Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 6 287
 wavey

Госпожата  Hug  той е, Бурак Хакъ е. Играеше в "Мелодията на сърцето", цигуларят Кенан.

# 721
  • Мнения: 3 371
wavey

Госпожата  Hug  той е, Бурак Хакъ е. Играеше в "Мелодията на сърцето", цигуларят Кенан.

Благодаря ти, Зари !  Heart Eyes Hug Heart Eyes Аз Мелодията не съм я гледала, явно някъде другаде съм го мернала, но определено ми е познат. Пък и е хубав мъж . Wink



# 722
  • Мнения: 3 364


Последна редакция: чт, 02 апр 2015, 21:07 от dterziiska

# 723
  • Мнения: 3 371

Терзи,  newsm51  love001 newsm51 жива да си, джанъм !   bouquet С толкова много снимки ни зарадва тези дни, благодаря ти !   bouquet Heart Eyes Hug

# 724
  • Мнения: 432
Момичета,  Hug
Скрит текст:
има време да разбера дали сме приети, но беше голяма тръпка- върнах се назад и някак си цял ден ме държа  Wink Wink Wink  newsm68

Честито на Нермин, харесват ми с Толга Саваджъ, нека бъдат много щастливи!   bouquet

Госпожата,  Heart Eyes Мелодията на сърцето е много интересен сериал, с милото го гледахме заедно.  Wink

# 725
  • Мнения: 3 371


Госпожата,  Heart Eyes Мелодията на сърцето е много интересен сериал, с милото го гледахме заедно.  Wink


 Heart Eyes Hug Heart Eyes Сигурно, чувала съм само хубави неща за него, но ... Blush

Успех с приема !  Peace



Лека нощ и татлъ сънища ви пожелавам !  Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 726
  • Мнения: 432
Добро утро, момичета  Hug Hug Hug



Вчера Хазал се появи при Борето.  Peace

# 727
  • Мнения: 8 545
Добро утро. Hug Hug Hug

КралицатаHug


Хазал в новия си сериал се е уредила с боксьорче Simple Smile Някой гледа ли го?

Да, аз.  Hug Леко и забавно сериалче е засега.  Wink В четвъртък от 20 часа го дават по ТВ 8. А пък момчето е Арас Б. Йенемли - Мете от "Времето лети". Hug





А това е от фотосесия за списание. Нова е.



Хубав ден.  bouquet

# 728
  • Мнения: 432
Снеже,  Heart Eyes много красива Хазал!  Hug
Скрит текст:
Каква е историята на Марал? Тя е богата, занимава се с мода, а Сарп- той е беден, боксьор е, сервитьор??? Как се намериха, как се влюбиха? Защо тя казва, че той не я иска? Има някакво момиче около него? Питам, защото може да го загледам. Май феновете им ги сватосаха, има ли нещо между тях? Аз и него го харесвам, ама да не чуе Айрка,  Heart Eyes че ша ма бие.  Joy

# 729
  • Мнения: 1 072
Здравейте, момичета Heart Eyes Hug Киво ни чака за кафе, търси къде сме Wink Simple Smile Heart Eyes


Кралицата Heart Eyes Hug, мерси за кафенцето  bouquet Хазал и аз я видях Wink

Снежка Hug, мерси за сериала, ще го прегледам Wink

Мерси и за новите снимки  bouquet

Малко съжалявам за Вигингите Wink Мисля, че щеше да му се получи много добре ролята Peace


Хубав ден Heart Eyes Hug

# 730
  • Мнения: 18 683
Привееет в петък  bouquet

Снежи Hug wavey
хубава е новата фотосесия, много е женствена!
Краличке Heart Eyes, що да те бия? Laughing нямам отношение към тоя актъор и новия серал на Хазалчето Wink
Миси Heart Eyes дааа търси ни Grinning



за викингите и аз съжалявам, щеше да му е опит -по-различен Peace
Освен хубав сериал искам и малко международно учстие..... и западняците да се порадват на тая красота и талант Wink Grinning

разбрах, че  сте ходили  на уроци по танци Naughty Grinning, имам папарашки снимки Laughing

# 731
  • Мнения: 432
Краличке Heart Eyes, що да те бия? Laughing нямам отношение към тоя актъор и новия серал на Хазалчето Wink

разбрах, че  сте ходили  на уроци по танци Naughty Grinning, имам папарашки снимки Laughing

Айрка,  Heart Eyes защото изневерявам, мило.  Wink

Кой е ходил на танци?  Rolling Eyes Или това беше изненадата, която с нетърпение очакваме?  Whistling Whistling Whistling Ако е изненадата, не я пускай още, да не остава на последната страница на темата.  Wink

# 732
  • Мнения: 18 683
Краличке Heart Eyes, що да те бия? Laughing нямам отношение към тоя актъор и новия серал на Хазалчето Wink

разбрах, че  сте ходили  на уроци по танци Naughty Grinning, имам папарашки снимки Laughing

Айрка,  Heart Eyes защото изневерявам, мило.  Wink

Кой е ходил на танци?  Rolling Eyes Или това беше изненадата, която с нетърпение очакваме?  Whistling Whistling Whistling Ако е изненадата, не я пускай още, да не остава на последната страница на темата.  Wink

изневярата -само в краен случай Naughty Grinning
ако Киво замине за Америка Laughing

няма да ги пускам споко Wink

Новое фото Берен и Кенана в своём ресторане BIS в Анкаре

# 733
  • Мнения: 432

Новое фото Берен и Кенана в своём ресторане BIS в Анкаре



Те отвориха ли го вече?  Rolling Eyes Пак не съм разбрала....  Joy

# 734
  • Мнения: 18 683

Новое фото Берен и Кенана в своём ресторане BIS в Анкаре



Те отвориха ли го вече?  Rolling Eyes Пак не съм разбрала....  Joy

не знам със сигурност newsm78

още новинки Simple Smile
2 апреля Всемирный день информирования об аутизме

Берен в 2011 году снялась в передаче в поддержку фонда детей больных аутизмом....Посмотрите видео, как она общалась с ними...такая забота,нежность,интерес в глазах Берен.Мне еще понравилось: она хотела помочь мальчику,а он так отодвинул ее руку по-хозяйски 😄


http://vk.com/berenalican?w=wall-67485558_42854&z=video-6748 … d463be08b126a2e0d

http://vk.com/berenalican?w=wall-67485558_42854&z=video-6748 … ad42be3b9e3aef495

Общи условия

Активация на акаунт