Прахосмукачка робот - 7

  • 78 236
  • 750
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 791
Момичета  newsm03 от днес съм горд собственик на Румба 870  newsm68 newsm44 Съвсем случайно - вчера случайно видях в пощата мейл, че има намаления в техномарлет - обичайно на работа не си чета личната поща, нито пък изобщо отварям такива неща, но явно бях изморена и блуждаех, та отварям и търся роботите ... и О! Намален от 1200 и не помня колко на 900 и отгоре  Shocked Проверих кои други роботи са намалени - нямаше LG, имаше Самсунг, Филипс, няколко Румби и  Скуба. Веднага поръчах и днес е доставена. Не мога да повярвам  Crazy До последно се чудих дали няма нещо гнило  Naughty Thinking Crossing Arms

Сега предстои да я разучавам и приемам всякакви съвети  Hug

Честито Алена! Много ценна придобивка е прахосмукачката робот. Ще ти е добра отмяна. Ползвай я със здраве и безпроблемно!

# 541
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 437
На моя мъж вчера, като му казах - ме обяви за тотално луда .... Crazy Вместо да отидеМ на една почивка - троша пари за глупави играчки  Crazy

Да, ама така ще си почивам 1 час на ден всеки ден  Mr. Green Все още не вярва, че това чудо ще работи  Mr. Green

# 542
  • Пловдив
  • Мнения: 3 628
И моя не вярваше.Даже преди да я пуснем за първи път старателно мина с Рейнбоу и после с парочистачка,само и само за да ме убеди.Само след 15 дни поръчахме втората LG  Joy Joy Joy
А за Бравата дори и не се поинтересува.

# 543
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 437
Ами дано Simple Smile Аз сега имам дълго да плащам един план за лечение и не се хвърлям смело  Mr. Green Но очаквам след това да взема и за мокро чистене. Скубата също беше намалена, но  Whistling ще го преживея да не я взема толкова изгодно, колкото беше сега Simple Smile

# 544
  • Пловдив
  • Мнения: 3 628
И на мен Скубата ми е тръпка,ама нещо скъпа ми се вижда.Някой тук се оплака че обслужването й е тегаво и досадно.Чисти твърде малко площ .Преди време говорих и с една мила дама от айробот и тя също потвърди че за големи площи не става.Още не съм се наканила да я взема за тест.

# 545
  • Мнения: 131
Някой има ли впечатления от LG и Neato и може ли да направи сравнение между тях? Нямам предвид цената, кой от тях чисти по-добре и систематично. И да попитам момичетата със Самсунг купували ли са малките четки с 3 снопчета. Ако може да споделят откъде и цена? Благодаря предварително   bouquet

# 546
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 437
Като първо пускане на Румба 870 - прави ми впечатление, че чисти малко и се връща на станцията - без да е изчистила навсякъде. Умувам каква е причината - дали от докинг станцията си маркира територията и "глухи места" не ги отразява  Thinking

Иначе съм доволна от чистенето Simple Smile Като за първи път - без навигатори и прочие - места я от стая в стая. Предполагам, че ако оставя отворени вратите, без навигатори  - няма да мине през всички стаи. Но ще пробвам - докинг станцията да е в коридора - дали ще влиза през вратите и дали ще се връща обратно Simple Smile

Някой с опит, моля да сподели Simple Smile

# 547
  • Мнения: 791
Някой има ли впечатления от LG и Neato и може ли да направи сравнение между тях? Нямам предвид цената, кой от тях чисти по-добре и систематично. И да попитам момичетата със Самсунг купували ли са малките четки с 3 снопчета. Ако може да споделят откъде и цена? Благодаря предварително   bouquet

Можеш да хвърлиш поглед по-долу:

https://www.youtube.com/watch?v=WPBzju_Bd2c

https://www.youtube.com/watch?v=5chNUlA3eVo

https://www.youtube.com/watch?v=in0_xOgQmnk


Можеш да намериш и много друга информация, за каквато марка се интересува човек.

# 548
  • Пловдив
  • Мнения: 3 628
Алена,вероятно още не си я разучила.Не е възможно да чисти толкова малко  и да се прибира.Нямам румба ,ама такива са ми спомените от четенето тук.При мен остава батерия след около 120 квадрата.Едва ли при румбата е по различно.Може би кубчетата нещо не си нагласила.Ще се напаснете една с друга ,все пак е на един ден.

# 549
  • Мнения: 555
Момичета, моя Луиджи си взе болничен.
Миналия ден се беше заплел в една торба и счупената му четка тотално се счупи и започна да превърта. Сега съм го изключила и смятам да го почистя основно, докато дойдат новите четки.
Ще поръчвам от този сайт в близките 1-2 дни
http://www.4lg.co.uk/vacuum-cleaner/catalogue.pl?path=622096
Ако някой има нужда от нещо може да делим доставката Peace

# 550
  • Пловдив
  • Мнения: 3 628
Бертичка,имаш ли представа как може са се разглоби ,за да се почисти основно.Търсих в нета как например да махна колелата но нищо не намерих

# 551
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 481
Бертичка,имаш ли представа как може са се разглоби ,за да се почисти основно.Търсих в нета как например да махна колелата но нищо не намерих

По-добре се обади в LG да питаш, защото ако го отвориш сама, после може да излезат с номера, че ти отпада гаранцията.
Честно казано, и аз не съм срещала клипчета за основно почистване. Може би това което правим е достатъчно.

Бертичка, пиши после за колко време пристигат, моля те. Аз нямам нужда от нищо сега, даже и резервните ми си стоят още, но знае ли човек.

# 552
  • Мнения: 555
Бертичка,имаш ли представа как може са се разглоби ,за да се почисти основно.Търсих в нета как например да махна колелата но нищо не намерих
Нямам представа ама като ми се наложи ще му намеря цаката. Тука болтче там болтче  hahaha После обаче не знам как ще го сглобя. Затова тая работа я преписвам на мъжете.
Нашия е обаче в гаранция до октомври 2016та така, че за сега почистването ще е само на достъпните части.

Ujasia, ще пиша  Peace То има стандартна и експресна. Не помня коя колко дни е ама стандартната беше към 8 паунда а експресната 20. Ама айде няма нужда чак толкова  Mr. Green
Аз мога да ги поръчам и до Англия за 4,5 паунда ама не ми се рискува нещо да се повреди после при транспорта до  БГ, защото няма да ми го зачетат като транспортна повреда.


п.п. Тия глупаци в БГ как може да продават роботи, а части за тях не!  ooooh! Отидохме до Технополис (от където го взехме), нямат нито хепа филтри, нито четки, нито нищо. Айде разбирам някакви по-специфични неща ама тези дето са най-необходими, защо не ги поддържат? Или поне с предварителна заявка да ти ги доставят. Няма да се научат как се работи и това е.

# 553
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 481
На мен са ми искали за ключалка на миялна Електролукс извън гаранция стотина лева, а я намерихме за 13 паунда, и то когато курсът беше 2.20 лв. за паунд. Дойде от Англия за седмица и си я монтирахме сами.

Та искрено се надявам, да не опираме до майстори тук и до резервни части.

# 554
  • Мнения: 555
И ти си права, че то ако решат да продават части, то ще са на космически цени. Ще видим как ще е доставката от този сайт. Само мъж и да си дойде да видим на кашона пак с точност модела да не объркаме нещо и ще поръчаме днес утре.
До тогава добрата стара прахосмукачка влиза в действие.

Общи условия

Активация на акаунт