Прахосмукачка робот - 7

  • 78 182
  • 750
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
Няма значение къде й е станцията,като не я намери тя ще си спре сама и ще се изключи.Батерията доста държи.Отдавна не съм ползвала само едната на двата етажа ,но тази на първия мога да я пусна втори път  без зареждане.Не мога да кажа дали ще издържи обаче докрай.На мопа голямо приложение аз не виждам.Според мен първо трябва да я пуснеш без него и после с него за да полира.Той не се ползва мокър.Аз след нея пускам Бравата да мие-нерви и за полиране с моп нямам.Пробвала съм го само 1-2 пъти,ами полепват си по него мъхчета така че не е без полза.А пък и в комплекта има резеврни четки и филтър.
Не съм сигурна ,но тази май беше с по -малко камери.В предната тема една мама беше пуснала линк или таблица на различните модели в различните страни.Те са със различни цифри ,но еднакви модели според страната за която се произвеждат.Съжалявам,не съм го запазила

Последна редакция: нд, 08 мар 2015, 20:56 от renydent

# 61
  • Мнения: 72
Много благодаря за отговора. Ще поръчам тази която ми препоръча   bouquet
Гледам си боклуците по пода и само за робота си мисля  Joy Нямам търпение да го поръчам и да дойде  Simple Smile

# 62
  • София
  • Мнения: 6 268
Много благодаря за отговора. Ще поръчам тази която ми препоръча   bouquet
Гледам си боклуците по пода и само за робота си мисля  Joy Нямам търпение да го поръчам и да дойде  Simple Smile

Аз като собственик от месец на това LG от испанския амазон искам да кажа, че напълно те разбирам. Взех я на малко по-ниска цена, излезе ми с доставката точно 746 лв. (в Техномарт е 1000 и нещо май). Много съм доволна, даже в моемнта действа в кунята. Ние я пускаме от стая в стая, където я оставиш,за да започне, там и я намираш като е приключила. В хола се закача за секцията и се заклещва, та там я следим. Не иска обаче да ми чисти дивана, уж е твърд, но явно й е трудно да се движи по него.

Сега си мечтая за една Брава да мие, но ще почакам малко.

# 63
  • Мнения: 81
Здравейте, момичета. И аз искам да си взема робот и съм се насочила към ЛГ.
Живея в къща на два етажа с вътрешни стълби. Идеята ми е да го пускам един път на първия етаж и на другия ден на втория.Мислите ли че това ще му е проблем на робота, всеки път ли ще го приема като ново място и да се обучава ? Гледам в амазон моделите и съвсем се обърках, моля тези който имат роботи на ЛГ да ми кажат какъв модел са.Предпочитам да е с моп и да не е по-висок от 9см.А и да може да се програмира сам да чисти докато не сме вкъщи.Ако може да ми дадете линк към амазон с вашия модел
Много ви благодаря предварително  Hug
http://www.amazon.es/gp/product/B00GUJZTCY?psc=1&redirect=tr … etailpage_o00_s00
тази е без моп но не е налична
http://www.amazon.es/gp/product/B00A4B7HJC?psc=1&redirect=tr … etailpage_o01_s00
тази с моп-супер цена в момента.Имам и двете.Ако не я пускаш от станцията няма да си заучава пространството.Минава си навсякъде и не пропуска.Особено на режим клетка по клетка е много прецизен.Няма отложен старт.
         И двата модела имат отложен старт. Ползвам тази функция постоянно.

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
АААААААААААА,Хари отдавна не си писала.Кажи къде е -може би с дистанционното ,което аз така и не пипам PraynigПак не съм си прочела урока Joy

# 65
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Оказа се че един комплект много оригинални четки на Самсунг са 36 лв. Сигурно имат камъни Сваровски по тях  #2gunfire #2gunfire
Ще си купя няколко китайски за 5 долара и ще ги побългаря. Оооооох  ooooh!

