Прахосмукачка робот - 7

  • 78 172
  • 750
  •   1
Отговори
# 360
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Цялата наведнъж ли? На мен ми се случва, но косъмче по косъмче да изтънява. Даже в момента една хич я няма, на втората 2-3 косъмчета са останали. Нямах време да отида да купя, но в понеделник отивам, че така не чисти добре.
И аз все се чудя дали да не пробвам китайските с 6 страни, би трябвало по-добре да обират.

# 361
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Да, цялата. Стърчи само гумата. ooooh!

# 362
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Хм, интересно. Да не се захваща някъде, на някоя лайсна или нещо такова?

# 363
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Не знам, но четката е от алиекспрес. Сигурно е некачествена.

# 364
  • Мнения: 737
Джемма, от колко време я ползваш? И моята е от али-то, но засега й няма нищо. На 4-5 месеца е може би.

# 365
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Абе на старата нищо и нямаше, ама аз реших,че е време да я сменя вече и сложих тая преди няма и месец. И на ти. Че и изхвърлих старата, поне нея щях да си сложа. Ето го инвалидът:

# 366
  • Мнения: 737
О, тя, дори, тази която е останала изглежда зле .... Много е извита.
Попаднала си на лоша партида.

# 367
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Моите уж са оригинални, но пак се извиват понякога. Обаче така рязко да останат без косъмчета, не знам. Някъде са се закачили според мен и евентуално, ако са по-леко залепени, да са паднали. Не ги ли намери никъде?

# 368
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Извиват се, когато се качва по килими и пътеки, на гладък под- не. Не съм ги намерила, но не съм и ровила в боклука, най-вероятно си ги е събрала в контейнера, аз го изтърсвам направо в торбичка и не съм гледала вътре. Ще си чакам другата сега, какво ми остава.

# 369
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Няма ли откъде да купиш, във Варна нямат ли представителство? Аз от Русе си купувам по една, звънвам да питам предварително и ако няма ми доставят за 1-2 дни. Не чисти хич като хората без нея.

# 370
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 478
Момичета, нещо не мога да намеря в амазон части за моя ЛГ newsm78 Може ли малко помощ?
Трябват ми две малки четки и хепа филтър, но не откривам за моя модел (този с черния капак, така и не научих името точно как е).

Не е ли рано за резервни части? Не пише ли в документите от покупката кой ти е модела?
Виж тук http://www.4lg.co.uk/vacuum-cleaner/catalogue.pl?path=622096

# 371
  • Мнения: 1 142
Комплект четки за Румба си купих от Амазон. Здрави са, въпреки че са китайски. Все пак са за английски пазар.

# 372
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Комплект четки за Румба си купих от Амазон. Здрави са, въпреки че са китайски. Все пак са за английски пазар.

На мен ми трябва само страничната и вече си поръчах, но ще почакам докато дойде.

# 373
  • Мнения: 555
Момичета, нещо не мога да намеря в амазон части за моя ЛГ newsm78 Може ли малко помощ?
Трябват ми две малки четки и хепа филтър, но не откривам за моя модел (този с черния капак, така и не научих името точно как е).

Не е ли рано за резервни части? Не пише ли в документите от покупката кой ти е модела?
Виж тук http://www.4lg.co.uk/vacuum-cleaner/catalogue.pl?path=622096
По принцип е рано, но на практика е необходимо. Хепа филтъра ми изглежда много гнусен и така и така ще го сменя, като купя четки. А четките трябва да ги сменя, защото се наръфаха, изкривиха и дори изпокъсаха (закачат се на счупения паркет, бях писала по-рано за това). Сега като оправим паркета ще искам да сложим и нови четки или поне да си имам едни резервни в наличност.
Моя мъж точно този сайт за части откри и май май от него ще купим необходимото. Благодаря   bouquet
На гаранционната карта пише Хомбот 3. Друго не знам трябва ли да търся като номер  newsm78

# 374
  • София
  • Мнения: 1 390
Да попитам собственичките на Хомбот-и ЛГ - нормално ли е събраното да не е в контейнера, а зад него? Като сваля голямата четка се вижда и го изваждам или на ръка, или с прахосмукачка. При вас така ли е и това не е ли знак на някакъв проблем?
Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт