"Изпраща ФЕВРУАРЧЕ зимата студена и чака баба Марта румена засмена"

  • 30 875
  • 728
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 11
Как прекарахте иначе на Цветница в това кофти време? Поздрави на патерици на всички цветя!

# 661
  • Мнения: 2 141
Добро утро, момичета Hug


Тъй да ми е пролетно настроението тази сутрин, а такъв дъжд вали навън, че се чудя как ще пътувам до Бургас. Дават оранжеви кодове в половин България. Дано да нямаме проблем по пътя, но поне няма да съм сама. Ще бъдем с една дружка с децата. Ще обиколим моловете, че нали тук У Ямбол нямат Laughing и да видим ще харесаме ли нещо на мушмуроците Rolling Eyes

D.M. Може да ползваш "редакция" за да допълваш поста си, ако си пропуснала нещо, което искаш да ни споделиш Flutter иначе по въпроса ти за кг-мите в момента съм точно колкото забременях, но имам да махна още 6кг, които преди да забременея бях качила. Та... до 55кг (идеалното ми) останаха още 6кила, повечето ги махнах ooooh!

# 662
  • Мнения: 368
Добро утро и от мен

ДМ,аз също се мъча да сваля още 1.5-2кг до 51кг,които са ми летните идеални WinkАз имам зимни и летни кг-ама разликата е 2-3кг,не повече Mr. Green. Но проблема при мен е,че първо-нямам време за повече спорт(2пъти седмично в моя случай е крайно недостатъчно) и второ-хапвам си доста и то главно вечер(много,ама МНОГО лош навик #Cussing out). Хубавото на пролетта е,че температурите навън са обратно пропорционални на апетита ми-т.е с увеличаване на градусите -лакомията ми намаля Laughing Та почти е сигурно ,че до плажа ще съм 51 мах Peace
Къти,и тук вали гадно и така ще е целия ден SadДобре,че направихме големи разходки уикенда щото днес ще сме на закрито,а ако прогнозата е вярна-утре също Sad Лек път и приятно пазаруване Hug
Вчера не успях да направя снимка на малката за колажа,дърпаше се от люлките и изобщо 2 секунди не стоя мирно #CrazyВ петък поне с ММ ще я снимам и ще пратя ,у дома няма как да стане "пролетна "снимка Rolling Eyes
Хубав ден на всички  bouquet

# 663
  • Мнения: 1 481
Добро утро момичета!  Hug
След хубавия празник вчера с малката манекенка-архитект не сме мигнали!!!  Shocked Цяла нощ и беше запушен носа с ужасни гъсти сополки-смятам сега да излезна да купя Baby Vac,който е за прахосмукачка,защото с ръчното аспираторче  е страшна мъка! http://www.pharmalife.bg/product/519/beybi-vak-aspirator-nos-baby-vac.html Някой използвал ли го е? Промивам с физиологичен разствор,правя инхалации,давам Цинабсин,но положението е доста...задръстено!!!  ooooh!

# 664
  • Мнения: 11
Добро утро момичета!  Hug
След хубавия празник вчера с малката манекенка-архитект не сме мигнали!!!  Shocked Цяла нощ и беше запушен носа с ужасни гъсти сополки-смятам сега да излезна да купя Baby Vac,който е за прахосмукачка,защото с ръчното аспираторче  е страшна мъка! http://www.pharmalife.bg/product/519/beybi-vak-aspirator-nos-baby-vac.html Някой използвал ли го е? Промивам с физиологичен разствор,правя инхалации,давам Цинабсин,но положението е доста...задръстено!!!  ooooh!
Аз го ползвам и съм доволна, но гледам това да се случва само в много краен случай и то максимум 2 пъти дневно. Дърпането на сополите ги увеличава и стимулира продукцията. Повече правя промивки без други лекарства. Поне да чукна на дърво до сега така ни е минавало Simple Smile
nelly ,аз качих по време на бремеността около 30тина. При мен диетата е строга. Само за тренировки нямам повече от 2,3 пъти седмично, но гледам като цяло да не ми е застоял начина на живот- т.е ако преди ползвах асансьор- сега катеря само стълби Simple Smile))
m@m , извинявам се...
Хубав ден на всички!

