ПЕТокласници - 4

  • 30 988
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • Русе
  • Мнения: 11 920
  Миш, честита рожба. Сега твоята хубавица ще командва двама братя.   bouquet

  Тази сдемица при нас е лудост отново. Едвам успяхме да се включим в учебния процес след толкова емоции и утре пак заминава за София.

# 706
  • sofia
  • Мнения: 8 938
Амбър, вчера изгледах клипчетата с възхищение!
Показвам му на моя Светльо как играе, колко време отделя за тренировки и успява да учи и той: "Какво искаш да ми кажеш, че не полагам достатъчно усилия и не тренирам нищо ли?", ама едно такова заядливо.....имах чувството, че ще ми тегли една  Crazy Можело да му кажа, каквото трябвало в прав текст, не било нужно да го "обработвам"- а, де!

# 707
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Мишелина да е здрав и шастлив малкият Дамян! Всички много да помагат, за да може мама да се възстанови и почива! Страхотна новина!  Hug Hug Hug

# 708
  • Варна
  • Мнения: 616
Благодарим за пожеланията  Hug
За сега всички са ентусиазирани - сменят памперси и веднага го вдигат като захленчи, да не му стане нещо ако плаче много Simple Smile Абе друго си е да имаш по-големи деца, които могат да ударят по едно рамо.
 Иначе наборчето е добре. В събота ще е първото състезание за сезона и го тресе лека сценична треска, но пък за школото въобще не му дреме  Rolling Eyes

# 709
  • Русе
  • Мнения: 11 920
  Миш, ще чакаме фотосесии с бебета, кака,батко и танцови двойки.


Показвам му на моя Светльо как играе, колко време отделя за тренировки и успява да учи и той:
  Разучил се е той. Върна се толкова изморен физически и напомпан емоционално, че цял ден спа, само с почивка да прескочим до градската търла и да изпрати баща си, който пък вечерта летеше. Не ме питайте как са писани вечерта съчиние,домашни по руски, английски и няколко листа математика.  Разбрахме се да се редуваме - аз една задача и той една. Стана нещо като състезание, та живна малко и успяхме да го отикаме някак си материала.

# 710
  • Русе
  • Мнения: 7 795
Мишелин, да е жив и здрав малкия бебчо! Да расте здрав, спокоен и усмихнат Simple Smile

Честито и на една леля (забравих коя дама се похвали  Embarassed) И нейното лелино зайче да разсте здраво и спокойно!

Няма с какво да се похваля, нито оплача. Все едно и също.


Не знам дали сте видели във ФБ но нашата Мама Цоцоланка има нужда от стискане на палци и виртуално гуш.  Praynig Hug

# 711
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Петица на контролното по ЧП. Елементарни грешки от недочитане ooooh!
Честито и на една леля (забравих коя дама се похвали  Embarassed) И нейното лелино зайче да разсте здраво и спокойно!
 Peace Аз бях.

Какво е станало с Мама Цоцоланка?

# 712
  • Русе
  • Мнения: 11 920
  Сега видях.  Cry  Те са едно голямо и прекрасно семейство. Вярвам в стискането на палци и силата на подкрепата.

   Светослав утре заминава за София. В залата на ЦСКА ще се събере националния отбор по спортна акробатика за първо контролно за Европейското първенство. За съжаление няма да мога да отида, а ми се искаше.

# 713
  • Русе
  • Мнения: 7 795
Извинявай, Вики  Hug. Значи правилно съм си помислила ама да не ровя из страниците  Blush. На таблета съм а от там ми е зор всичко.


Болна е ама ще се оправи! Crossing Arms

# 714
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Стискам палци да се оправи  Praynig

# 715
  • София
  • Мнения: 2 840
Мишелин, честито! Да е жив и зрав малкият Дамян! Hug

Ваче, пробвай "Тонзилотрен", това е продукт на същата фирма, на която е и "Инфлуцид". При Крис според мен помогна.

Днес се прибра, тая седмица я пиша дъждовна Mr. Green Изпусна и без това един-два теста. Тръшкаше се, че няма да може да се подготви, затова искал да остане и в петък вкъщи, но в този момент го чувам, че е в игра на компа Crazy Цял ден наваксва изгубеното време... Close

Гледам сега, майските празници няма как да се съчетаят, обаче има там едни матури, може да си откараме една мини ваканцийка пак, тоя път мисля да отскочим до Гърция за малко слънце. Изобщо, аз приключих с училището за тая година. Скъсах си нервите първия срок. Край с това!!! Laughing

# 716
  • При децата ми
  • Мнения: 6 072
Ехааа, чудесна новина!:) Мишелин, честито!:bouquet: Да ви е живо и здраво малкото момче! Много да ви радва, а каката и баткото да помагат! Hug На теб бързо възстановяване!
Скрит текст:
Между другото скоро се бях сетила да питам за теб, но ти ме изпревари с новината. Simple Smile

Кимболина, и аз това се чудя!:roll: Това за втори път се случва в рамките на два месеца и сега чакам да дойде юни месец и го сменям този лекар. Откога се каня! Сега го лекувам с "Хомеовокс", вит. "Ц", мед и лимон.

Момичета, благодаря ви! Hug Времето в Германия е хубаво и бебока го скъсват от разходки още от четвъртия му ден Laughing А тук си спомням поне до десетия ден, педиатърката не ми разрешаваше да изкарвам децата навън по разходки.

Вики, как до десетия бе? Аз моите и двете първия месец не съм ги извеждала навън. Само по малко на терасата. Crazy Така казваха педиатрите.

 

Последна редакция: пт, 17 апр 2015, 10:12 от Hrispa76

# 717
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Вики, как до десетия бе? Аз моите и двете първия месец не съм ги извеждала навън. Само по малко на терасата. Crazy Така казваха педиатрите.
Ами Момчил е роден на 17-ти юни. Като направи 10 дена и през деня си спеше навън в количката. Отгледан е на село. При Вероника вече, през декември имаше едни студове и снегове и я изнасях за по десетина минути, щото и аз не изтвайвах повече Mr. Green

Днес нашите имат контролно по АЕ. Момчил е притеснен, че нещо не разбрал граматиката. Не мога да му помогна. С английския сме на "Вие". Питал учителката вчера, тя му обяснила, но пак не му станало ясно всичко и го било срам да пита повече. Казах: а като получиш тройка или четворка няма ли да те е срам?

# 718
  • Мнения: 1 687
Здравейте.
Мишелин, честито бебче. Да е здраво и не много ревливо.  Hug
Вики, честито племениче. Така са тук бебетата. Може и на втори , трети ден да видиш бебе.  Изобщо не им пречи. А слънчевите дни са малко поне при нас и явно хората гледат да ги използват.
А вече на тема английски се отказах да си тровя нервите. Няма оправия и това е.  ooooh! Ужасно голям напредък има, но не там където трябва в момента. Последната й оценка е 3-4. Изреченията й са подредени идеално, но объркала граматиката. Хем говорихме, обяснявах, питах приятелка и т.н. Съобщи ми, че точно това не сме го учили. Как да не сме, като точно на него наблегнах и повторих хиляди пъти. Няма значение. Ще сяда и ще се оправя сама. Но ме е срам. По всички предмети е с оценки около 2 -ката и нагоре, а английския едва крета. Има ужасни пропуски до 4-ти клас. Латински вчера я похвалили, че се справя много добре. Там положението е добро за в момента.
Имам молба. Някой срещал ли е комикси или книга която е за начинаещи на английски. Някакво четиво което ще им е интересно на тях. Изчерпаха ми се идеите вече.

# 719
  • Русе
  • Мнения: 11 920
  Хекси, у дома се подмята ето това за четене на английски.


  Не че е седнал да го чете. Но пък отй проита разни публикации от популярните страници на фейсбука на английски за животни - най-вече и гледа по някоя поредица по образователните канали. 

Общи условия

Активация на акаунт