90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 291

  • 27 508
  • 766
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 2 378
Хайде и аз в дружинката с минусите Simple Smile

Днес ново най-ниско тегло ... 62,5кг, кило по-малко от вчера  Joy
така както съм тръгнала, вече се амбицирам да видя петичката отпред ...
а мислех, че е невъзможно   Thinking
Днес
З-банан
О-домати, сирене, босилек, чесън, и едно мляко  с кафе Mr. Green
В- пил. шишчета + зел. салата


Нина, малката е герой
Петя   bouquet
Гисчо, мерси за рецептите, ще влязат в употреба  Hug
Lola91. добре дошла
Курдов, мислех вчера да спестя коментара си, но днес вече не мога  Peace
Скрит текст:
най-вероятно си срещал по улиците мъже, които са изключително слаби,
ММ като свали 2 кила и е грозен, като болен
Имаш си жена, която те гледа всеки ден, ти се виждаш в огледалото
сигурен ли си, че не прекаляваш вече  newsm78
Аз като видя Господари на ефира - Геро и Кръстев и си мисля от къде ги избраха....
от прекалено дебел до прекалено слаб, да не прескочиш прага
не казвам с лоши чувства предполагам знаеш  Hug

Лек ден  Nature Snowman

# 736
  • У дома
  • Мнения: 4 203
 HugКурдов благодаря за отговора, значи вижда му се краят скоро, но после май ще има по-голямо маниачене за килограмите да не се върнат hahaha

# 737
  • Мнения: 702
Добър ден, дружина  Hug
Грисчо, радвам се да те видя и тук  Hug
Курдов
Скрит текст:
и аз като Мими палачинки ще правя за закуска на спящите още, така че и у нас може да наминеш има и други не режимни и режимни ястия Hug, а относно манията ти  Thinking- ми искаше да си 85 кг, после 80 и да не стигаш над 85, а сега колко 75, после 70!? мислиш ли че ще е добре и за тялото и здравето ти  newsm78, написала съм го само с добри чувства, помисли си добре  Hug
Петя страхотна си, винаги засмяна и позитивна, а довечера снимки и след новата прическа   bouquet
Нинка, поздрави на малката принцеса, дано усмивката не слиза от лицето й  Hug
Някой пита кога свършва 90 ДД, след последния воден се прави още една четворка или 90 ДД приключва на 91 ден за тези които са правили 3 водни дни  Naughty
Цвети, има доста спешни центрове, заведи детето, не си прави експеримент  Praynig
за кашкавалената извара, на мен повече ми харесва от обикновената  Naughty
Мими, ако започнеш и на ръка да месиш, ще ни изместиш, но пък Ади ти обеща да те научи и да мяташ тесто и ..., така че  Joy
Точица, какво стана с лекаря?
за днес: закуската - не се променя, кафе и вода с лимон, за обяд  newsm78 имам 2 котлета сьомга, може да ги изпека, имам печено свинско, картофи ... ще видим какво ще ми се прияде  Thinking, а за вечеря на гости салати и .... най-добре с ракия, ама да видим

# 738
  • Мнения: 1 180
Цвети направи и компрес с извара на гърлото, сложи пликче отгоре и после увий с шал да е топлличко, нека стой така днес и за през нощта направи пак компрес с извара! Може да си я направиш ти, а може и да си купиш само малко я подтопли ако искаш!
Помага много за налепи  Peace
Изпитана рецепта е  Hug

# 739
  • Мнения: 3 067
Добро ви утро дружина Simple Smile
На Ирка благодаря за кафето   bouquet
На Нина искам да кажа, че детенце е прекрасно и най-сърдечни благопожелания за бързо възстановяване.
Бих предписала на курдов една вечер с бира и ракия по мъжки  Hug  Mr. Green
На точица да пожелая безаварийно и топло пътуване в този мраз  Hug
На фифи и тамара, ще кажа че ми липсват  Hug
На Савинка, че ефекта от детоксикацията не е да не излизаш от вц то и че осмотичното налягане и издърпването на токсини в организма си се е случило със или без ходене до конюшната през 5 минути  Mr. Green
Чудя се кой е по-великолепен, Петя или Истанбул. Залагам на българското  Hug

Много ви се радвам на минусите Simple Smile

Мен ме хвана цистит... ужасна работа, не знаех, че може да е толкова болезнено и ... с кръв  Confused
Пия червена боровинка, сутринта си смесих тахана с лененото семе и меда. После зелен чай, после чай от джинджифил (нали е антисептичен, дано помогне за тая работа, че цяла нощ не спах от болки ). Сега си пия витамините и ще посрпортувам малко. Днес Плодове, вчерашния ВХ беше приличан
О - зелева салата 1 ф. бял хляб и малко домашен хляб от лимец, пълнозърнесто и бяло брашно.
В - зелена салата и после препечени филийки с мед и тахан. 20 гр. шоколад.
Отказвам да ям сладко без салата, пък ако ще да противоречи на всички канони.

И една хубава статия...
понеже пак го дават като спам ще я сложа в скрит текст
Скрит текст:
В последно време често срещам хора, които твърдят, че имат огромното желание да влезнат във форма. Имат само един проблем- изобщо не ядат и какво ли не са пробвали, но просто не се получава. Сякаш колкото по-малко ядат, толкова повече килограми трупат!

Последните два пъти, когато това се случи, хората, които ми се оплакваха и търсеха съжалението ми, несъзнателно предъвкваха последното парче от тортата, която току що си бяха поръчали и допиваха последните глътки от горещия шоколад, който с аромата си така апетитно ги подканваше да си поръчат още един.

Какво да направя в такъв случай?

Има два варианта. Или да бъда „жестока” и да им кажа истината или пък просто безразлично да поклащам глава, преструвайки се, че разбирам проблема им и че много им съчувствам!

Няма лошо да си извън форма. Няма лошо да си качил килограми. Всичко, стига да имаш желание, да си постоянен и да използваш правилните методи е поправимо. Лошо е да се само-заблуждаваш. Лошо е да бъдеш сляп за очевидното и да си търсиш всевъзможни абсурдни извинения.

Защо пиша  това?

Защото искам да споделя с вас една болезнена истина. И тя е, че няма такова нещо, като не ям, но не отслабвам. С малки изключения, в които попадат някои патологични случаи, ако качвате килограми значи прекалявате с яденето!

Тук включвам и тези,които на пръв поглед смятат, че ядат малко, но в действителност хранителните им навици са абсурдни и качеството на храната им даже не е за коментиране. С такава храна, дори и с на пръв поглед „малко количество”, не е трудно да надвишите калорийния си прием!

Престанете да се заблуждавате, че имате някакви сериозни заболявания и дефекти в метаболизма. Причините да не постигате целта си, да намалите теглото са следните:

-ядете повече

-не се движите достатъчно

-ядете некачествена храна

Обикновено всичко опира до комбинация от трите. През годините са провеждани доста изследвания на хора с наднормено тегло, за да се установи защо не успяват да отслабнат и дали има нещо, което в действителност ги „кара да дебелеят” въпреки ограничения прием на храна.

В голяма част от тях, първо данните са били събирани посредством анкети, чрез които изследваните субекти са съобщавали за количеството и калориите на приетата от тях храна.

Това се оказва недостатъчно достоверно, защото когато тези сведения се подлагат на по-детайлни, контролирани изследвания се установява, че хората с наднормено тегло имат навика, несъзнателно да „забравят” за изядената от тях храна. Т.е. несъзнателно занижават количеството на погълнатата храна. Приложено към физическата активност, там пък се наблюдава обратното. Хора с наднормено тегло, отново несъзнателно завишават количеството на физическата активност, която са извършили.

