Къде да отседнем в Трявна? - тема 2

  • 148 289
  • 807
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 40
Кажете хубави места за разходка с деца,но да не е по центъра. Ако някой знае паркове в района, моля да сподели!

# 766
  • Мнения: 660
Има две екопътеки,които са обозначени,според възрастта на децата може да вървите колкото вие приятно.

# 767
  • Мнения: 1 874
Къде са тези екопътеки, обозначени според възрастта? Три години ходим и не ги знам.

# 768
  • Мнения: 40
Ще ми бъде интересно и на мен да разбера къде са?

# 769
  • Мнения: 660
http://www.triavna.info/Pages/Sights/TouristRoutes/Default.aspx?evntid=111
От тук ги прочетохме и върявхме по две от маркировките.Времето беше дъждовно когато ходихме и нямаше време за дълги разходки.А и с две годишно дете неможе да се ходи надалеч.Грешно съм се изразила, има маркировки,виждат се на чешмата в началото на старинната улица.А зависи колко са големи децата ви ,ще прецените колко да вървите.Хубава почивка.

# 770
  • Мнения: 40
http://www.triavna.info/Pages/Sights/TouristRoutes/Default.aspx?evntid=111
От тук ги прочетохме и върявхме по две от маркировките.Времето беше дъждовно когато ходихме и нямаше време за дълги разходки.А и с две годишно дете неможе да се ходи надалеч.Грешно съм се изразила, има маркировки,виждат се на чешмата в началото на старинната улица.А зависи колко са големи децата ви ,ще прецените колко да вървите.Хубава почивка.

Благодаря Simple Smile

# 771
  • Мнения: 78
По повод жителите на града. Миналата година ми се разкрещяха, че снимам детето на улицата пред едно кафене. Не съм си била купила  от тях. Макар че не беше точно така.Просто няма  как да помнят всички минаващи.

# 772
  • Мнения: 1 495
Здравейте! Търся самостоятелна къщичка/виличка с голям двор в махалите и селцата около Трявна за компания от 8 човека. Всъщност може и да са няколко в един двор. Ще е хубаво да има и някоя и друга екстра /басейнче за децата, билярд, лъкове, колела, тенис маса/, но не е задължително. Важното е да имаме добри мнения за мястото от хора, които са били там. Държим на чистота и коректно отношение. Доста места харесах по сайтовете, но коментари не намирам... А на красиви снимки се научих да не вярвам  Mr. Green  Препоръчайте, моля  Praynig

# 773
  • Мнения: 1 495
Здравейте! Търся самостоятелна къщичка/виличка с голям двор в махалите и селцата около Трявна за компания от 8 човека. Всъщност може и да са няколко в един двор. Ще е хубаво да има и някоя и друга екстра /басейнче за децата, билярд, лъкове, колела, тенис маса/, но не е задължително. Важното е да имаме добри мнения за мястото от хора, които са били там. Държим на чистота и коректно отношение. Доста места харесах по сайтовете, но коментари не намирам... А на красиви снимки се научих да не вярвам  Mr. Green  Препоръчайте, моля  Praynig
Въпреки, че е по-скоро до Габрово, отколкото до Трявна, моля за мнения за тази къща
 http://ognianovata-kyshta.com/  Някой ходил ли е там?

# 774
  • Варна
  • Мнения: 2 678
Здравейте! В края на седмицата ще правим кръщене на децата в Соколския манастир, като ще нощуваме в хотел Бела. След кръщенето ми се иска да седнем да се почерпим някъде, някъде,където е вкусно. Мисля си за Старата къща, но сега се сетих за Бръшляновата. Тя ще ние и близко до хотела. Отзиви за там за кухнята има ли? Има ли маси на вън? Приятна ли е обстановката и най-вече по обяд работи ли кухнята. Благодаря!

# 775
  • София
  • Мнения: 6 161
Обстановката и гледката, ако седите навън е супер! Кухнята също бива, повечето неща, които ядохме там бяха ОК. Ние ходихме точно за обяд, така че да, работи.

# 776
  • Мнения: 1 069
Бръшлян ви е добре, кухнята не е никак лоша, особено в сравнение с другите ресторанти, освен това е буквално на 2 крачки от Бела, и има страхотна гледка.

# 777
  • Мнения: 2 518
Здравейте!
За три дни сме в Трявна. Отседнали сме в  хотел Комплимент - много ни харесва!
Искам да попитам за места, подходящи за посещение с дете на една годинка и бебешка количка. Времето се развали, Валя доста дъжд, така че май горските разходки отпадат. Мислим да обиколим Дряново, Боженци, Габрово, Етъра. Има ли лесно достъпни водопади в района? А за пещерата Бачо Киро как стои въпроса? Върви ли се много, докато се стигне до нея? Връх Шипка?
Благодаря предварително!

# 778
  • Мнения: 6 916
  И ние в момента сме в Комплимент, прекрасно е. В темата доста се писа, че хората в Трявна са неучтиви и намусени, искам да опровергая това, навсякъде, където сме отишли досега всички са любезни.
Днес мислим да посетим Етъра, утре Боженци.

# 779
  • Варна
  • Мнения: 452
Гледах сайта на този хотел но не открих цени , каква е цената на стая или човек ?

Общи условия

Активация на акаунт