Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 26 фев. 2015, 11:14 ч.

Къде в Огняново

• 122 631
  • 385
  •   1
Отговори
# 375
За зимата е по-добре Тремата. Делта имат страхотен двор, но това зимно време няма как да се усети. Във Валентината не съм била, но и нямам желание, защото ми идва кич.

# 376
Получих оферта за Валерия Касъл,но малко скъпичко .-90 лв само закуска.Ще чакам и от Темата.

# 377
  • Сф
Терма вита са принципно по-скъпи от Валентина

# 378
От Термата се обадиха и казаха,че и те предлагат оферта само със закуска.Чакам им офертата.Ще бъдем с кола,но къде можем да обядваме и вечеряме?Четох за вила" Рай",че е вкусно и евтино? Други варианти?
Кое е по-добро Термата или Валерия?

# 379
  • Сф
Не е Валерия, а Валентина. Ресторантът им е хубав, така че може и там да пробвате. За Рай е препоръчително резервация.

# 380
Рай според мен отдавна лежи на стара слава. Преди 5 години наистина беше атрактивно, сега ако човек търси сносна храна на ниска цена става. Масите са набутани близо една до друга обслужването е сносно.
За качествена храна и хубаво вино залагаме на Ува нестум на входа на Гоце Делчев.

# 381
Терма вита е по-добър избор. Затова предложих първо него. На следващо място - Валентина касъл.
Ресторантите и на двете места са ок за хапване. Можете да се разходите до Рай. За мен храната там си е супер, макар че всичко заградиха и наистина пренагъчкаха масите, но... кухнята държи ниво.

# 382
Валентина Касъл ми предлагат по- голяма цена отколкото Роял Валентина.Това на какво се дължи според Вас?Четох ,че втория е по- нов.?!Откъм басейн, ресторант ,стаи кое е по добро ?

# 383
Да не би тип стая да е различна - мансардна, стандартна, лукс?
Иначе са еднотипни хотелите. Да, вторият е по-нов, но сериозна разлика не мисля, че има. Лично на мен Валентина ми харесва повече, но почти всички познати предпочитат Роял Simple Smile пак казвам, като разположение, басейни - сходни са. От спа-то не очаквай чудеса (джакузи, парна баня... нищо общо с центъра на Роял спа във Велинград, примерно).

Терма-та какво ти предложиха?

# 384
От Валентина стая Делукс + доплащане за децата 95 лв+60лв,а Роял  стая Делукс+ доплащане 110лв+40лв.Обадих се да попитам имат ли тераса,във Валентина има,а в Роял нямат същите стаи.Нямали и свободни други с тераса.В същото време дамата от рецепция на Валентина ми предлага във Роял за стая Делукс без тераса с доплащане за децата на цена 95лв.+ 60лв.Нещо тотално се обърках,😃!
От Термата ми предлагат с някаква програма за изготвяне на упражнения за ежедневно натоварване,което ненужно ми оскъпява пакета.Например за апартамент супериор 669 лв,само със закуска🙃!

# 385
Здравейте,
Много ми харесва Хотел Парадайз  и бих се радвала  да чуя отзиви за него. Набелязала съм го за Великденските празници и тъй като съм си патила от хотели , избирани по снимки, бих била много благодарна, ако споделите как е ?

Последна редакция: вт, 03 мар 2020, 09:33 от Daisy1123

Общи условия

Активация на акаунт