Съпруги, чиито мъже пътуват по море - 32

  • 128 223
  • 844
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 5 776
Здравейте момичета!
Аз съм обратното, обичам да съм сама, въпреки че на моменти си беше трудничко с две, когато бяха бебета. Пък и до нас са три дена път в едната посока Smile
По принцип всяко лято си идвам във Варна, и ще продължа, въпреки че вече нямам роднини там. Специално това лято беше много трудно и психически натоварено, но се надявам другия път да е спокойно!
Децата са целодневно на училище и на уроци вечер. като се сетя само, че бяха бебета когато запонах да пиша в темата!

# 481
  • Мнения: 19
Здравей Bebewe! Да се надяваме, че и други моряшки жени и приятелки, които четат ще се включат. Твоят мъж за колко време ще отсъства?
Здравей,Pia Mia мъжът ми ще отсъства за 4 месеца поне за толкова му е договора 4+1
Аз искам да е на такива контракти по 6 седмици ,но той държи да е на танкер и не иска да плава на други кораби.

Последна редакция: вт, 07 ное 2017, 17:46 от bubanka

# 482
  • Мнения: 5 776
О, при нас беше на 7-9 месеца, до 2г стигна веднъж поради стечение на разни обстоятелсва. Сега уж е на 4 на 2, но преди малко ми писа, че са ги засилили към Перу, има-няма 2 месеца отиване и връщане до Япония. Значи ще наближи 6мес пак. Моят най-дългия контракт беше 11мес. Плюса е, че ще си е тук за празниците и ще има по-голяма отпуска след това.

# 483
  • Мнения: 61
А как поддържате връзка с мъжете си? Всеки ден ли си пишете? Ние чрез вайбър и ми се обажда от сателитният телефон веднъж седмично.

# 484
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Тединка, добре дошла и на теб с бебока Simple Smile
Ето, активизира се групата, благодарим на новите дружки Simple Smile Аз от "старите" се броя вече с цели четири рейса на моя морски Simple Smile
Ежедневната ни комуникация е на мейл. Плаща си някакъв брой мейли и си пишем всеки ден, а в пристанище и си говорим, там на отделна карта.
През първия рейс ми звънеше от корабния тел. в неделя, но то за 10 минути, кое по-напред да кажа ...
За протокола са кажа, че сме се виждали с Мария и Веси тук във Варна. Веси идва по задачи (от Шумен) и спретваме обяд или както дойде.
Гледам не пише, сигурно Капитана е тук и са някъде, ама ще се появи Simple Smile

# 485
  • Мнения: 19
Моят мъж си купува интернет карта и ползваме само Wats up да ди пишем през всяко свободно време като слезе на бряг или е във европейския съюз говорим по телефона.Имейли писахме само първият рейс,той го ползва за приятели и роднини.

# 486
  • Мнения: 581
Bebewe, и ние сме на тази схема Simple Smile

# 487
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Ние се запознахме преди три години, а иначе пътува вече 11г.

# 488
  • Мнения: 19
Ние сме заедно от 9-10 клас,заедно сме от около 8 години,но сме бракувани 😀 от 4 години.За мен няма нищо по-хубаво от любовта.

# 489
  • Мнения: 5 776
Ние се запознахме на кораба, на който работехме, същата година се оженихме, скоро ще празнуваме 10г брак Heart Eyes Децата са на 8 и на 9, хич не сме скучали Laughing

Обажда се и си пишем в месинджъра всеки ден. Броят на рейсовете отдавна им изгубих бройката.

# 490
  • Мнения: 61
Мария, твоят мъж на пасажерски кораби ли пътува?

# 491
  • Мнения: 5 776
Добро утро Nature SunnyCoffee
Преди беше на пасажер, сега е на газовоз.

# 492
  • Мнения: 581
Привет момичета, случайно видях, че има такава тема. Ние сме от 4 год заедно имаме момчецене на 1г. Откакто се роди детето няма скука. Когато замина ние си останахме у дома 2мата. Прихождахме на гости за разнообразие, но основно си бяхме 2мата. Не съжалявам, че така постъпих.
Относно общуването -  ежедневно вайбър, месинджър, по пристанищата и най-вече когато е в Европа се обажда. Не бих казала, че съм свикнала. Когато за мине ми липсва, когато се върне забравям, че ще замине пак.

# 493
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Pia Mia, спокойно, вдичко ще е наред.
Linusha, добре дошла Simple Smile
Аз май през ноември ще изпращам, малко се поотложиха нещата и съм доволна, на фона на "до двайсет дпи ще тръгвам" си е за радост.
Иначе правим една ограда от пана и слагаме засенчваща мрежа, и още сума ти неща по двора. Добре, че заваля та да се запре малко...

# 494
  • Мнения: 19
Корабът,на който ще се качва и моят мъж също държи линия САЩ-мексикански залив и направо зле ми става Sad

Общи условия

Активация на акаунт