90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 291

  • 27 500
  • 766
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 5
Здравейте,аз от днес започвам диетата.Целта ми са 15 килограма,които се надявам с един курс от 90 дена да ги сваля.Ще следя с интерес   bouquet

# 721
  • Мнения: 1 988
Тук напоследък си разменяме доста идеи и мисля, че ще ти е от полза да се развихриш режимно в кухнята и съответно да ни зарадваш с подобрени рецепти в блога.

# 722
  • Мнения: 1 073
Добро утро, та май вече добър ден стана.
Благодаря на всички за отзивите за мъфинките, но явно не съм се изразила правилно. Правих зе децата от ДГ малкият имаше празник за мама.
Тинки в разрез със всички правила за здравословно хранене - покрити са със марципан Варна оцветен с  хранителни бои ама не естестествени. Ама важното е че децата много им се радваха.
Курдов заповядай и у нас да почистиш рафтовете. Мими остана ли пърленка?
Днес ми е ден за хайманене мисля да обиколя всички баби и утре да си мързелувам, да поглезя децата с фалшиви пържени картофи и торта за празника.
Искам да споделя, че от месец не се тегля всеки ден само, като се сетя и се чувствам отлично физически и психически.
Така днес белтъци поръчала съм на бабите следното
баба №1 кисело зеле за обяд
баба №2 за вечеря тофу
салатите каквито имат да не ставам нахална - не стига че съм на диета, ам че и постя.
Весел почиващ ден от мен!

# 723
  • Мнения: 1 073

Сериозно ти говоря, търся си дружинка!
 Яли ли сте кашкавалена извара, да взема да си купя  за довечера! Че ако ще я карам на млечни само салатат няма да свърши работа!
[/quote]
Миме аз много я харесвам, но пушената от твоя любим магазин по ми харесва.

# 724
  • У дома
  • Мнения: 4 203
Добро утро фиданки и Курдов, аз да се похваля от началото, имам свалени твърдо 8,2кг, от няколко седмици се въртят едни цифри, но тези всеки път излизат преди плодов, затова ги броя за твърдо свалени. Днес плодов, надявам се на още минуси, но ще видим, на белтъчен и варива винаги удрям някакви плюсовете #2gunfire
Старшите, имам въпрос, аз и преди питах, но глас в пустиня: Не мога да разбера след последният воден, свършва ли диетата или имам още една режимна 4-ка?
Стаси и Сави, никога не съм правила "Чудото", дали е добра идея да го започна веднага след 90ДД?

# 725
  • по пътя
  • Мнения: 2 360
Мими, може ли рецепта за тази пърленка, че у дома много обичат, но до сега не съм успявала да направя.Благодаря!

# 726
  • Мнения: 373
Добро утро и от мен! Пиша вИ от автобуса Русе- София с крайна цел Дупница.  Голямо пътуване Grinning
Вечерята ми снощи се провали доста и се състоя от половин домат и три картофа.Резултаттът естествено не закъсня- днес се претеглих 58 кг. Пак почнах да тъпча на едно място и да въртя един кг постоянно.
Днес ВГХ
З- фреш
О- 4 малки филии вита с лютеница
В е неясна, но ще е сладка
Връщам се да ви изчета

# 727
  • Мнения: 29 207

Сериозно ти говоря, търся си дружинка!
 Яли ли сте кашкавалена извара, да взема да си купя  за довечера! Че ако ще я карам на млечни само салатат няма да свърши работа!
Миме аз много я харесвам, но пушената от твоя любим магазин по ми харесва.
[/quote]
Ще купя от нея тогава, по принцип избягвам пушени неща, "пушат" ги с химикали, канцерогенни, но......веднъж се живее!
Аз разбрах че са за децата съвсем правилно, прекалено весели и детски бяха за голямам мама! Joy Но са страхотни! Joy
Леле ще носят хладилника и друга поръчка им изникнала, сега ще трябва и да го мия #2gunfire Sick Аз не се тревожа че е грозен а че е дървен и не знам колко ще изкара! newsm78

# 728
  • Мнения: 5 435
Мими, Сави, тук питах защото знам,че ще получа от Вас точен отговор. Благодаря!
Днес и утре ще сваляме температурата, тонзилотрен и ей такива и в понеделник на доктор. Чакам и сестра ми да дойде да я намаже с Гранофурин, помага доста.

