90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 291

  • 27 498
  • 766
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 337
Добро утро, банда   food010 Успях да ви изчета и да наваксам малко от вчерашните писания  Crazy
Нинка, много се радвам, че принцесата е добре. Силно стискам палци и след 2 седмици да се похвалиш с хубави новини  Hug 
Духче, бързо да ти минава  Hug Последният път като се опита да ме хване, но бях далеч от твоето състояние де, се оправих с на Допелхерц таблетките Урибаланс, които са точно червена боровинка + още 2-3 неща. Стискам палци  Hug
Курдов, забавлявах се на отчета  Hug Но за точилката и кг и аз се включвам   Naughty
Щях да пиша още много неща, ама като съм пропуснала с четенето после забравям докато си наваксам  Blush
Вчера аз излизах с приятелки до никое време, пих малка чаша червено вино, танцувах много, после брутално "танцувах" с тънките си токчета в една педя сняг 300м за около 10 мин взети до такситата  ooooh! и днес съм недоспала  Whistling Та недоспала и дехидратирана от виното най-вероятно съм -1,1кг  #Crazy Дано не върна повече от 600г и се е размърдал Кантарев след вчерашните ми издевания над нервите му  Mr. Green
Иначе за днес менюто не е ясно, в момента закусвам 2 печени ябълки, за обяд или ще спретна нещо бързо с нахут може би, или навън ще хапна, не знам още, вечерята също е неясна  Mr. Green Предстои ми снежна разходка с кучО и после ще обикалям малко магазини, че има разни намаления по случай 8-ми март, от които ще се възползвам  Whistling

# 751
  • Бургас
  • Мнения: 5
Здравейте на всички,
имах нужда да споделя, понеже тук ще ме разберете Wink аз малко смених дните, заради 8-ми  и още няколко празника които се събират в този ден и се чудих дали горе долу добре съм ги избрала, знам че не е правилно така но ... понеже тогава ми се падаше плодовия  Blush направих така, белтъчен, белтъчен, варива, въглехидрати , дали направих правилно не знам, много ме гони съвестта, но съм сигурна, че иначе прегрешенията щяха да са повече Sad.
 
Днес реших да пробвам с елдата и менюто ми е:
З банан
О елда и салата домат
В същото

Лек и усмихнат ден на всички    Hug

П.С. исках да ви попитам за лунуването, как настройвате дните когато го правите, вървите си по реда на дните си и когато има определената фаза на луната сте на плодове, аз поне като чета така го разбирам, много ще се радвам да ми обясните Simple Smile

Последна редакция: сб, 07 мар 2015, 12:22 от kiss86

# 752
  • Мнения: 1 558
Добър ден!

Над 60 нови мнения, отне ми 1 час да изчета всичко, но пък доста се посмях на обзора на Курдов, видях малката принцеса на Нина, голяма красавица е, разгледах и снимките на прекрасен Истанбул и една усмихната прекрасна фиданка и много минуси!

Днес видях петицата newsm44, 59,600 много съм доволна и продължавам напред! Днес съм на белтъци, досега съм хапнала ябълка, за обяд ще ям бъркани яйца със зеленчуци и салата, за вечеря същото, но наполовина.

Госпожица Дух,
Скрит текст:
Имам завиден опит с цистита(за съжаление), стигала съм до пиене на кръвоспиращи лекарства, а болките нямам думи да опиша. Нещо, което действаше при мен бързо и безотказно е Монурал-а, антибиотик е, едно саше се разтваря във вода, изпива се еднократно и действа една седмица, на другият ден симптомите вече са значително намалели. От 2 години при първите симптоми на цистит започвам да пия по 2 хапчета Цистирен сутрин и вечер, така в продължение на седмица и оттогава не съм имала проблеми Peace.

Курдов,
Скрит текст:
От написаното разбирам, че си от малък град. Лошо е да нямаш избор, а още по-лошото е, че изобщо не мислим за здравето си, а рано или късно ни се отразява това издевателстване над психиката и тялото ни. Аз също съм от малък град, работя от 18 годишна на едно място дето не го пожелавам на никой, 12 часови смени на крак, работа с клиенти, нощни смени по 9-10 месечно(понякога и повече), безброй задължение, голямо психологическо и физическо натоварване и т.н. Но нямах избор, трябваше да изкарвам пари, за да се издържам и да си плащам образованието, а ако напуснех щях да остана без работа за неопределен период. Последствията, разбира се, не закъсняха имам разширени вени от няколко години, не мога да облека пола или къси панталони, защото гледката не е никак приятна, имам проблеми със съня заради нощните смени, а съм само на 26. Сега съм по майчинство, завърших си образованието и се надявам да успея да си намеря друга работа и да не се налага да се връщам и за ден там.

