Пациентки на ЦРЗ "Надежда" - 34

  • 61 637
  • 788
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Момичета, имам въпрос... Шефи искаше, ако е хубава биопсията от миналата седмица, направо да отивам на 2-ри ден и да стартираме стимулация. Резултата ще е ясен днес или утре, а по всичко личи, че в други ден ще ми дойде (имам вече зацапване, а при мен така идва цикъла - със зацапване два дена преди това).
Проблема е, че аз се разболях. От 28-ми още кашлям. Тъпках се с Инфлуцид, но вчера рукнаха реки от носа ми. Сега си мисля, че едва ли е удачно да започвам стимулация при това положение. Обаче, ако отложа с един цикъл при хубава биопсия, дали резултата от нея ще е особено актуален след това?  newsm78

# 46
  • София
  • Мнения: 655
Кали, ти до пункцията би трябвало да си здрава, а пък до трансфер още повече. Успех!  Peace

Сигме, благодаря за новата тема! Дано да е на късмет...  Hug

# 47
  • Мнения: 1 659
Кали, хрема с или без лекарства минава за 7 дни. Вземи спешни мерки за кашлицата и смело напред. Hug

# 48
  • Мнения: 69
Sigma, благодаря за новата тема!
Момичета, успех на всички желая!
Някой беше питал за кандидатстване по фонда с неустановен стерилитет в предишната тема. Аз питах др. Персенска и тя ми каза , че под 4 завършени процедури се има в предвид 4 трансфера.
Независимо от броя на пункциите и стимулациите, трансферите трябва да са 4 за да кандидатстваш по фонда.

# 49
  • Мнения: 833
Хайде и аз да се запиша в новата темичка,дано ни е на късмет Praynig
Сигме,благодарско  bouquet
 Кали,взимай мерки и дано успеете този месец Hug
Меко казано съм бясна,от декември месец ,чакам епикриза за неуспешното инвитро,всеки ден звъня и не е готова,така се объркват и моите планове ,обещават и накрая пак нищо #Cussing outДругата седмица вече на място ще се разправям,явно не ме отразяват много по телефона Naughty

# 50
  • Мнения: 1 487
Да се запиша в новата темичка! Сигме, благодаря   bouquet
И аз съм при Шефи, много хубави новини  Heart Eyes
Успех на всички   bouquet

Последна редакция: ср, 04 мар 2015, 12:50 от Queen bee

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 389
Записвам се в темата! Желая много късмет на всички! smile3525

# 52
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Бясна съм... Телефона за резултати пак дава постоянно заето или никой не вдига. Как да разбера дали ми е готова биопсията, за да пиша СМС на Док?  #Cussing out

# 53
  • Плевен - Велико Търново - Милано, Италия
  • Мнения: 351
Бясна съм... Телефона за резултати пак дава постоянно заето или никой не вдига. Как да разбера дали ми е готова биопсията, за да пиша СМС на Док?  #Cussing out


Кали, напиши направо на док смс и той ще ти върне с отговор

# 54
  • Мнения: X
Кой е телефона за  резултати? И аз чакам биопсия.

# 55
  • Мнения: 21
момичета, не мога да повярвам и не знам дали е реално, на 14. ден от трансфер на 3. ден на едно ембрионче, имам стойност 483.9?
Сутринта така ме боля корема, бях сигурна, че ми идва.   Shocked

# 56
  • Мнения: 556
Аз съм питала директно във фонда преди 2-3 години трансфера на замразени ембриони броят ли го за опит. Отговора беше, че да. И всъщност при мен случая беше такъв и имах заповед за опит!
Късмет на всички!
SeverinaS - страхотен резултат - направо като за близнаци! И повярвай! Чудесна новина!
И аз при предишния опит, когато имах бременност, си имах всички признаци за менструация! Пък то съвсем не беше така. Та на тези признаци въобще не трябва да им обръщаме внимание. Никога не се знае какво е решил Бог!!!

# 57
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Леле Северина, страхотен резултат  Hug
Чела съм историята ти и искрено се радвам за прекрасния резултат  Hug
Стискам палци всичко да е наред и за напред и по термин да прегръщаш здраво детенце  Praynig
Дай Боже, въпреки трудностите, всички да успеем! Сигурна съм, че твоят успех ще вдъхне надежда на много жени, които са с високо ФСХ, НЯР и трудно отговарят на стимулации  Hug
Благодаря ти, че сподели радостта си с нас   bouquet

# 58
  • София
  • Мнения: 23 198
SeverinaS, в крайна сметка как стигнахте дотук?
питам заради другата тема, любопитно ми е колко навреди на успеваемостта  newsm78

# 59
  • Мнения: 21
@Бамбарадамбара На успеваемостта на клиниката и на доктора навредих с 2 пункции на естествен цикъл, единият път нямаше яйцеклетка, единият път спря да се дели, прекъсната стимулация и сега с клостилбегит, 3-та пункция и първи трансфер.  Mr. Green

Дано наистина всичко да е наред до края  Praynig

И да знаете, че щом и такива куци коне като мене виждат така желания резултат, значи винаги има надежда   Hug

Общи условия

Активация на акаунт