Прахосмукачка робот - 7

  • 78 185
  • 750
  •   2
Отговори
# 180
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 478
Аз да питам тези които са прали хепа филтъра на ЛГ, как точно го правите? Струва ми се, че нашия вече е за смяна, но ако купя нов със сигурност стария ще пробвам да го изпера.
Също да питам от къде купувате частите за ЛГ? Ще се наложи да взема и малки четки може би, че нашите ги развалихме.

Филтърът не се мие и пере.
А части за 7 месеца още не ми се е налагало да сменям. Но и да се наложи, моят робот си дойде с резервни.

# 181
  • Мнения: 1 597
 ShockedДжемма, какво и риба в миялнята? Това да не е шега?

# 182
  • София
  • Мнения: 6 268
ShockedДжемма, какво и риба в миялнята? Това да не е шега?

Не Simple Smile Гладала съм го даже в едно кулинарно предаване. Ама не бих опитала.

# 183
  • Мнения: 2 208
козунака само на центрофуга, ставал екстра, една приятелка каза, омесен и после центрофуга Joy

# 184
  • Мнения: 1 597
 Laughing newsm78 JoyНе, не ще се пръсна от смях. То верно, че имаме тази приказка : " накарай мързеливия на работа, за да те научи на акъл", ама нашето творчество е безкрайно.

# 185
  • Мнения: 555
Филтърът не се мие и пере.
А части за 7 месеца още не ми се е налагало да сменям. Но и да се наложи, моят робот си дойде с резервни.
Някой беше писал назад в темите, че е прал хепа филтъра  Thinking

# 186
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Ели_дечкин ми обеща някакви четки и ми изчезна. Simple Smile
Хич не съм изчезнала. Чакам два комплекта четки но нещо много, много не ми хванаха окото Sad Търся и батерия...

# 187
  • SF
  • Мнения: 21 172
На картинка ли не ти хванаха окото? Защо ги поръча тогава? Simple Smile Да пишеш непременно отзиви.

# 188
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Аха. Изглеждаха си точно като гадни имитации но поне моя на тях да се учи Simple Smile Пък може и да станат.
Видях едни в Амазон, точно като тия дето купих от Технополис. За 30 лв.долу горе. Но ако излязат пак същите Sad

# 189
  • SF
  • Мнения: 21 172
Пробвай имитациите и ако стават, нали знаеш. Peace

# 190
  • София
  • Мнения: 1 390
Момичета, Лулу пристигна!  newsm44 от Италия през Гъбко в Лондон в София  Simple Smile

http://www.amazon.it/gp/product/B009HSLLZY?psc=1&redirect=tr … etailpage_o00_s00

За малкото време снощи се убедих, че чисти черни подове - имам дори 3 различни вида черен гранитогрес.Чисти и килима ми от телешка кожа, но той е по-тънък от 1,5 см.
Като балерина е грациозна, в сравнение с предишия ми робот Taurus.
Не смея повече да се хваля, защото  Twisted Evil си няма работа...

# 191
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
Супер,радвам се че си доволна.

# 192
  • София
  • Мнения: 1 390
Супер,радвам се че си доволна.

Да, пак да ти благодаря за помощта тогава   bouquet
Регистрирах я, няма точно този модел в сайта в БГ, но да се надявам, че ще се погрижат, ако се наложи / недай Боже! /.
А ти намерила ли си полезен сайт за поръчка на резервни части? Или чрез ЛГ в България ще се снабдяваме?

# 193
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
Ами не съм търсила,но аз имам един комплект резервни.А другата я ползвам доста по малко и не вярвам че скоро ще ми се наложи.Ще търсим и в амазон и тук.

# 194
  • Мнения: 1 597
Vayana, искрено ме кефи радостта ти! Да ти е честита и дълго и вярно да ти служи Безпроблемно! Браво!
Би ли ми обяснила  ти се регистрираш в сайта (с помощта на Гугъл преводача, ако не знеш езика) и после ти ли подаваш адреса на Гъбко в Лондон или можеш цялата поръчка да я направиш чрез някой офис на Гъбко? Изобщо това пазаруване от чуждестранни сайтове в Европа чрез куриер никак не ми е ясно.

Общи условия

Активация на акаунт