Много дъвкана тема... Изневярата.

  • 36 737
  • 259
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 72
Аз пък се питам откъде авторката е сигурна ,че всичко е приключило.Това все пак е две годишна връзка.Човек не остава с някого ей така само за удобство цели две години.С жена си е 5 години ,а с любовницата цели две.Ами то това си е половината от живота му като семеен.Ако е търсел само разнообразие и му е било скучно в моногамна връзка не е ли нормално да ги сменя по често.То две години си е втора постоянна връзка. Едва ли е толкова лесно да кажеш край и то когато не си го решил сам ,а си бил принуден .

Приключил е малко преди да се разбере. По негови думи - тя е почнала да се влюбва, това е равносилно на проблеми. Търсила го е после 2-3 пъти, отрязал я е. Изтрил е телефоните и фейса. Това нищо не значи де. Казвам фактите.

# 181
  • Мнения: 72
"У женщины поразительная интуиция: она может догадаться обо всём, кроме самого очевидного." Mr. Green



Това относно че авторката не е усетила по-рано че миличкия и ги върти там нейде някакви  Mr. Green



Факт. Трудно се хваща, когато няма нищо. Това с червилото по ризата и оставени от любовницата прашки са митове и легенди.
Не е закъснявал, не е имало скрити телефонни разговори, не е излизал без мен, поведението му е същото като в първия ден от брака ни, не му е липсвало желание към мен, не е бил сприхав, потаен, разсеян, нищо. Как да го хвана?

Появи ми се отнякъде някакво усещане, казах го вече. Но иначе - нищо конкретно.

# 182
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Не са митове и легенди  Wink
просто твоя има 'талант'  Mr. Green

# 183
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120


Факт. Трудно се хваща, когато няма нищо. Това с червилото по ризата и оставени от любовницата прашки са митове и легенди.
Не е закъснявал, не е имало скрити телефонни разговори, не е излизал без мен, поведението му е същото като в първия ден от брака ни, не му е липсвало желание към мен, не е бил сприхав, потаен, разсеян, нищо. Как да го хвана?

Появи ми се отнякъде някакво усещане, казах го вече. Но иначе - нищо конкретно.

Ми той може още от тогава да си има паралелни светове  Laughing

# 184
  • Мнения: 261
Лошо момиче , макар да си пуснала темата за да си излееш душата и получиш виртуална подкрепа , личи си че ти вече си простила. Което си е твое право , разбира се. Тъпчеш на едно място с идеята "обмислям какво да правя" , но реално си преминала в режим на примирение , и чакаш да се уталожат пресния шок и унижение , за да продължиш да живееш по старому.
В което няма лошо. Просто имай предвид , че отсега-нататък ще трябва да си затваряш очите , да потискаш съмненията , да го целуваш без да мислиш кой е целувал преди това , да не питаш как е минал работния ден , да си намираш положителни неща с които да прогонваш усещането че те мамят.  Защото той няма да се промени , ще хойка зад гърба ти , а ти трябва да се научиш да не мислиш за това , да се правиш че се случва в друга реалност и не на теб. Да живееш всеки ден стараейки се да не го забелязваш , да го изхвърлиш от главата си. Ако можеш (аз никога не бих могла) , ще се оправят нещата за теб. Пожелавам ти успех.

# 185
  • Мнения: 17
Цитат
Приключил е малко преди да се разбере. По негови думи - тя е почнала да се влюбва, това е равносилно на проблеми. Търсила го е после 2-3 пъти, отрязал я е. Изтрил е телефоните и фейса. Това нищо не значи де. Казвам фактите.
А може би това е причината ти да разбереш.След като се е почувствала изоставена се е постарала истината да стигне до теб.
Може би с мисълта да си тръгнеш и да освободиш място за нея newsm78

# 186
  • Мнения: 72
Цитат
Приключил е малко преди да се разбере. По негови думи - тя е почнала да се влюбва, това е равносилно на проблеми. Търсила го е после 2-3 пъти, отрязал я е. Изтрил е телефоните и фейса. Това нищо не значи де. Казвам фактите.
А може би това е причината ти да разбереш.След като се е почувствала изоставена се е постарала истината да стигне до теб.
Може би с мисълта да си тръгнеш и да освободиш място за нея newsm78

Е вероятно, но не мисля. Тя също е семейна и не желае да се развежда.

# 187
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
ГасИму  Tired тя също семейна .....

Какви хора , ценности , мироглед ......

Заслужават всичко да им се срути по най-грозният начин и на двамата , белким си дадат сметка   Twisted Evil ГаСимУ

# 188
  • Мнения: 2 214
Дес- как е бебока Laughing гасимУ

# 189
  • Мнения: 7 325
Ми то обикновено семейните кръшкачи търсят семейни защото свободните има голяма вероятност да усложнят нещата.

