Къде да отседнем в Трявна? - тема 2

  • 155 066
  • 807
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 2 494
Момичета , тези от вас които правиха процедури в болницата ...дадоха ли ви някакъв документ след това?
Да, издадоха ни амбулаторен лист, който занесохме на личната  Peace

# 571
  • Мнения: 9
В момента сме в хотел Бела. Очарована съм-дадоха ни апартамент, въпреки че сме само аз и дъщеря ми  (10г).Приятно сме изненадани и от големия брой видове закуска.за такова семейно хотелче смятам , че е направо екстра. Болницата е на две минути буквално и с напредналата ми бременност е идеално предвид баирите из целия град Simple Smile за 10 дни престой хотелът за мен е 22 лв на ден, за детето 12 лв. На обяд взимам или от болницата храна или сандвич хапваме-имаме хладилник в хотела. Вечеряме навън-засега сме доволни от Бръшлян и пицария Домино.

# 572
  • моята мила родна страна
  • Мнения: 889
Някой отсядал ли е скоро в Балканика централ? Отзиви? Като гледам картата май е близо до жп гарата?  newsm78 А до центъра далечко ли е?

# 573
  • Мнения: 2 494
В момента сме в хотел Бела. Очарована съм..
..... Приятно прекарване!!! Чак се размечатах.......  Grinning

# 574
  • Мнения: 9
Благодарим:)

# 575
  • Варна
  • Мнения: 465
Момичета , тези от вас които правиха процедури в болницата ...дадоха ли ви някакъв документ след това?
Да, издадоха ни амбулаторен лист, който занесохме на личната  Peace
Хм  newsm78 на мен нито ми дадоха ,нито ми изпратиха нещо !

# 576
  • Мнения: 1 652
За Балканика централ- добро хотелче и- в един блок на последния 3-ти и 4-ти тавански етаж. Няма асансьор, чисто е, прилично.

Искам да попитам за АПАРТАМЕНТ ПЛАНИНСКИ РАЙ- някакви отзиви?

# 577
  • Мнения: 127
Някой отсядал ли е скоро в Балканика централ? Отзиви? Като гледам картата май е близо до жп гарата?  newsm78 А до центъра далечко ли е?
   ЖП гарата е на 15мин. пеша от центъра  Peace

# 578
  • Бургас
  • Мнения: 312
Здравейте, свободно ли се паркира в центъра?

# 579
  • моята мила родна страна
  • Мнения: 889
Някой отсядал ли е скоро в Балканика централ? Отзиви? Като гледам картата май е близо до жп гарата?  newsm78 А до центъра далечко ли е?
   ЖП гарата е на 15мин. пеша от центъра  Peace

Благодаря!

Още един въпрос- От Трявна до Боженци откъде трябва да се мине? Има ли някакъв пряк път през близките села или трябва да се заобикаля през Царева ливада чак (така го дава google maps)?  newsm78

# 580
  • Мнения: 2 494
jovigirl link, няма пряк път, обикаля се  Twisted Evil

# 581
  • моята мила родна страна
  • Мнения: 889
jovigirl link, няма пряк път, обикаля се  Twisted Evil

Благодаря, megan! Тайничко се надявах  Praynig....но явно ще се обикаля  newsm01

# 582
  • Мнения: 271
Има еко пътека. Около 2 ч. е пътя нормален ход с 5г. дете .

# 583
  • Мнения: 2 494
Има еко пътека. Около 2 ч. е пътя нормален ход с 5г. дете .
Да за пеша има, но аз разбрах,че питат с кола  Hug ние през пътя през Габрово минахме  Peace

# 584
  • София
  • Мнения: 1 844
Пътувайте през Габрово за Боженци!
Ние на отиване минахме по другия път - много тежък, завои, тесен, лоша настилка, 20 км. ни отне над час. Хем питахме едни полицаи и те ни казаха, че не ни препоръчват оттам, ама ...
Върнахме се през Габрово, много по-бързо и леко се пътува.

Общи условия

Активация на акаунт