# 665
  • Мнения: 275
Здравейте,
Честит празник (на патерица) на всички цветенца, тревички, дървенца и цялата flora!  Бъдете здрави и щастливи! Simple Smile
ДМ , ние прекарахме Цветница в София Ринг Мол - много хора и се изнизахме бързо, бързо, за да не лепнем някой вирус.... Но купихме дървени играчки и беба беше щастлива Simple Smile. Килограмите ги свалих много бързо, но аз качих само 10тина и 6месеца след раждането си извадих плочките на корема. Но всяка свободна минута тренирах!
Якенце ни подариха едно на Angel baby, като на червената шапчица и е много сладка с него, малко като шлиферче! Simple Smile иначе има такова без ръкави и дънково, но като гледам времето май ще вадиме ескимосите Simple Smile
Мед яде и много обича, майка е педиатър и ми каза , че ако има непоносимост тя ще е както на 1, така и на 101....Хлебче от лимец, масълце и мед и го е ошушкала.. Simple Smile
Аз захар не давам и не ядем вкъщи, една опаковка за 1година стига..
МамаКъти, браво за героизма и апартаментите са супер! Дано следващите наематели да са по- добри и да не правят свинщини!
Лек ден от мен! Simple Smile


# 666
  • NE
  • Мнения: 11 001
Привет и от нас. wavey

Звяра спи, та да напиша и аз два реда. Официално пак са тръгнали един след друг страничните резци, както предните. Ще избият поне бързо.
Освен, че се научи да слиза сам от леглото, сега се катери по кълките ми и се качва пак сам. Въобще как му идват все бели не знам.

За колажа може да пратите всякакви подходящи снимки. Аз например ще ползвам една снимка от слънчева разходка. Grinning

ДМ Аз много бързо свалих кг от бремеността, но не от хубаво. Сега нямам дори идея колко тежа.
Цветница я прекарахме с дълга разходка край морето. Татко пи бира, а ние ядохме солетки. Joy Имаше много хора и на малкия човек му беше интересно. Grinning

# 667
  • Мнения: 1 416
Момичета да ви почерпя за нашата цветница. Това ни е тортата. Отбелязахме я при свекито.


Къти страхотонооо е станалоо, направо искам да наема единия, премести го във Варна  Laughing
Скрит текст:
Ако не е тайна, колко ви излезе ремонта. Питам, защото и ние обмисляме нещо, за да се ориентирам

Ние сме на фаза крещене и викане, дано е период и отмине.

# 668
  • Мнения: 2 141
Ужасен ден... ужасно пътувахме, беше ми напрегнато от силния дъжд, а и на прибиране и Мони се кривеше, но добре, че по някое време заспа ooooh!
Д.М няма за какво да ми се извиняваш Peace Hug
Фрейда общо за 2та апартамента 5000лв хвръкнаха,не съм деляла кое колко е. Най-много "глътна" малкия понеже всичко ОТ-ДО е ново, а в големия обзавеждане не съм правила - само щорите навсякаде са нови и е освежено всичко с латекс.
А иначе с кеф ще ти го пратя по... Еконта  Joy Hug

# 669
  • Мнения: 1 096
Привет мами Simple Smile

Честита Цветница на всички цветенца в темата.Нека имената ни се споменават само с добри думи и по хубави поводи.И аз празнувах вчера,но не успях да вляза да ви почерпя.Вчера направихме една зимна разходка и Дари като заспа,откара 3 часа,а ние с ММ измръзнахме

Искам сърдечно да ви благодаря за стиснатите палчета.Нещата в сряда минаха добре,но днес имаше втори етап и продължаваме да стискаме палци и да се надяваме да имаме успех Praynig

Цветенце,честито зъбче на Вили и дано и новите да изникнат бързо и безпроблемно. Дари също може да се качва и слиза само,но доста се страхува ако няма някой до нея.Радвам се,че вече успешно хапвате кашички и други неща.Скоро и мръвки ще гризкате

Къти,прекрасни са апартаментите и съм сигурна,че бързо ще намерите наематели. Съжалявам за лошото пътуване,дано вече Мони е по-спокоен като си е вкъщи

Тели,
хубаво е,че имаш приятни гости и къщата се озвучава с детски смях

Съни,честита манекенка-архитектка-полиглотка Simple SmileДано да не е нещо сериозно и бързо го преборите

Фрейда,прекрасна торта.И аз набързо сътворих прословутата торта с кисело мляко,която става за 30 мин. и всички вчера бяха очаровани от нея.

Хайде приятен ден,мили мои и дано скоро се включа с добри новини Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

# 670
  • Мнения: 553
Baby vac е супер изобретение. От 4 години я ползвам. Много по-спокойна съм като я имам. Поне виждам, че нослето остава чисто. За първи път чувам, че увеличава секрета и не съм забелязала подобно нещо. С помпата съкратих 10 дневните хреми на 3-4 дневни, освен когато не става въпрос за някакви мазни жълти сополи, за които си трябва и капки. 3-4-5 пъти на ден ми се е налагало. По-скоро може да изсуши лигавицата, но затова ползвам тантум протект гел или низита гел.

# 671
  • Мнения: 932
Да ви кажа какъв съм шемет!... Писала съм в декларацията, че детето е родено 2015, а не 2014 и се чудя защо не ми пращат пари от нои за 2-рата година майчинство. Обадих се днес във фирмата да питам наред ли е всичко с документите и финансовата мистерия се разреши... Идва ми да си ударя главата в стената. Няколко пъти. Ама едва ли ще ми дойде акъла.
Мед не съм давала и не смятам да давам скоро.
Със свеки вчера имахме разговор на висок тон. Всъщност, само моите децибели бяха на макс. Тя се плюнчеше нещо там... Беше дала някаква бисквита на детето, ама от тия най-буклучавите възможни. Никога досега не е яла такива неща и направо откачих. Аргументът и беше, че са ОТ МАГАЗИНА и това ги прави подходящи за ядене на 1г и 2м. Те не са ок и след 10 и след 20 години, ама обяснявай... Другото внуче в момента е с наднормено тегло за възрастта и височината си, отделно и е генетично предразположено. Набиват му се хиляди комплекси за храната/фигурата и вместо добър ден пита "Не си ли малко дебела?"
Съвсем не искам да изпадам в крайности и да се вманиачавам, но не разбирам упорството на тази жена да тъпче с боклуци децата и да ги ХРАНИ!...

# 672
  • Мнения: 1 416
Фрауст не отваряй темата че  #Cussing out Незнам голям зор да дават на тези крехки телца боклуци. Ние всеки път в свеки се борим с това, особено свекъра. Много непросветени хора  #2gunfire Нали ще ходим на сватба и те иска да гледат малката, е как да я оставим, те най откровено се заканват, че ще и дават да яде всичко. После викат "защо не я оставите, мислите, че няма да можем да я гледаме ли". Само за това се включих, че се изнервих .
Аз бисквити не давам, ама веднъж едно детенце ядеше и малката гледа и иска и тогава изяде 3 малки бисквитки. Сега ми е съвестно, как да се справя в такъв момент, когато друго дете яде пред нея. newsm78

# 673
  • Мнения: 591
Фрейда,Фрауст,  Hug И аз като вас се ядосвам и ми писна да се обяснавам с тая храна. Ма скоро никой не ми се е опънал. Заплаших , че ще им скоча на вежда, ако се опитат да ѝ бутат боклуци. Naughty Laughing
Къти, супер са апартаментите. Дано случите на наематели.

Дребното започна да спи уж по цяла нощ и не се кърмим и от отварянето на очите като почне ААамААам-Ааам, та цял ден така. А си яде доволни порции на закуска,обяд и тн. Скок някакъв явно. Опитваме и преспиване без люшкане, друсане. Лягаме една до друга и аз се правя на заспала. Отнема ни 2часа да заспи. Не знам да продължавам ли така. Много се изнервям, а тя се превъзбужда от въртене,мрънкане,хилене...

Лека нощ  bouquet

# 674
  • гр.София
  • Мнения: 2 755
Здравейте момичета!Поздравявам ви на патерици за вчерашният празник!Бъдете здрави и обичана   bouquet
Фрейда,страхотна торта,такова пролетно настроение носи,да те е жал да я разрезеш  Heart Eyes
Кисче,бейбиваг е най-полезното изобретение за мен.Откакто го ползвам,съм страшно улеснена и хремата приключва мн.по-рано.За мен не е истина,че колкото повече аспирираш ,увеличаваш секрецията,напротив.Стигала съм до 15 пъти на ден,(няма да го забравя,малкия вода неможеше да пие заради сополите,въздух едва си поемаше),вечерта вече беше мн.по-добре,наложи се и в 1-2ч.през нощта да дръпна,и спахме спокойно.Пръскам стеримар и тегля.
За кг.пак болна тема.Е немога да ги кача тия 5кг.и тва е.Виждам страхотни резултати от фитнеса,но все съм си 45кг.Хората ме гледат странно,и аз не се харесвам.
Дуче,можеш да опиташ ако не си,като я легнеш до теб,да и пееш песничи мн.тихо и монотонно и да я галиш.Моя звяр отнася за минути като му запея (а немога) и го галя по крачето или главичката.
12 зъб излезе при нас,обаче със сопои.И толкова е свикнал с бейбиваг,и обича прахосмукачката,че сега не ми дава аз да ги тегля,а го прави сам.Мъжа ми вика,глей какво направи с детето,сам да си върши неприятните процедури,а то не са неприятни,аз го пробвах и е доста облекчаващо даже.Ние сме при нашите,и имам намерение добре да си почина.Хубава вечер!

Общи условия

Активация на акаунт