Ако и вие сте от хората, които „правят всичко,но не постигат необходимите резултати”, замислете се коя от тези грешки допускате (ядете повече; не се движите достатъчно; ядете некачествена храна).

Онзи ден след тренировка обсъждах точно тази тема с две от машинките, които тренирам и едната( ще я наречем Мария) сподели как, когато е ходела на йога, ги накарали всеки ден да записват храната, която изяждат. До този момент Мария се е само заблуждавала, че не яде много, но каза, че записвайки си е останала потресена колко много храна всъщност изяжда!

Сигурна съм, че ако всеки един от вас, който смята, че се храни с качествена храна, не яде много и се движи достатъчно, но въпреки всичко не се получава, започне да записва храната и физическата си активност, ще установите, че в действителност фактите са съвсем различни от това, което си мислите!

И, да! Съгласна съм, че има заболявания, които могат да ви пречат да се отървете от излишните килограми, но те отново са следствие от вредните ви хранителни навици. Пробвайте да се храните САМО с качествена храна и ви уверявам, че болестите, които ви мъчат, с времето ще започнат да изчезват, а влизането във форма ще става все по-лесно.

Болестите са само симптом, който има за цел да ви подскаже, че не се грижите достатъчно за тялото и психиката си. Когато измъчвате организма си с вредна храна, той гладува и не може да функционира правилно. Ако си представим тялото, като една машина и ако приемем, че в следствие на вредната храна, даден процес в тялото не може да се случи, тогава всичко в целия механизъм започва да дава грешки!

Ето това става и с вашето тяло!

Но както винаги се отклоних от темата! (Simple Smile) Исках само да ви накарам да се замислите дали наистина правите всичко, което се изисква, за да влезете във форма!

Фотосинтезата, с други думи глада и лишенията, са показател, че не правите всичко необходимо.

Прекалено многото физическа активност, комбинирана с недостатъчно хранене, не е правилен метод!

Прекалено многото ядене, също не води до желаните резултати.

Лошото качество на храната, също пречи на прогреса ви!

С други думи всичко, което е срещу нормалното функциониране на организма ви и което по някакъв начин „събужда” сигнали за опасност и тревога в тялото, ще попречи на прогреса ви!

Недояждането, както и преяждането не са естествени за организма!

Така че започнете да гледате по-съзнателно на това, с което се храните и на количеството на физическа активност, което имате!

# 740
  • Мнения: 297
Добър снежен ден!

Аз само да си дам отчета, че не успях да Ви изчета от снощи до сега не сте спали явно Grinning

+500 гр. заради банкета снощи, но е заради силната воля са само толкова - всичко беше режимно за варива - ориз със задушени зеленчуци и салата зеле и моркови. Алкохол никакъв! Simple Smile

Днес ВГХ за обяд си нямам никаква идея какво ще е, за вечеря имам парче торта, 3 домашни сладки, 5 бонбона Тофифии, едно ролце /100г/ купешко и ред черен шоколад Grinning дано не са прекалено много Grinning

# 741
  • Мнения: 858
Добро утро и  от мен,
Пия си на Ирка кафето и ви чета
Аз си се въртя около тези килограми от 59.00 кг. До 61.900 кг. няма помяна
Курдов не ме спомена в обзора си в прегрешилите но ще ти простя когато ми напишеш как е рендето, че както снощи писах се чудя дали да е ренде или направо един робот да си взема
Пете аз ще гледам снимките като стане дъщеря ми на компютъра че на таблета е мъкаааа
Честито на всички за минусите
Заната нали се в една област и при нас е много лошо времето, нощес нямаше ток един вятър  но не вали сняг а само пролита
За днес менюто :
З- портокал
О- 2 пълнени сухи чушки постни и зелена салата
В- омлет о 2 яйца и зелена салата

Мими какво искаше да кажеш с започването на четворките, да не  почваш нова врътка или аз не съм разбрала(както винаги де , не е за пръв път  Joy
Лола добре дошла
Гусчо ще прегледам и аз рецептите
Нина  на малката мамина душица много целувки

# 742
  • София
  • Мнения: 2 799
Благодаря на всички  Heart Eyes

Обзорите на Курдов винаги ги чета  Blush с удоволствие - нищо, че са за Ирка. Сигурна съм, че не ми се сърди  Grinning
Курдов, ми как няма да ми е хубавица детенце - нали на мама прилича  Flutter
Само още 10-ина килограма да сваля  Mr. Green и ще се "покажа".
Еднакви сме  Hug
Пълно копие ми е ...
Eто ни преди 2 години.

