Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 26 фев. 2015, 11:14 ч.

Къде в Огняново

• 123 588
  • 392
  •   1
Отговори
# 390
Много отдавна съм посещавала Делта, но основният ми неприятен спомен от там ми е, че водата в басейна беше хладна, т.е. за плуване е ок,но не и за престой на малко дете.

# 391
Сигурно 10 години подред посещавахме Делта всяко лято. Точно за това че децата могат да тичат. Че има достатъчно зелена площ, площадка и детски басейн.
За съжаление базата им трудно се мери с Терма Вита. Ние резервираме винаги в новата част и точно определени стаи. И пак нещата станаха доста захабени в последните години. Поради многото хотели в Огняново започна ту да няма ток, ту да няма вода.
Последната година бяхме в Ува Нестум. Който е на входа на Гоце Делчев и доколкото знам е с един и същи собственик с Терма Вита. Бих казала че това е един от наистина прекрасните хотели в България. Е пак няколко дни ходихме на басейн в Делта.

# 392
  • There I was on a July morning ...
Здравейте!
Парадайс или Терма Вита за лятна почивка?
Дете, които държи на басейните и забавленията и майка, която иска настаняване до басейна, за да вижда детето, а не шезлонг на 20 метра от басейна, хигиена, добра храна, ако има опции вечеря може и да се възползваме, но не ми е приоритет.
Предполагам, че има добри места за хапване в Огняново.
Няма за какво да се чудиш. Според скромния ми опит от няколко посетени хотела в Огняново - Терма Вита е най-добрият и по-конкретно - за летния сезон. Тогава работят всичките му външни басейни, които хич не са малко и никак не са лоши. Това е един от малкото хотели, които не допускат външни лица в басейните и СПА-то си. Изключая - един външен басейн, който е извън територията на Терма Вита и може да се посещава както от гостите му, така и от външни лица срещу заплащане. Хотелът ми допада заради спокойствието, комфортната обстановка и уюта, които излъчва. Хигиената, обслужването и храната също са на подобаващо ниво.
В селцето има достатъчно прилични заведения за хранене - едното е препоръчваното в bg mamma - Рай. Не е зле - нито като качество на храната, нито като цени. Освен това - винаги можете да хапнете в някой от ресторантите към хотелите.

Последна редакция: чт, 28 май 2020, 21:19 от Скубиду

Общи условия

Активация на акаунт