Защо ми закъснява ?

  • 8 361
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 22
Здравейте.Вчера трябваше да ми дойде,но тогава както и днес още няма нищо.Много съм притеснена,тъй като не желая бременност.Този месец всичко си беше наред и с приятеля ми сме нямали гафове,освен това по принцип доста се пазим.Няколко дни преди овулацията ми ме хвана остра вирусна инфекция и последните дни бях на антибиотици като все още ме наболява гърлото.Четох в интернет,че цикълът се забавя от такива вируси и настинки,възможно ли е затова да ми закъснява и на някого случвало ли му се е? Sad Sad

# 1
  • Мнения: 1 306
Ама ти всеки месец ли така ще го караш? Януари имаше същите притеснения.  Един ден закъснение не би трябвало да те тревожи. Утре си купи тест и провери. Има във всички аптеки. Дано имаш късмет. Давайте малко по сериозно с предпазните средства, че да не се чудиш и март. Заболяването има вероятност да промени датата на менструацията ти.

# 2
  • Мнения: 300
2 дни не е притеснително закъснение, особено щом ползвате предпазни средства. Закъснението може да се дължи на безброй причини - смяна на сезони, прием на антибиотик, стрес, кисти, хормонални нарушения, късна О и т.н. и т.н. Щом ползвате предпазни средства и си сигурна в тях, не разбирам причината ти за притеснение  newsm78

# 3
  • Мнения: 42
Zdr iskam da popitam cikula mi zakasnq s deset dni no vse pak doide  napravix si testove za bremenost no i kruvniq i dr izlqzoxa otricatelni zashtoto laborantkata mi kaza che kruvniq test nqmalo kak da pokaje sled kato sum v ovolaciq  dali naistina e taka sega chustvam naprejenie v gurdite postoqnno mi se viie svqt imam apetit nz kakvo da pravq mn sum oburkana
____________
Пишете на кирилица.

Последна редакция: ср, 11 мар 2015, 12:08 от AnMary

# 4
  • Мнения: 300
след като ти е дошъл цикъла за съжаление няма бременност. Кръвния тест се прави 12-14 дни след О . Не знам как лаборантката по кръвния ти тест е решила, че си в О?! ?! ?! Симптомите, които много жени описват не винаги са сигнал за бременност. Има жени, които нямат никакви симтоми и такива, които имат целия набор, а всъщност не са. Отосно апетита - в първите 3 месеца при по-големия процент апетита намалява. Успех през следващия месец  Peace

Последна редакция: вт, 10 мар 2015, 11:29 от Бубстър

Общи условия

Активация на акаунт