"Изпраща ФЕВРУАРЧЕ зимата студена и чака баба Марта румена засмена"

  • 30 844
  • 728
  •   1
Отговори
# 675
  • NE
  • Мнения: 10 999
Аз съм много добре като 1. не оставям детето на свеки и 2. не съм ги виждала вече 2 месеца. Mr. Green
Дуче Като знам как трудно свикват, но пък свикват.
Аз не смятам да ограничавам нощното хранене. То рев ще е само. Tired

# 676
  • Мнения: 591
Мария, не знам коя ще да е тая песен дето да не я разсейва. Ако чуе кокошка ще кудкудяка, ако е зайче почва да вика Ай-ай и да го търси...знам ли  Laughing ще пробвам, но не знам дали ще има успех.

Феичка, знам, че може би ще свикне и ще ни е по-лесно, но не знам дали имам нервите  Laughing Не исках и аз да спираме нощното кърмене, защото ще намалее (вече е намаляла) кърмата, но тя не се буди. Сутрин ме разсъблича, цока си и после закусва с попари  Grinning

# 677
  • NE
  • Мнения: 10 999
Дуче Мен ако питаш по-добре е да си намериш друг вариант за приспиване. Напоследък го нося на рамо и му пея нани бебе, нани на и въртя две три изречения колкото да поддържам тона и е заспивал. Но лятото що чудо видях като го приспивах неподходящо, а жегата го изнерваше на макс. На мнение съм че трябва нещо да е приятно и за мама и бебе.
Иначе и ние сутрин цокаме леко и после кашата я облизва.
Маги Честит имен ден на патерици. Да си жива и здрава и много щастлива.Продължаваме да стискаме палци.

# 678
  • Мнения: 1 473
Добро утро!  Hug
Вчера използвах Бейби вак 3 пъти ,извадих страаашни неща от нослето и тази нощ е спала непробудно!  Peace Сега като се събуди ще видя как и е нослето и гласа...  Praynig

За приспиването-и ние бяхме свикнали с кърмене,после като спряхме я приспивах на ръце ,а  от 2 седмици лягам на спалнята,давам и 150 мл. водичка ,тя си я изпива и загасям лампата и ТВ-то,лягам с гръб към нея и се правя на заспала-понякога заспива веднага ,друг път започва да се катери по мен,но пак до 10 мин. заспива.Оставям я да се унесе и я местя в кошарката,на която сме махнали едната решетка и е залепена до спалнята-съответно през нощта към 1-2 часа идва пак при мен,ама какво да направя!  Crazy Понякога тихичко  и пея "Мила моя мамо",но само с м-м-м (муча един вид...  Mr. Green)! Сега борбата ми ще е да я накарам да спи в кошарката,но с решетки или обмислям да махна няколко от пръчките и да може сама да си излиза-някой процедирал ли е така?  newsm78

За храненето от свеки-все иска да и бута месо!  ooooh! Аз и казвам,че в детската кухня им дават достатъчно често,но тя казва "Вече е на 1 годинка-трябва да яде всичко"  ooooh!  Знае,че не ми е приятно и не и дава,но не спира да прави опити!  Laughing

Момичета-добавям едно питане... Миналата година нещо не случих на бои за яйца-хем купих  на няколко различни фирми,слагах дори по 2 ,но червеното на всички направи яйцата розови,а не червени!  Crossing Arms Дайте съвет как да направя яйцата наситено червени!  Hug

Последна редакция: вт, 07 апр 2015, 10:29 от sunny:*kiss

# 679
  • Мнения: 2 431
Здравейте, мами и дечица! Simple Smile

Много, много благодаря на всички ви за честитките и милите пожелания!
Честито и от нас на всички цветенца и нека сте здрави и щастливи!

Прекрасен ден от нас!   bouquet

# 680
  • NE
  • Мнения: 10 999
Съни Аз взимам само боя за яйца на капсули. Червените ги държа най-много и понякога 30 мин. отиват само за 2-3 яйца. Хубави стават, но в горещата вода слагам и 2 лъжици оцет.

