Отговори
# 705
  • Мнения: 18 683
Краличке Heart Eyes, поздравления   bouquet
Миси Heart Eyes и аз го четох, ще видим , много  се повтаря това немско участие newsm78

Госпожата Heart Eyes, ей ти малко витамини за следобедната почивка Wink

# 706
  • Мнения: 1 072
Госпожата Heart Eyes Hug, мисля, че е същата, редакторката на турския Вог, Зейнеб беше някаква, забравих Peace Ако не следим новините всеки ден, може да се объркаме и ние Peace Примерно за другите актьори като чета не знам така ли е не е ли, но покрай Киво и за тях вече си имам едно наум Wink

Айра Heart Eyes Hug, те и за Вигингите писаха по едно време, та не знам Peace Този турско-германска продукция сигурно е онзи исторически филм, затова толкова го повтарят, но със сигурност тази среща не е била за него Peace Simple Smile

# 707
  • Мнения: 3 371
Краличке Heart Eyes, поздравления   bouquet
Миси Heart Eyes и аз го четох, ще видим , много  се повтаря това немско участие newsm78

Госпожата Heart Eyes, ей ти малко витамини за следобедната почивка Wink



Айрка,  Heart Eyes благодаря ти, такива витамини в големи дози ми трябват на мен!  Wink
Обаче, дай да се разберем сега - не може на мен само вендузи и витамини, а за Миси Heart Eyes масажи !  Naughty Направи нещо по въпроса, моля те, докторчето да ме включи в графика масажен, че имам нужда от солиден масаж на цяло тяло !  Blush

Миси Heart Eyes точно !  Peace

Последна редакция: чт, 02 апр 2015, 12:16 от gospojata

# 708
  • Мнения: 18 683
Краличке Heart Eyes, поздравления   bouquet
Миси Heart Eyes и аз го четох, ще видим , много  се повтаря това немско участие newsm78

Госпожата Heart Eyes, ей ти малко витамини за следобедната почивка Wink



Айрка,  Heart Eyes благодаря ти, такива витамини в големи дози ми трябват на мен!  Wink
Обаче, дай да се разберем сега - не може на мен само вендузи и витамини, а за Миси Heart Eyes масажи !  Naughty Направи нещо по въпроса, моля те, докторчето да ме включи в графика масажен, че имам нужда от солиден масаж на цяло тяло !  Blush

Миси Heart Eyes точно !  Peace


ооо сега ти се е освободило време, от утре почваш  thumbsup китайски масаж, тайландски, дълбоко дишане, може и малко медитация за отпускане на духа Crazy аааа и турски хамам Wink

Миси Heart Eyes и аз така мисля Peace

# 709
  • Мнения: 3 371
Айрич Heart Eyes, знам аз, че мога да разчитам на теб !  Hug Точно така - освен за тялото, ще се погрижим и за духа !  Whistling





# 710
  • Мнения: 18 601
Госпожата  Heart Eyes Hug завид, завид! Ама имаш нужда!
Миси  Heart Eyes Joy Joy Joy е, чак пък да не заспя  Mr. Green Какви са тези хайдушки вежди на това момиче, не се ли гледа в огледалото? И дори със сламена коса и е по-хубаво, отколкото с черната - с нея много и изпъкват острите, миши черти  hahaha
Краличке  Heart Eyes честито! Боже, дойде ли време  newsm78
И аз вече не вярвам на нищо, което не е излязло от устата на нашия приказливец  Laughing
Желая ви приятен ден!   bouquet

# 711
  • Мнения: 3 371
Фенче Heart Eyes, така е - много имам нужда !  Hug

# 712
  • Мнения: 3 242
Как я гледа само!!!

# 713
  • Мнения: 3 371

 Hug
Да, изглеждат щастливи и доволни заедно !  Peace



# 714
  • Мнения: 1 072
Госпожата Heart Eyes Hug, хубави са и ние си ги харесваме Wink Heart Eyes

Новини от последните часове Peace Нермин Безмен щяла да се омъжва тези дни за Толга Саваджи/Яхия от КСШ/ Wink


Хазал в новия си сериал се е уредила с боксьорче Simple Smile Някой гледа ли го?


Берк Ерчер е посетил болни деца Sad Симпатяга е той Heart Eyes


Берен отново с изявление по повод ситуацията в Турция Peace

Террор на территории Турции!

Недавно в Турции были задержаны два террориста, но итог оказался трагическим. Перед судом началась стрельба, двое людей погибли. Судья Савджи Кыраз был ранен и скончался в больнице. Многие знаменитости подняли восстание против такого террора на улицах города среди белого дня. Первой на произошедшее отреагировала актриса Берен Саат.

"На суде теперь справедливость ищут благодаря оружию. За пять лет были арестованы 236 человек и убит один судья. В 2015 году в стране начали постоянно отключать электричество. Что за день такой! Мне очень жаль свою страну!"

# 715
# 716
# 717
  • Мнения: 3 371

  love001 Благодаря ти !   bouquet

Миси Heart Eyes, така е - хубави млади хора, които се обичат, щастливи са един с друг, доволни от живота...ами харесвам такива хора !  Heart Eyes
Благодаря ти и за новината за Нермин Безмен - желая и много щастие с Толга - те също много ми харесват като двойка !  Peace

Някой ще ми подскаже ли кой е актьорът, който прави селфито ?

# 718
  • Мнения: 3 242
Госпожата, не съм много сведуща, но мисля, че е Бурак Хаккъ.

Писала си:
Цитат
така е - хубави млади хора, които се обичат, щастливи са един с друг, доволни от живота...ами харесвам такива хора !

Нека заменим една дума и да поздравим Нермин Безмен и Толга Саваджи.  Grinning
Цитат
така е - хубави и не толкова млади хора, които се обичат, щастливи са един с друг, доволни от живота...ами харесвам такива хора !

# 719
  • Мнения: 3 371
Вале,  Hug благодаря ти !   bouquet

Съгласна съм с “поправката“ - същите думи, можем да отнесем и до Нермин и Толга. Peace Любовта, приятелството и хармонията не познават възрасти !  Hug

Много ми е познат този Бурак Хаккъ, но не мога да се сетя от къде ? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт