Отговори
# 735
  • Мнения: 8 464
Краличке,   Hug  bouquet


Снеже,  Heart Eyes много красива Хазал!  Hug
Скрит текст:
Каква е историята на Марал? Тя е богата, занимава се с мода, а Сарп- той е беден, боксьор е, сервитьор??? Как се намериха, как се влюбиха? Защо тя казва, че той не я иска? Има някакво момиче около него? Питам, защото може да го загледам. Май феновете им ги сватосаха, има ли нещо между тях? Аз и него го харесвам, ама да не чуе Айрка,  Heart Eyes че ша ма бие.  Joy

Скрит текст:
Не е богата, отгледана е от баба си, работи в мол "Луна" като сервитьорка на сладкарския щанд. А Сарп работи там, той е майстор сладкар. Така се запознаха и се влюбиха от пръв поглед. Той започна работа в мола целенасочено - незаконно родено дете е, майка му го е отгледала, тя е лекар, а собственикът на търговския център му е баща, но не го и признал, а и изобщо не го знае как изглежда. Затова той реши да му отмъщава. Междувременно дъщерята на собственика забременя от някакъв си, който не искаше детето и трябваше да замине, затова повери своята длъжност на Марал, май е управител, ако не се лъжа. Тя има завършено образование за дизайнер. Сарп пък се съюзи с разни типове и по тази причина иска да държи Марал настрана, не, че не я иска. А русата е манекенка в мола. Тя го харесва, а сега е ядосана на Марал и затова още повече му се вре в краката. В общи линии е това.  Hug Мисля, че засега нямат нищо общо Арас и Хазал. Те са приятели от дълги години. Приятелка на Хазал е Йълдъз Чааръ Атиксой, която му беше сестра от "Времето лети". Оттам се познават и с Арас. Wink

Последна редакция: пт, 03 апр 2015, 13:10 от ·٠•Snejka•٠·

# 736
  • Мнения: 432

Затова я обичам, защото е като едно малко чудо, чиста като сълза.  Peace И като казах сълза, понеже аз рева почти от всичко, клипчетата ме разплакаха.  Peace Виждала съм снимки, но емоцията е още по-силна във видеото. Благодаря, Айрка!  Heart Eyes

# 737
  • Мнения: 18 653

Затова я обичам, защото е като едно малко чудо, чиста като сълза.  Peace И като казах сълза, понеже аз рева почти от всичко, клипчетата ме разплакаха.  Peace Виждала съм снимки, но емоцията е още по-силна във видеото. Благодаря, Айрка!  Heart Eyes

  моля   love001

# 738
# 739
  • София
  • Мнения: 6 287
KIVANÇ TATLITUĞ İLE KIVANÇ KASABALI, “HAYRANLARIMIZA ÇOK GÜZEL SÜRPRİZLERİMİZ VAR" DİYEREK MÜJDE VERDİ

Имаме много хубави / приятни изненади за почитателите ни - това са казали двамата Къванчовци.

# 740
  • Мнения: 432
Миси,  Heart Eyes чак сега разбрах, че това е Мерве.  Peace

Една красива Баде

И една красива Гьозде ( а може и Гюзде)

И сладка Хазар

И трите са снимали с Къванч, и трите много добре му подхождат.  Peace  Hug Hug

Терзи,  Heart Eyes Зари,  Heart Eyes благодаря!

# 741
  • Мнения: 3 371
Момичета,  Heart Eyes Hug Heart Eyes заповядайте в новата ни къщичка !   bouquet


Общи условия

Активация на акаунт