за Терма вита? Как е организирано храненето в ресторанта на закуска? Допускат ли се външни посетители?

# 394
  • Мнения: 1 401
Здравейте,
Ние тази година се отказахме от море и решихме почивката да я разделим между минерален басейн и планина.
Избрахме Огняново и темата ми беше много полезна за моя избор.
От позната получих добри отзиви за хотел аелеганс и тук като цяло те се потвърдиха, така че избрахме този хотел.
Много съм доволна от него - чисто, любезен персонал, навсякъде дезинфектанти. Ние бяхме със закуска и вечеря, които се избират от сет меню. Беше вкусно, въпреки че имам забележки към сандвичите с яйца и сирене😀
За вечеря изборът беше само от възможности с месо или риба пъстърва. Изборът е достатъчен и всичко, което опитахме много ми хареса. Въпреки това втори път, за което съм сигурна, че ще има, не бих избрала пакет с вечеря. Порциите огромни и поне за моето семейство беше доста тежко за преди лягане. Добре, че не бяхме взели вечеря и за детето. Като цяло не обичам да се разхищава храна, но за нас определено количеството беше голямо и оставаше. В повечето вечери отказвахме десерта. Следващият път просто ще си избираме от менюто. По тази причина не посетихме рекламирания от вас Рай, но да се надяваме, че пътищата ще ни отведат и до там😀
През деня на басейните пускат външни лица, но въпреки това не се получаваше струпване на много хора. Имаше достатъчно свободни шезлонги, а в СПА центъра винаги си бяхме сами.
Надявам се да съм полезна. Ако някой го интересува още нещо съм готова да отговоря.

# 395
  • Мнения: 669
И ние тази година се отказахме от морето и ние бяхме в Огняново но в Шарков ,страхотна храна,обслужване ,чистота.Децата останаха очаровани .Храната супер вкусна,тишина .Ние не обичаме с моя мъж шума .А хотела е малък,семеен и страхотен.Със сигурност пак ще го посетим.

# 396
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 575
.........................................
Следващият път просто ще си избираме от менюто. По тази причина не посетихме рекламирания от вас Рай, но да се надяваме, че пътищата ще ни отведат и до там😀
През деня на басейните пускат външни лица, но въпреки това не се получаваше струпване на много хора. Имаше достатъчно свободни шезлонги, а в СПА центъра винаги си бяхме сами.
Надявам се да съм полезна. Ако някой го интересува още нещо съм готова да отговоря.
Не си пропуснала много, като не си посетила Рай, в Елеганс също готвят добре.
Миналото лято строяха нова сграда до хотела. Та, въпросът ми е - дали вече е завършен строежът и какво представлява - нов хотел или 3-та сграда към Елеганс?
Предварително благодаря!

# 397
  • Мнения: 1 401
Строежът до Елеганс още не е завършен и понякога сутрин се чуваха машини, което беше леко неприятно.
Ние попитахме дали строят трета сграда, но ни казаха с усмивка, че е нов хотел на конкурент.😀

# 398
  • Мнения: 13 545
Здравейте, преди време бях срещала тази тема, но не отделих време, за да се запозная по-подробно с хотелите в селото. Голяма грешка, но вече си научих урока.
Споделям впечатленията си от Спа хотел Огняново, дано да е полезно за някой. Изкарахме един уикенд в него и впечатленията ми са следните:
Веднага ми направи впечатление, че в хотела не се спазнат абсолютно никакви противоепедиомологични мерки. Рецепционистката застана бувално в лицето ми, за да измери температурата ми, беше без маска. По късно забелязах, че и в ресторанта както на вечеря така  и на закуската никой не носи маски, ръкавици.
Дезифектант имаше само на рецепцията, но бяха останали само опаковките. Чистотата в стаята е меко казана лоша, косми от предишните посетители имаше навсякъде в банята, на терасата и в стаята разбира се. Петна по мебелите, ужасно мръсни стъкла и дограма. Стаята ни се намираше над кухнята и сутринта се събудихме от задушлива миризна на пържено.
Храната в ресторанта е лоша, цените много и неоправдано високи. Закуската  е влючена в цената и е по предварително заявено меню,  продуктите са имитиращи и с ниско качество, кафето ужасно.
Водата в големият външен басейн е много чиста,НО СТУДЕНА  в джакузито беше прията. Вътрешните басейни не посетих, защото времето беше приятно, а вътре беше много задушно. Шезлонгите бяха застлани с шалтета, а впредвид сегашната ситуация не са  подходящи. Не на последно място не мога да не отбележа и неприятното поне за нас озвучаване до малките часове от жива музика, нямам представа от къде е, всъщност е без значение.

Последна редакция: пн, 03 авг 2020, 18:04 от Пролетно цвете

# 399
  • Мнения: 34
Здравейте, не видях скорошни мнения за хотел Елис. Басейнът е с минерална вода, а стаите как са?Някой посещавал ли го е скоро?

# 400
  • Мнения: 54
Здравейте, моля за отзиви от хотел Бохема.

# 401
  • Мнения: 2 069
Здравейте, моля за отзиви от хотел Бохема.
Преди две-три години ходихме. Има външен басейн, средно голям, и едно топило. Водата е топла. Храната е нормална. В стаята климатикът течеше и подлагах парцали, два пъти идваха, но продължи да тече по малко. И нещо не работеше както трябва. Имахме много голяма тераса, с маса и столове, но отгоре открита. Или много печеше на нея, или валеше и все не можехме да я ползваме спокойно. Тогава всеки ден валеше. Оттогава, като резервирам, гледам терасите имат ли покрив. Един ден от обяд късно вечерта нямаше ток. Не бих отишла пак.

# 402
  • Мнения: 54
Здравейте, моля за отзиви от хотел Бохема.
Преди две-три години ходихме. Има външен басейн, средно голям, и едно топило. Водата е топла. Храната е нормална. В стаята климатикът течеше и подлагах парцали, два пъти идваха, но продължи да тече по малко. И нещо не работеше както трябва. Имахме много голяма тераса, с маса и столове, но отгоре открита. Или много печеше на нея, или валеше и все не можехме да я ползваме спокойно. Тогава всеки ден валеше. Оттогава, като резервирам, гледам терасите имат ли покрив. Един ден от обяд късно вечерта нямаше ток. Не бих отишла пак.
Благодаря! ☺

# 403
  • Мнения: 130
Здравейте, моля за избор на хотел в Огняново.Кои са най -предпочитаните ( най-хубавите) откъм база, басейни (спа) и храна?
Хубав ден!

# 404
  • Сф
  • Мнения: 4 764
Здравейте, има цели 27 страници в темата. Върнете се и прочетете поне последните 5-6 и ще добиете представа.

Общи условия

Активация на акаунт