# 729
  • Мнения: 969
Добро утро.
 Вчера +500 от елда и неуспешен опит за фалафели от елда, на фурна.На вкус бяха добре но щях да си строша зъбите, защото ме домързя да мелям елдата и на фурната като се опече стана като камъчета.До тук на принципа проба грешка, единствения приятел от варивата си ми остава нахута.

 ГисчоНе знаех че "Супичка" е твой  блог,но каквито и рецепти да търся за каквото и да е накрая сверявам с твоя блог, защото рецептите ти са най верни и най близо до оригиналните/аз съм готвачка по професия/.Страхотна работа и много полезно bowuu bowuu bowuu

# 730
  • Мнения: 29 207
Мими, може ли рецепта за тази пърленка, че у дома много обичат, но до сега не съм успявала да направя.Благодаря!
Ама тя не е режимна! Има едно яйце! hahaha
Продукти триста грама брашно, четиринадесет грама мая от кубче, Лидълските кубчета ги деля на три, едно яйце, 160мл вода, кашкавал, чесън, може и сирене, една лъжичка захар, една лъжичка сол.
В купа Тапъруеър слагам брашното, яйцето, маята с една лъжичка захар и една лъжичка сол.Омесвам съставките! После купата се върти около пет минути! Оставям тридесет минути да втаса! На намазнена тава разстилам тестото, ръся чесъна и кашкавал, снощи сложих и мащерка, завивам отгоре тестото и отново разстилам по цялата тава, пека на 180 градуса до зачервяване!
Купата Тапъруеър меси сама, незнам иначе как се прави hahaha

# 731
  • Мнения: 533
Добро утро...благодаря Ви приятели!
След вчера +900 , но пък съм си в 67-те...хихихи
Днес:
з: златни стафиди
О: постни сърми с айсберг и пресен лук
В: 3 вафли хели с мед и халва и ред чер шок

Днес ще пробвам нов фризьор... Пожелайте му успех, че както съм усмихната... може и лошо да гледам Wink
Лек снежен ден!

# 732
  • Мнения: 29 207
Мими, Сави, тук питах защото знам,че ще получа от Вас точен отговор. Благодаря!
Днес и утре ще сваляме температурата, тонзилотрен и ей такива и в понеделник на доктор. Чакам и сестра ми да дойде да я намаже с Гранофурин, помага доста.
Два дни с налепи, без доктор не е добре! Винаги при налепи се почва антибиотик! Поне правете гаргара със сода, суши гнойта по сливиците! Тонилотрена е хомеопатичен, не действа на налепи! Ако имате възможност идете още днес!

# 733
  • Targovishte
  • Мнения: 5 265
МИМИ  Hug има ли още палачинки   animal037 Идвам, че съм гладен от сряда вечерта. Може и пърленка

ПЕШЕХОДКАТА  Hug е може ли да съм толкова тъп  ooooh! Извинявай   bouquet

ДЕСИ - Hug разбира се че може.

ЖЕНИHug след последния се прави още една четворка и се завършва с плодов. И после - почивкаааа

ГИСЧО   bouquet благодаря, много полезен сайт, ползвал съм го, а сега и този линк е направо в десетката.

САВИНА  Hug може ли пак рецептата за фалшивите картофи  Praynig А ако ти не можеш от телефона, моля някой друг. Може и на лични. Благодаря.

# 734
  • Мнения: 29 207
МИМИ  Hug има ли още палачинки   animal037 Идвам, че съм гладен от сряда вечерта. Може и пърленка
Имааааа цяла дузинааааа, станах чудесни с масло, сега ще вадя и сладкото! Ако беше наблизо наистина щях да ти пратя!
Хайде банда, залавям се да чистя! Sick

Общи условия

Активация на акаунт