Баба Марта бързала, на ЮНЧЕТАТА мартенички вързала - 10

  • 36 618
  • 725
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 161
Ние спим на отворен прозорец, а малкия е с боди с къс ръкав и е завит с чаршафче. Ако го завия с нещо по-дебело почва да се върти и да е неспокоен. Прилича на баща си и на него все му е топло Grinning .

# 721
  • Мнения: 1 563
Здравейте! Чета редовно, но нямам сили да пиша. Малкия не ме оставя да се наспа и вечер имам желание само да чета или да гледам нещо.
Честито на проходилите, пораснаха бебките ни.
Нашия юнак все още му са меки крачетата  Confused Скоро започна сам да се изправя, но от крачките сме далеч. Има ли някой като нас?
И някой беше писал за уокър, ползвате ли го вече и доволни ли сте?
За столчетата, още сме с кошницата. Спим с пижамка с дълги ръкави, но постоянно се развива.
С отбиването също съм до никъде. Все още се храним и нощем.

# 722
  • Мнения: 1 144
Ние имаме уолкър, но бебс го е шубе и бързо го зарязва  Crossing Arms

Да се присъединя към питането за банските.

Ииии да не ставам нагла ама  Joy - прозорци оставяте ли отворени вече? И аз сложих на Славянчето тениска с къс ръкав и чувалчето отгоре. Не се поти, но пипам студени ръчичките на предмишките и над лакътя  Thinking

# 723
  • Мнения: 1 563
За плажа ползвам специалните памперси и съм доволна.
За уокъра, нашия го бута напред и не се сеща да направи крачки, докато не го подсетя  Confused И трябва да съм до него иначе ще падне

# 724
  • Мнения: 1 067
 И аз взех уокър и беше интересен 1 ден...сега прашасва в един ъгъл , добре че го взех от олх.
Бански взех тип пелена на i play и са супер, красиви и няма риск от гаф.Имн и блузи с фактор за плаж и мисля да взема.
С баткото съм ползвала бански памперс на Либеро и изобщо не ми харесаха.

Гаги нормално е да му е студена ръчичката и на Маги не и е топла, но и е добре.Аз се водя от себе си, ако ми е добре по къс ръкав и на нея и е.

Аз пак почнах с опит за отбиване, за момента сме с две цокания.

# 725
  • в Кошера
  • Мнения: 2 212
newsm44   НОВА ТЕМА   newsm44

Общи условия

Активация на акаунт