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
Моля,който има брава да пише колко държат батериите на кубчето.Не само като дни ,а и каква площ чисти и колко често.При мен отиват за 3-4 дни и ми омръзва да ги сменям-макар и да са презареждащи

# 67
  • Мнения: 6
Каква е разликата между Бравата и Ево? Някакъв китайски вариант на Бравата ли е той?
Еднакви са и на външен вид и като функции.
На моя роби Ево има надпис за модела че е 2011,само отпреди 4 години. Иначе казаха че е с гаранция 2 години- но се надявам да не ми се налага да я ползвам

# 68
  • SF
  • Мнения: 21 172
Оказа се че един комплект много оригинални четки на Самсунг са 36 лв. Сигурно имат камъни Сваровски по тях  #2gunfire #2gunfire
Ще си купя няколко китайски за 5 долара и ще ги побългаря. Оооооох  ooooh!

А колко (ни) струва една батерия на нас, със Самсунгите и на колко време горе-долу трябва да я подменяме? Побългарявай и после споделяй от кой сайт, за колко време, за какви пари и  как става побългаряването. Аз много, много не пазарувам от сайтовете и малко съм като индианеца с пишещата машина.

# 69
  • Русе
  • Мнения: 7 794

А колко (ни) струва една батерия на нас, със Самсунгите и на колко време горе-долу трябва да я подменяме? Побългарявай и после споделяй от кой сайт, за колко време, за какви пари и  как става побългаряването. Аз много, много не пазарувам от сайтовете и малко съм като индианеца с пишещата машина.

Май 75 паунда я гледах в И-бей  newsm78 а може да е била за друга марка  newsm78 Иначе из китайските сайтове също имаше но не съм се заглеждала за подробности. Предполагам че до края на гаранцията ще издишат батериите. 
Ако искаш да купя повече четки от китайците, пращат без доставка, и после по нашите куриери да ти пратя. Но иначе не е сложно пазаруването от там. Аз съм редовна. От гащи до таблети  Mr. Green
Ще споделя, разбира се.  Peace

# 70
  • Мнения: 624
Моля,който има брава да пише колко държат батериите на кубчето.Не само като дни ,а и каква площ чисти и колко често.При мен отиват за 3-4 дни и ми омръзва да ги сменям-макар и да са презареждащи
Не го ползвам кубчето. newsm78 Не видях никаква разлика с него и без него и честно казано го забравям. Може би защото пускам Мъхчо (нашата Брава Mr. Green) да чисти стаите една по една. Между стаите изпирам подложката. Не си представям с една подложка да чисти твърде голяма площ, то ще обезсмисли минаването, само ще разнася праха. Thinking Стаите са по около 20 квадрата.
Така че нямам идея за колко време биха се изхабили батериите. Но да сменяш батерии на 3-4 дни ми се вижда много често. Колко харчи тоя куб?! Да не би да не ти се зареждат докрай?

Скрит текст:
Знаех си, че като не си хирург, ще е нещо такова - медицинско-лаборантско. Joy Тъкмо ме подсети, че ми е време да си запиша час за почистване на плака и камък с ултразвук.

# 71
  • Мнения: 527
Момичета, искам за попитам някой имали или знае ли нещо за ултразвуковата пералня?

# 72
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Точно тук е мястото да я обсъдим. Simple Smile Тъй де, то си е почти робот, нищо не пипаш, сами се перат дрехите.
Ааа, т.е покиснеш ги, покиснеш ги, пък ги простреш.

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
Ами пробвах с обикновени и с презареждащи.Все толкова 3-4 дни.Аз също го пускам стая по стая.Зависи от смените ми но всеки ден минава по около 200 квадрата.Сутрин на единия етаж,вечер на другия или коридори.Има стаи които не ползваме и там го пускам 1 път в седмицата.За малки площи не е проблем без куб,но при по-големите се бърка-почиства ми например само дневната и спря.Ама ще взема пак да го пробвам за да съм сигурна,че не е било единичен случай
Някой писа че ще вземе за тест Хо ботчето за проба-моля за отзиви.Особено ми е интересно в банята как работи

# 74
  • София
  • Мнения: 1 390
Hary , в предишната тема даваш страхотна информация за робота LG. Искам да те попитам двата вида / или ако не двата - кой от тях / чисти черни подове - нашият е черен гранитогрес? Ако имаш опит с такива, разбира се.
Или друг с този робот и черен под да ми отговори - ще съм благодарна!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт