Къде да отседнем в Трявна? - тема 2

  • 148 109
  • 807
  •   1
Отговори
# 30
  • у дома
  • Мнения: 1 160
http://vili.tryavna.biz/
Резервирах тук-търсих да е близо до болницата,самостоятелно и на прилична цена.
Дано ни хареса.

# 31
  • Мнения: 5 943
Клемче, за 1-ви път чувам, че климатиците са противопоказни при астматици  Shocked Защо? А и все пак не всеки е с възможност да слага парно в хотела и да се ангажира с поддръжката му  Thinking Дори и лятото се случва понякога да застудее и сме ползвали климатик където сме почивали - не съм намирала проблем  Rolling Eyes
За останалото - права си, но всичко това иска инвестиции. В това отношение паркът в Сандански ми е номер 1 в личната класация.
Аз все повече се насочвам към Бела, за да сме пак  в същия район около болницата  Rolling Eyes

# 32
  • Мнения: 8
http://vili.tryavna.biz/
Резервирах тук-търсих да е близо до болницата,самостоятелно и на прилична цена.
Дано ни хареса.
къде се намира тази къща,всъщност въпроса ми е,какво е разтоянието до санаториума,ако някой знае,
не намирам на картата ул Стара планина 147

Последна редакция: чт, 12 мар 2015, 15:02 от кума лиса, ама хитра

# 33
  • Мнения: 1 351
Раличка , противопоказни са климатиците защото въртят въздухът във помещението и съответно и прахът , създават едно течение.

# 34
  • Мнения: 1 351
Кога в крайна сметка цъфтят боровете - април или май ........пише различна информация за това ... newsm78

# 35
  • Мнения: 5 943
Зависи от годината как се развива - нали знеш - "ранна" или "късна" върви, Тази като я гледам, ранна ще да е, тъй като тук има вече цъфнали дръвчета  Confused, та към края на април залагам аз  Peace

# 36
  • Мнения: 266
До колкото аз разбрах, всяка година е различно. Може би зависи кога започва пролетта.
Аз смятам да водя моя син май месец, за да е по-топло и да може да стои на вън. Едва ли , ако стоим на закрито ще има смисъл климатолечението. Това са си мои разсъждения.

# 37
  • Мнения: 1 351
Нещо да ми кажете за тази къща  newsm78
Много мрачна ми изглежда , но пък има всичко за нас      http://vasilevi-house.com/%D0%B3%D0%B0%D0%BB%D0%B5%D1%80%D0%B8%D … 1%82%D0%B0%D0%B6/

# 38
  • Мнения: 220
Аз правих запитване за новия хотел, но ми идва доста скъпо, копирам отговора им/ питах ги за 8 нощувки/:
"Най-добрият вариант за настаняване на семейство с две деца е настаняване
 в апартамент.
Цената му е 90лв. и включва нощувка и закуска.
Предлагаме и пакетна цена на човек 264лв.(или по 33лв. на ден) за
 възрастен и 144лв.(по 18лв. на ден) за дете. В тях са включени НОЩУВКА,
ЗАКУСКА И ВЕЧЕРЯ."

А квартал Хитревци имате ли представа дали е сред гората ?

Аз засега май харесах тази :
http://yo-anna.tryavna.biz/

Последна редакция: пт, 13 мар 2015, 07:51 от Тони.

# 39
  • Мнения: 1 351
Тони , къщата е големичка и ако не те притесняват други непознати семейства е ОК. Във двора има и по- малка , направена за едно семейство - попитай за нея ако искаш , поне ще си имате отделна баня и ВС......Къщата граничи със гората , но мисля че не е борова .

# 40
  • Мнения: 2 494
Аз правих запитване за новия хотел, ........Предлагаме и пакетна цена .....

И аз направих запитване за Бела, за 7 нощувки, 230лв за възрастен и 125лв за дете, малкия е безплатно(до 6години).
Мисля, че много по-евтино няма да ни излезе и на квартира, тук включва и закуски и вечери, дано е хубава храната  Simple Smile и сега точно обсъждаме датите и мисля да резервирам  Peace

Този хотел е точно в боровата гора, до него има някаква сграда, болницата ли е това?

# 41
  • София
  • Мнения: 183
Здравейте,
тази цена за двойна стая ли е или за апартамент и за празниците дали ще важи?

Аз правих запитване за новия хотел, ........Предлагаме и пакетна цена .....

И аз направих запитване за Бела, за 7 нощувки, 230лв за възрастен и 125лв за дете, малкия е безплатно(до 6години).
Мисля, че много по-евтино няма да ни излезе и на квартира, тук включва и закуски и вечери, дано е хубава храната  Simple Smile и сега точно обсъждаме датите и мисля да резервирам  Peace

Този хотел е точно в боровата гора, до него има някаква сграда, болницата ли е това?

# 42
  • Мнения: 2 494
stefibgg, отправи им запитваме през сайта за конкретни дати:)
Това е за нас (от 26.04 до 3.05=7нощувки):
Предлагаме ви апартамент от две стаи (1 със спалня , 1 с две
отделни легла) на цена за 2 възрастни х 230лв.=460лв.и 2 деца -1дете на
4г. безплатно се настанява, без да ползва храна, и второто на 9г. х
125лв. = 585лв.  Peace

 Hug

Последна редакция: пт, 13 мар 2015, 16:48 от megan@

# 43
  • София
  • Мнения: 183
Да, ще пусна запитване, защото ние искаме по време на майските празници и може би цените ще са други тогава. Благодаря  bouquet

# 44
  • Мнения: 2 494
Да, ще пусна запитване, защото ние искаме по време на майските празници и може би цените ще са други тогава. Благодаря  bouquet
Twisted Evilто майски празници има ли?> почивни са май само 1 и 6 ...Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт