Съпруги, чиито мъже пътуват по море - 32

  • 128 215
  • 844
  •   1
Отговори
# 450
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 42
Здравейте, момичета!

От днес и аз се завръщам в групата - милото от снощи е официално на работното си място в новата фирма. Е, той е още в началото на кариерата си (тепърва е кадет), а аз в зората на понятието "Съпруги, чиито мъже пътуват по море", но се присламчвам към групичката ви за подкрепа и разтуха.

Връщам се от болнични и е пълна лудница в офиса, но се надявам и очаквам всичко да се кротне в рамките на няколко седмици. Има ли момичета от Варна? Често ли си организирате срещи?

# 451
  • Мнения: 5 776
Преди често се събирахме, но напоследък се позатрихме. Аз вече стягам багажа, отново, не знам кога отлетяха два месеца и половина  Crazy Хич не ми стигнаха! Но за разлика от друг път, вероятно пак ще дойдем до Варна тази година за празниците.

# 452
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Добре дошла, аз съм във Варна, останалите сериозни за срещи са от други градове Simple Smile

# 453
  • на чист въздух
  • Мнения: 178
Ехеее поне сте повечко във Варна и можете да се виждате.това лято и при мен напрегнато. Нашият морски много доволен от първият му курс остава още 1 месец. Хубавото от това лято е, че освен всичко лошо има и поне нещо хубаво.преди време търсих сестрите си сега /баща ни почина/ се намерихме. Не е същото като да сме р,Расли заедно но си ги имам.имам си и един дребосъчко/малко коте подхвърлено/ което се мисли за пиле и спи под квачката с малките пилци .весел двор общо взето и мнооого работа.на вас морски принцеси поздрав от планината.

# 454
  • Шумен
  • Мнения: 60
Здравейте отново.Не бях активна от последното заминаване на ММ.Това,което виждам,че активността е спаднала.Но това са май си е тенденция тук.  Joy Виждам,че доста от вас са майки и съпруги.Искам да ви попитам тези от вас,които са били бременни в отсъствието на ММ,как са се справили? И при раждането,ако е отсъствал как точно се преживява?  Thinking

# 455
  • Мнения: leet
Здравейте отново.Не бях активна от последното заминаване на ММ.Това,което виждам,че активността е спаднала.Но това са май си е тенденция тук.  Joy Виждам,че доста от вас са майки и съпруги.Искам да ви попитам тези от вас,които са били бременни в отсъствието на ММ,как са се справили? И при раждането,ако е отсъствал как точно се преживява?  Thinking

Никакъв проблем нямах, че го няма през бременността, а за куцуз го нямаше и по време на раждането. Честно казано, толкова бях стресирана първите 2-3 седмици, че дори се радвах, че го няма. Майка ми и свеки ми помагаха, той се върна 20 дни след раждането, но аз вече се бях окопитила и не се тревожех. Иначе ако беше тук щяхме да гледаме и двамата като плъхове в трици и да се чудим, какво да правим с бебето. Т.е. без него в първите дни след раждането ми беше по-спокойно Simple Smile Той пък се ядосваше, че не е бил, защото имал желание да се напие Simple Smile

# 456
  • Мнения: 28
Здравейте и от мен. Преди седем дни започна поредния контракт:( този път ни беше по трудно от всякога да се разделим.Сега с тези технологии пише всяка вечер,но леглото ми е празно.Затова куфара и при мама на село:) всеки път става така.Сега чакаме да минат 4 месеца

# 457
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Гуш...

# 458
  • Мнения: 274
На всички пожелавам весели празници! Радвам се, че съм тук и сега, смея се , плача, усещам всичко и съм доволна от себе си. Имам всичко: приятели, семейство и мечти! На себе си ще пожелая здраве. На вас пожелавам да сте удовлетворени от себе си и от това което правите! Щастието е там, където сме в мир със себе си. Пожелавам ви много щастие. Не спирайте да мечтаете и да се усмихвате! Още една година е пред вас, грабнете я и и се насладете!!

# 459
  • Мнения: 9
Здравейте, дами!:) Не съм се включвала много тук..но исках да погледна как сте, накъде сте:) Моето момче си е тук, чак лятото ще тръгва след държавни изпити и после се почва с редовното плаване и исках да ви питам с вас всичко наред ли макар и да виждам, че не е активна много тази тема...Simple Smile)

# 460
  • Мнения: 5 776
При мен е някаква лудница. ММ се прибра, аз заминах. В най-големите преспи се прибрах, свърших една камара работа и тръгнах наобратно. Поне с пътуването засега всичко върви по план. Преди малко минах и границата. Утре ще стигна у нас, ММ ще заминава на семинари  Crazy Май трябва да вземем да си чукнем една среща с него някъде  hahaha

# 461
  • Варна
  • Мнения: 79
никой не пише ☺ аз не познавам лично никоя дама тук ,но много искам да се организираме 😉

# 462
  • Варна
  • Мнения: 119
И аз не съм писала мноого отдавна.Но виждам, че никой не пише.
И аз ще се радвам да се организираме и да се запознаем лично:)

# 463
  • на чист въздух
  • Мнения: 178
Привет морски принцеси. Днес е цветница- честит празник на празнуващите. Желая ви много цветни моменти, много здраве и късмет.

# 464
  • Мнения: 116
Здравейте, момичета. От години ви чета, но реших за първи път да се включа. След пет 6-месечни контракта вече и двамата мечтаем за по-къси рейсове. Вече сме семейство официално и оттук нататък усещам че ще става все по-трудно с отсъствията.....И двамате се притесняваме от евентуална смяна на компанията, тъй като сегашната е много коректна по отношение на плащане и т.н. Моето момче е 3-ти помощник капитан  в момента. Може ли някой да ми помогне с инфо за компании с 4-месечни контракти и ако може лични впечатления Simple Smile Ще съм ви безкрайно задължена  Hug

Общи условия

Активация на акаунт