Хубав ден!

# 753
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Жени, и аз ти отговорих тогава. Не прави чудото веднага след 90дд. На мен винаги ми е действало страхотно, а сега след 90дд нямаше абсолютно никакъв ефект. Изчакай малко.

Кис, не го настройваме. Ако ти се падна плодов или воден се радваш, ако не си караш по правилата. Не се разместват дни.

Цвети,
Скрит текст:
аз не бих оставила някой с налепи 2 дни без антибиотик. Ако си в Сф - в св. Пантелеймон и в Токуда имат педиатър в събота. Освен това джипито ви трябва да има договор с медицински център, който да ви обслужва събота и неделя. Ако няма къде да я заведеш и няма алергия към пеницилин направо започвай Аугментин.

Да си отчета днешното меню:
з - банан;
о - леща - щото съм голяма бяла птица и забравих, че днес е събота и общината до нас не работи, та няма от къде да си купя салата. Можех да си донеса от вкъщи ама...  ooooh!;
в- салата, малко кашкавал и домашно мляко (кисело и прясно).

Последна редакция: сб, 07 мар 2015, 13:02 от savina_33

# 754
  • Мнения: 114
Добро утро.
 Вчера +500 от елда и неуспешен опит за фалафели от елда, на фурна.На вкус бяха добре но щях да си строша зъбите, защото ме домързя да мелям елдата и на фурната като се опече стана като камъчета.До тук на принципа проба грешка, единствения приятел от варивата си ми остава нахута.

 ГисчоНе знаех че "Супичка" е твой  блог,но каквито и рецепти да търся за каквото и да е накрая сверявам с твоя блог, защото рецептите ти са най верни и най близо до оригиналните/аз съм готвачка по професия/.Страхотна работа и много полезно bowuu bowuu bowuu


Мой е, да. Много ти благодаря за хубавите думи! Аз съм пълен аматьор и оценката на професионалист е много много важна за мен! Simple Smile  bouquet

# 755
  • Мнения: 72
Здравейте и от мен! За втори път започвам диетата.Днес ми е 3ти ден-въглихидрати! До тук съм режимна,но лошото е,че довечера още ще омажа положението,защото съм с колектива на банкетче.Утре смятам яко на ябълки да го карам,а и съм целият ден на работа!

# 756
  • Sofia
  • Мнения: 9 789
Здравейте и от мен! За втори път започвам диетата.Днес ми е 3ти ден-въглихидрати! До тук съм режимна,но лошото е,че довечера още ще омажа положението,защото съм с колектива на банкетче.Утре смятам яко на ябълки да го карам,а и съм целият ден на работа!
Спокойно можеш да ядеш салата и пърленка примерно и да не го омажеш. Ти си решаваш разбира се, но не е добре още в началото да започваш с прегрешение. Празници винаги ще има, не храната прави празника.

# 757
  • Мнения: 72
Благодаря ти ,Савина! Ще видим довечера как ще реша задачата с яденето!!!!

# 758
  • Мнения: 5 377
Хващам последния вагон на отиващия си влак /тема 291/. След плодовия и вчерашното лунуване на вода съм - 800 г, но не е точно, защото кантарът е механичен.
По въпроса, че човек иска още и още, дори и когато си постигне целта. Аз бях над 90 кг преди 2 години и дълго време не страдах, дори не забелязвах. Когато почнах да пуфтя като локомотив по стръмнина, разбрах, че не може повече така и реших  с тази диета да сваля 10 кг. Когато стигнах целта, си казах, че може още 2-3, после  може още 2-3 и така станаха -20. Сега, когато съм качила 4-5, но далеч под 90 кг, се усещам дебела и недоволна от себе си. Каква ли съм била на 90+ и как съм ги търпяла?!
Днес съм на задушени картофи. И тъй като съм по-скоро на почивен режим, отколкото на диетата, може да пробвам диетата на Валя Червенкова-разделно, но по друга схема. Доста дълго се боря с тези 4-5 и не успявам. Може пък една промяна да помогне.