# 190
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Ми то обикновено семейните кръшкачи търсят семейни защото свободните има голяма вероятност да усложнят нещата.
да и може в  две семейства да се разпърдят нещата  Mr. Green

# 191
  • Мнения: 67
Лошо момиче , макар да си пуснала темата за да си излееш душата и получиш виртуална подкрепа , личи си че ти вече си простила. Което си е твое право , разбира се. Тъпчеш на едно място с идеята "обмислям какво да правя" , но реално си преминала в режим на примирение , и чакаш да се уталожат пресния шок и унижение , за да продължиш да живееш по старому.
В което няма лошо. Просто имай предвид , че отсега-нататък ще трябва да си затваряш очите , да потискаш съмненията , да го целуваш без да мислиш кой е целувал преди това , да не питаш как е минал работния ден , да си намираш положителни неща с които да прогонваш усещането че те мамят.  Защото той няма да се промени , ще хойка зад гърба ти , а ти трябва да се научиш да не мислиш за това , да се правиш че се случва в друга реалност и не на теб. Да живееш всеки ден стараейки се да не го забелязваш , да го изхвърлиш от главата си. Ако можеш (аз никога не бих могла) , ще се оправят нещата за теб. Пожелавам ти успех.


Доста черногледо звучи, обаче си е истина мамка му. Или в поне на 90% от случаите. Живота после е гаден. Не знаеш какво да очакваш от отсрещната страна. Нямаш никаква сигурност за нищо. Поглеждаш човека до теб и се чудиш кой по дяволите е той. Отвратително състояние. И.......всеки търси изход от нея. Много мнения можеш да чуеш, акъли всеки може да ти даде, но истината е че само ти можеш да избереш пътя си оттук нататък. Пожелавам ти успех. Аз все още търся моя.

# 192
  • Мнения: 168
Не прочетох цялата тема, но само на мен ли този профил на мъжа клони към социопатия? Казвам го, защото имах една приятелка, с която живях заедно в гимназията и университета, която също като съпруга ви притежаваше този чар или 'магнетизъм' да привличат много хора около себе си.
Обикновено се запознаваше с хора страшно бързо и винаги се оказваше, че този  човек има някаква драматична история в живота си, по някакъв начин е беззащитен и лесно манипулируем. Всички тези нейни приятели имаха нещо, за което тя рано или късно ги е използвала - пари, връзки, решаване на домашни, после подсказки по изпити и ред други нелогични за мен, но за нея важни услуги. Изглеждаше така, че никога не се задържа на едно място, душата на компанията, винаги в настроение.
Връзките й бяха повече от цифрите на Пи след запетаята, но никога не съм виждала или усетила в нея да изпитва вина, срам или разкаяние. Винаги намираше оправдание или умело прикриваше следите с лъжи и увъртания. Харесваше и да се забърква в разни нелегални дейности или някакви малки далавери.
Такъв човек, който много ми навреди, а мислех за приятелка. Отне ми доста време да преосмисля минали събития и след много разговори с приятелка психолог и четене в нета установих, че тези хора се раждат така - оперирани от чувства и водещи се от временния адреналин. За себе си отделно направих равносметка (живеенето със социопат доста ме промени), че е по-добре да изпитвам палитра от чувства, било то и лоши, и това ме прави човек с достатъчно достойнство да обърна гръб и да си тръгна.

Моят съвет е да се консултирате с терапевт/психолог, защото в самото начало сте имали факти, които сте игнорирали и са довели до разочарованието днес. Най-добре е да помислите първо за детето си, себе си и тогава да прецените какво ще правите.  Според мен няма смисъл да си криете чувствата и ако той ви е наранил не му спестявайте настроенията си.

# 193
  • Мнения: 690
"Има мъже, които унижават жената вкъщи и навън"... Защото твоя не те е унижавал 2 год. и продължава да го прави newsm78 или си мислиш хайде кротнал се нашия

Само жена може да прости да я правят на парцал 2 год поне и да си трае baby_neutral защо пък да не. Убедила съм се, че форумът /а явно и животът/ е пълен със слаби жени, които явно много им харесва да са примирени, смачкани и "жертва на обстоятелствата".
Мъжете не прощават изневяра /в повечето случаи/, защо ли? А сетих се - защото се уважават.

# 194
  • Мнения: 7 325
За мачкането може и да си права, но с това

Мъжете не прощават изневяра /в повечето случаи/, защо ли? А сетих се - защото се уважават.
не съм съгласна. На решението да простиш или не простиш изневяра влияят много фактори. Аз не простих, обаче това беше капката, която преля чашата. Ако сега ми се случи, се съмнявам че ще успея да взема толкова лесно и категорично решение да приключа с брака си, както предишният път. По мои наблюдения и при мъжете се случва нещо подобно. Не е въпрос на самоуважение.

Общи условия

Активация на акаунт