Баба Марта бързала, на ЮНЧЕТАТА мартенички вързала - 10

  • 36 665
  • 725
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 275
Запис!Благодаря Тайра!
Килата свалих отдавна,бяха 18 кг.Коремчето също ми се събра.

Как успя?

Аз имам да свалям 10 кг за да върна положението преди забременяването, но иначе трябва 20 кг да сваля до заветните 65 кг. Висока съм 176 см и изглеждам едра с тези килограми, а преди години .....била съм 63 кг #Cussing out Не виждам как ще стане това newsm78 Ограничих храната от новата година и само 2 кг съм свалила #Cussing out Мисия невъзможна

# 31
  • Мнения: 144
ivankaka Предполагам, че може гинеколога да го установи. Аз ходих при една мацка, която води упражнения за диастаза. Още като ме видя и веднага ми обърна внимание на лошата поза на гърба и таза и каза, че е много важно да ги оправя.
А за упражнения - ти какви правиш? Знам, че не всички са подходящи. Примерно коремните преси не се препоръчват.
Аз иначе съм 54кг на 170, което е 1-2кг + от преди да забременея.

# 32
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Екстрийм, все още кърмиш, нали? Вероятно хормоните ти не са се наместили съвсем и затова ти е по-трудно свалянето на килцата.  newsm78

Диастазата е кофти нещо, много даже. За съжаление не е рядко срещана след бременности, особено многоплодни.  Peace

# 33
  • Мнения: 2 485
Палечка, качила си 3 кг?   Shocked
Мислех, че моите 8 са малко Grinning

# 34
  • Мнения: 1 067
Моето е ген, сега съм 52кг на 170 см.Нищо специално не съм правила, освен може би, че много мъкна малката.

# 35
  • Мнения: 224
Страхотна тема, Тайра   bouquet
Килата и аз си ти върнах, но май съм с 3 от горе де, но не искам да ги свалям. Бях качила 20кг и още в болницата оставих 8. Нищо не съм правила, просто винаги съм била слаба, явно и при мене е ген.
Мисля да водя Елена на Невролог заради не спането. Някой знае ли добър? То и добър УНГ ми трябва, че и там ще я водя. Винаги е дишала малко с хъркащо носле, а няма сополи. Мисля си, че може и това да е причина за неспокоен сън.

# 36
  • Мнения: 471
Запис ще чета назад и тогава ще коментирам

# 37
  • Шумен
  • Мнения: 325
Честита Баба Марта и от нас  Heart Eyes
И аз направих тази проба за диастаза и над пъпа имам малко по-малко от един пръст между мускулите  Thinking
За килограмите вече си ги свалих всичките 18,но искам още поне 3-4 сега са 58,а съм 160 висока и корема ми се прибра,но искам да го стегна....и така  Wink
Аааааа и забравих най-важното  Laughing днес ставаме на 8 месеца  Heart Eyes да ни е жив и здрав малкия мъж  Heart Eyes

# 38
  • София
  • Мнения: 189
Палечка, качила си 3 кг?   Shocked
Мислех, че моите 8 са малко Grinning
Да little нищо не ми се ядеше цяла бременност. От всичко ми ставаше лошо Sick Но сегааа.... от кърменето всичко ми се прияжда, особено сладко  Crazy
Нищо специално не съм правила, освен може би, че много мъкна малката.
Мики и аз мъкна нон стоп малкия, но няма резултат. Надявам се после да се нормализирам.

# 39
  • Мнения: 1 273
Здравейте!
И аз разнасям Надя, ограничавам храната доколкото мога, но - килцата си стоят. Мисля до 2 седмици да въведа попарата и като остане само на 2 кърмения - сутрин и вечер - да започвам диета.  Peace
Иначе съм 168 см и преди да забременея бях 68 кг. Няма да казвам сега колко съм.  Embarassed Преди да се оженя бях 53 кг, а преди първата бременност - 60 кг.  Rolling Eyes
Мимчето7, честита месечинка на малкия мъж.  Hug

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 275
Екстрийм, все още кърмиш, нали? Вероятно хормоните ти не са се наместили съвсем и затова ти е по-трудно свалянето на килцата.  newsm78
/quote]

Ами не.Кърмих само 2 месеца и половина.

И аз я нося често на ръце, но няма резултат.

Не искам драстични диети, но явно движението ми е малко. newsm78

# 41
  • Мнения: 32
Ох, това с правилната поза звучи добре, но за съжаление като мъкна 9-килограмово бебе по цял ден няма как да ходя с изправен гръб нон-стоп. Принципно за правилната стойка е важно да имаш добре трениран гръб и коремни мускули, което ни връща обратно към упражненията.. Аз си взех три диска на Verena Wiechers - една немска инструктурка и съм доста доволна, макар и да не успявам да ги правя често. Първият диск е с упражнения за през бременността, вторият с възстановителни за след раждането и третият с упражнения със самото бебе. В България предполагам ги няма точно тия, но сигурно има някаква американска версия. Иначе аз съм в момента 47 кг, бях 48 преди раждането на ръст 160, бях качила 11-12 кг по време на бременността. Но при мен предполагам е ген, мисля че и кърменето помага. Малката пиявица изсмуква всичко. Grinning

Chilimura не знам точно какъв е вашият случай, но понякога остеопатите успяват да помогнат за такива проблеми. Аз водих моето бебе на остеопат заради някакво схващане, което имал още откак ми е бил в корема и всеки път след това спеше като къпан. Една позната пък води нейното заради колики и също е спало много добре след това. Може и при вас да помогне..

# 42
  • Мнения: 471
Bavaria, какво е остеопат (извинете за невежеството)?

Килограмите и поддържането на добра фигура са ми мания - спортувам, бягам, внимавам какво ям, но все още не съм влязла във формата преди забременяването, килограмите са долу-горе същите, но има още прелести около корема и таза. Трябва си време и усилия, и то не малко.

# 43
  • Мнения: 2 485
И аз не бях чувала за остеопат, но като видях какво е, се оказа, че съм била при такъв, без да знам  Shocked Grinning

# 44
  • София
  • Мнения: 1 511
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, МОМИЧЕТА !

Общи условия

Активация на акаунт