# 759
  • Мнения: 701
Кис, дните не се разместват  Naughty, като ти се е падало плодове, поне до вечеря можеше да си изкараш режимно и само вечерята да омажеш!
koffee, винаги има начин стига да решиш, а тази вечер има 1001 решения, може да минеш направо на десерта и ако не можеш без алкохол да танцуваш пий едно качествено уиски или вино, или салати и пърленка с олио и чесън.
Духче
Скрит текст:
при цистит и аз съм била многократно, задължително микробиология и тогава антибиотик, аз последния път не ходих на лекар пих си уростим и уринал прахчета, мина ми за 3 дни а бях стигнала до ...
обяда беше печено свинско с лук и салата зелена, кълнове ..., и пълнозърнест бретцел

# 760
  • по пътя
  • Мнения: 2 360
Мими, може ли рецепта за тази пърленка, че у дома много обичат, но до сега не съм успявала да направя.Благодаря!
Ама тя не е режимна! Има едно яйце! hahaha
Продукти триста грама брашно, четиринадесет грама мая от кубче, Лидълските кубчета ги деля на три, едно яйце, 160мл вода, кашкавал, чесън, може и сирене, една лъжичка захар, една лъжичка сол.
В купа Тапъруеър слагам брашното, яйцето, маята с една лъжичка захар и една лъжичка сол.Омесвам съставките! После купата се върти около пет минути! Оставям тридесет минути да втаса! На намазнена тава разстилам тестото, ръся чесъна и кашкавал, снощи сложих и мащерка, завивам отгоре тестото и отново разстилам по цялата тава, пека на 180 градуса до зачервяване!
Купата Тапъруеър меси сама, незнам иначе как се прави hahaha
Благодаря! Записвам си.Знам, че не е режимна, аз няма да ям от нея. Simple Smile Нямам таква купа, но мога да пробвам в хлебопекарната на режим за месене на тесто.

# 761
  • Мнения: 969
 На  mimi.7299 пърленката спокойно може да стане и режимна.Тестото ще се получи и без яйце в него, а плънката може да се замести с парченца сушени домати ,маслини босилек чубрица. Отгоре сусам и маково семе ...И ме е яд че ядох макарони преди малко Laughing

# 762
  • Мнения: 29 207
Мими, може ли рецепта за тази пърленка, че у дома много обичат, но до сега не съм успявала да направя.Благодаря!
Ама тя не е режимна! Има едно яйце! hahaha
Продукти триста грама брашно, четиринадесет грама мая от кубче, Лидълските кубчета ги деля на три, едно яйце, 160мл вода, кашкавал, чесън, може и сирене, една лъжичка захар, една лъжичка сол.
В купа Тапъруеър слагам брашното, яйцето, маята с една лъжичка захар и една лъжичка сол.Омесвам съставките! После купата се върти около пет минути! Оставям тридесет минути да втаса! На намазнена тава разстилам тестото, ръся чесъна и кашкавал, снощи сложих и мащерка, завивам отгоре тестото и отново разстилам по цялата тава, пека на 180 градуса до зачервяване!
Купата Тапъруеър меси сама, незнам иначе как се прави hahaha
Благодаря! Записвам си.Знам, че не е режимна, аз няма да ям от нея. Simple Smile Нямам таква купа, но мога да пробвам в хлебопекарната на режим за месене на тесто.
Оооо да там ще стане без проблем, то не иска и много месене, все пак не  е погача... hahaha

# 763
  • Мнения: 29 207
На  mimi.7299 пърленката спокойно може да стане и режимна.Тестото ще се получи и без яйце в него, а плънката може да се замести с парченца сушени домати ,маслини босилек чубрица. Отгоре сусам и маково семе ...И ме е яд че ядох макарони преди малко Laughing
Да точно така, аз на въглехидратен си я правя с чесън и мащерка само и пак е чудна!

# 764
  • Мнения: 3 988
Привет и от мен  Hug Днес искам да се похваля с един голям минус от цял 1 кг  Heart Eyes Това не ми се беше случвало от 2-ия ден на режима. Отдавам го на елдата и Луната. Отчитам ново най-ниско тегло и една степен по-нагоре в таблицата на ИТМ  newsm44

За днес - банан с лен и сусам и овесени трици, спагети с доматен сос. За вечеря кроасан и малко бисквити с ред шоколад

Лъчо, от тези 5 бонбона няма ли да ти стане много сладко. Като количество не е много, но на мен ми се вижда много сладко Peace

И тъй като съм по-скоро на почивен режим, отколкото на диетата, може да пробвам диетата на Валя Червенкова-разделно, но по друга схема. Доста дълго се боря с тези 4-5 и не успявам. Може пък една промяна да помогне.

Изглежда подходящо за почивката, но някой не се ли изказа против Аспирина сутрин  newsm78 И още нещо ми стана интересно - как така мазнините не са тежки Shocked

Общи условия

Активация на акаунт