# 743
  • Мнения: 4 712
Добро утро фиданки и Курдов, аз да се похваля от началото, имам свалени твърдо 8,2кг, от няколко седмици се въртят едни цифри, но тези всеки път излизат преди плодов, затова ги броя за твърдо свалени. Днес плодов, надявам се на още минуси, но ще видим, на белтъчен и варива винаги удрям някакви плюсовете #2gunfire
Старшите, имам въпрос, аз и преди питах, но глас в пустиня: Не мога да разбера след последният воден, свършва ли диетата или имам още една режимна 4-ка?
Стаси и Сави, никога не съм правила "Чудото", дали е добра идея да го започна веднага след 90ДД?
Жени, аз още тогава ти отговорих. След трети воден завършваш с режимна четворка. А за чудото аз го правих след месец почивка и имаше ефект, но при Сави веднага след 90дд нямаше. Бих те посъветвала да изчакаш. 4 дни след воден и чудо, много ще ти дойде

# 744
  • У дома
  • Мнения: 4 203
 Hug Благодаря Стаси, забравила съм или от толкова много коментари може да съм го изтървала. А в почивките, колко често се правят режимни 4-ки newsm78 правят ли се въобще?

# 745
  • Мнения: 29 280
Ади ще почвам режимни четворки като Ир, две, три поне!
Хора ядовете нямат край, донесоха тъпия хладилник, качваха го свекъра и мъжът ми,махнали опаковката още на входа и естествено го донесоха обелен отстрани, скапаха ми настроението за целия ден! Sad Cry
Винаги съм се чудела как на този свят има такива ПАРЛАПАНИ, колкото аз изпипвам нещата толкова детето ми и мъжът ми са пълна безхаберност! Включая и дядото! Sad Sad

# 746
  • Мнения: 702
Мими не се ядосвай, сложи някакви магнити или лепенка, има такива като цветя или ... да се върже с интериора у вас  Hug
Жени, в почивката четворки се правят, когато започнеш да качваш.

# 747
  • Мнения: 702
Нинка, страхотни сте, наистина сте като копия  Hug

# 748
  • Мнения: 29 280
Мими не се ядосвай, сложи някакви магнити или лепенка, има такива като цветя или ... да се върже с интериора у вас  Hug
Жени, в почивката четворки се правят, когато започнеш да качваш.
Не става вели отсрани на вратата е, на тънката част Cry, просто ми развалиха уикенда, аз съм дева знаеш какви са педантични девите Cry, понякога се чудя дали ММ има изобщо мозък в главата! Съжалявам, че трябва да го обидя! Cry
Но права е Савина като не взех нещата в свои ръце! Cry
Мразя да е грозно, очукано, обелено, в къщи всичко е подредено с вкус и цвят......макар и да не са най луксозните неща.....

# 749
  • Мнения: 969
mimi.7299Не се ядосвай не си само ти така.1 година мрънках за хладилник дето прави лед, купиха ми го накрая .При внасянето вътре оцеля, точно заради опаковката ,зщото иначе влезна с ритници буквално ,огромен е.Драмата стана при вграждането в мебелите ! Точно 2 дупки централно най отпред,след двете дупки и една бабуна при опит да се изправят с вендузи за стъкло ooooh!
 Сега приятелите ми най редовно ми носят като ходят някъде сувенири ---магнити за хладилник Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт