Искам да кажа ... (26)_02.03-08.03

  • 73 163
  • 1 943
  •   1
Отговори
# 915
  • Мнения: 9 673
Ожалих се в. модераторската  Crossing Arms Искам си рангааа  cry
Чек, кога пък са успяли и на плаж да идат и да се разболеят?

# 916
  • Мнения: 605
Момичета, отново благодаря Simple Smile
След почти бутилка розе мисля да се оттегля.
Пфу, човек не може и да се напие качествено, когато е в стрес.
 Приятни разговори Simple Smile

# 917
  • Мнения: 4 892
В модераторската си новак даже  Mr. Green  hahaha

Кате   Sneaky

Лека, Упорита! Дано имаш спокойна нощ.

# 918
  • Мнения: X
Чек, кога пък са успяли и на плаж да идат и да се разболеят?


Взели хавлии от приятелката и отишли, колко му е. Той плажът е близо. Видях бански в коша за пране и така разбрах.

Белла, рангът ти е Редовен потребител.  hahaha

# 919
  • Euskal Herria
  • Мнения: 30 067
Намерих си един филм, за който ми говориха и обсъждахме миналия ден. Сега остава и да съм в настроение да го изгледам. Доста противоречиви мнения има за него. По-скоро е документален, с искане да бъде забранен, но пък е взел "Златен глобус".
Иначе сериалът ми по телевизията свърши, сега е ред да мия чинии.  Mr. Green

# 920
  • Мнения: 9 673
Нино, видях  Blush дано да разберат за кой подфорум говоря.

Упорита, наздраве и лека! Утре те чакаме!

Чек, а тя какво казва по въпроса?

# 921
  • Мнения: X
Нищо не казва. Подсмърча и киха, а баща ѝ я милва по главата и ми прави знаци да не се карам. Редовеният номер.

# 922
  • Мнения: 9 673


Белла, рангът ти е Редовен потребител.  hahaha

 Shocked  Shocked е на мен потребител ми изписва до ника.

# 923
  • HH
  • Мнения: 3 476


Белла, рангът ти е Редовен потребител.  hahaha

 Shocked  Shocked е на мен потребител ми изписва до ника.

В различните подфоруми е различен. Но в профила ти пише редовен потребител Wink

# 924
  • Мнения: 605
За последно .. искам да ви кажа още нещо за себе си.
Искам да бъда съдия. (Опитвала съм няколко пъти на конкурси). Последният път бях много близо до целта.
Надявам се, че следващата година ще осъществя мечтата си.

# 925
  • Мнения: X
Като вляза в профила ти виждам Редовен потребител. До ника виждам само Потребител, за Нино например виждам Ветеран, а за мен нищо не виждам.  Laughing Не се бях заглеждала изобщо докато не го спомена, но не ми е и важно.

Упорита, аз исках да бъда прокурор, но добре че ми мина.  Mr. Green

# 926
  • HH
  • Мнения: 3 476
За последно .. искам да ви кажа още нещо за себе си.
Искам да бъда съдия. (Опитвала съм няколко пъти на конкурси). Последният път бях много близо до целта.
Надявам се, че следващата година ще осъществя мечтата си.

Щом искаш, значи можеш  Wink

# 927
  • Мнения: 9 673
В профила го видях, искам си го до. ника  Sunglasses

Упорита, юрист ли си?

# 928
  • Мнения: X

Щом искаш, значи можеш  Wink

Не е баш така, даже не е хич така.  Wink Не говоря за Упорита конкретно, а по принцип.

# 929
  • Мнения: 9 673


Упорита, аз исках да бъда прокурор, но добре че ми мина.  Mr. Green

Аз все още искам. И следовател.  Blush

Общи условия

Активация на акаунт