Скок с парашут - къде?

  • 5 395
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 30
Здравейте!

Ако някой от вас е скачал с парашут и има опит, моля да препоръча къде. Искам да направя подарък скок с парашут (по възможност под 350 лева, тъй като само такива намирам). Ще съм ви много благодарна!

Не намерих такава тема, извинявам се ако вече има.  Simple Smile

# 1
  • Мнения: 158
Не пишеш за кой град става въпрос. Знам за Варна : клуб Адреналин.
Адрес: Варна, ул. Радко Димитриев 35
Телефон:052 606 605

# 2
  • Мнения: 30
По принцип за София, но реално няма значение, дори да е в друг град. Впечатления от клуб Адреналин?

# 3
  • Мнения: 2 694
На бившото гадже подарих скок с парашут от Скай Вижън, вече имам карта с отстъпка, мисля, че е 10% ако се решиш пиши ми лично.
Скача на летището в гр. Ихтиман. Хората са прекрасни, всичко мина без никакви проблеми. Супер сме доволни.

# 4
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Скачах в Ихтиман Peace
Със скайдайв, уникални хора, станаха ми приятели в последствие Heart Eyes
След мен отидоха да скачат още двама мои приятели и те много доволни. Собствениците през зимата живеят и работят тази година бяха в Дубай, а миналата в Нова Зеландия. Ако имаш интерес ще ти покажа и моите снимки Peace

Редактирам се, не бях прочела ценовото ограничение-моят скок с път, хотел и снимки беше около 700лв.

Последна редакция: нд, 27 мар 2016, 11:08 от siska79

# 5
  • Мнения: 1 040
А първо има ли някакъв курс, обучават ли те, или някой скача заедно с теб?
Аз винаги съм имала голямо желание, може би някой ден ще се осмеля да го направя.

# 6
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
А първо има ли някакъв курс, обучават ли те, или някой скача заедно с теб?
Аз винаги съм имала голямо желание, може би някой ден ще се осмеля да го направя.

Минаваш кратка инструкция, скачаш в тандем, курса струва няколко хиляди лева и е няколко седмици Peace

# 7
  • Мнения: 1 040
А кое е най-подходящото време , лятото сигурно? Следя Скайвижън във фб, но
скок с парашут не съм виждала като предложение?
Поправям се, на сайта им го видях.

Последна редакция: пн, 28 мар 2016, 09:20 от Nikol *

# 8
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
Аз скачах през юли, но според мен от май нататък  ок Peace

# 9
  • Мнения: 58
Аз съм скачала през април в с. Ерден с АВА Летателен център и имах подарък видео заснемане. Определено си заслужаваше  Hug

# 10
  • Мнения: 77
Аз скочих с парашут преди 5 години, невероятно преживяване, препоръчвам на всеки.

# 11
  • София
  • Мнения: 11 471
с. Ерден, Монтана.

# 12
  • Мнения: 11
Здравейте!
Повдигам тази тема, тъй като не намирам по-нова.
Реших да си подаря скок с парашут Simple Smile
Шубе ме е, но знам, че ще си струва Grinning
Колебая се дали да го направя в София или Монтана. Живея в София и ще ми е много по-лесно тук, но чувам, че с.Ерден си струва.
Всякакви мнения, съвети и впечатления от вече скачалище са ми от огромна полза Simple Smile
И другото ми колебание е ... SkyVision или  Skydive да избера

Благодаря ви!

# 13

Общи условия

Активация на акаунт