Нищо ново при нас. Пак сме в режим ваденка.

# 681
  • Мнения: 2 141
Момичетааааааааааааааааааааааа, сега ми се обадиха от банката - одобрени смееееееее, одобрениииииии newsm44 newsm68 newsm44 Дай Боже без проблеми, още малко ще си имаме още едно апартаментчеее Tada
Мончо спи, нямам на кой да се похваля освен на вас Hug Благодаря ви много за стиснатите палчета  bouquet

# 682
  • Мнения: 2 431
Честито, ЗлатиHug

# 683
  • Мнения: 3 846
Влизам точно за хубавата новина на Къти - голяма честитка Къти, за цялото семейство  bouquet честит ви нов дом, да си го обзаведете и скоро настаните, много уют, хубави мигове да имате в него, още едно детенце да тичка из стаите и весели празници с любими хора Heart Eyes

# 684
  • Мнения: 932
Честито, Къти! Wink Много се радвам за вас!
Не спирай да ни вдъхновяваш и да споделяш с нас. Ето какво се случва, когато човек преследва мечтите си. Wink

Ируканджи, Копчелино, Елефтерия, Тачи... Да не продължавам. Вие си знаете - липсвате и чакаме да пишете.

Флауър, във всички кофти моменти си казвам "и това ще мине"... Лошото е, че и с хубавите е така. Не винаги успявам да си направя лимонада, когато поднесат лимон, но пък като споделиш олеква малко на душата.
Чакам с нетъърпение ваканцията при нашите и да си почина малко и аз като Мария. Wink

# 685
  • Мнения: 2 141
Благодаря, момичета  bouquet
Бизи за сега само сме одобрени със заема. Днес ще ида да оставя капаро за апартамента, но след 10на дни се надявам и това да ни честитите Laughing

# 686
  • Мнения: 3 846
Разбрах, Къти, но то си е вече ваше  bouquet толкова си го хареса и се радвам, че споделяш - споделените мечти наистина вдъхновяват и мен Hug

Имам въпросчета, мами: приблизително какво количество храна консумират вашите малчовци на хранене, колко хранения имате вече за деня? 

# 687
  • Мнения: 2 431
Бизи, Рали яде 4 или 5 пъти на ден в зависимост от това кога е станала и какво е яла. Попара примерно ѝ давам горе-долу през ден, но тя много я засища и в тези дни може и четири да са храненията.
Иначе пак в зависимост от вида храна, а и от настроението хапва около 200г, но понякога яде и доста повече.

# 688
  • Мнения: 3 846
Благодаря, Сахасрара, въпросът ми е провокиран от това, че въведох закуска ( Mr. Green силно казано - давам кисело мляко с каша, само това хареса от възможностите за недъвкане), обядва късно към 250-300гр храна и плодовото пюре е също към 300гр. Искам да му направя 4 твърдите хранения, като това с киселото мляко и кашата ми се щеше да е за 16ч. , а към 19ч последно твърдо хранене само плод. Обаче няма какво да му предложа и да го хареса сутрин. Така имаме 3 хранения в момента и кърмя. Май вече писах преди за тези закуски - отказа попара, кус-кус и макарони. Филия не съм и предлагала, защото го мързи да дъвчи.

# 689
  • Мнения: 932
bizi, храненията на щурчето са 5...
Първото е между 5 и7 часа сутринта. Изпива 210 мл вода със седем лъжици АМ. Второто е около 10 часа, плюс-минус 30 минути. Попара, каша или плод. Обядваме заедно към 13:30 манджа от ДК и в 14 я слагам да спи. В 17 часа закусва плодове, към 19 предлагам наша манджа, кисело мляко или там както дойде. В 21 най-късно я слагаме да спи с 210 вода + 7 лъжици АМ, което рядко изпива цялото. На обедното хранене и преди съня предлагам 120 мл вода с 4 лъжици АМ. Рядко изпива цялото, но понякога го прави. Зависи колко и какво е изяла от ДК.

Общи условия

Активация на акаунт