Прахосмукачка робот - 7

  • 78 184
  • 750
  •   1
Отговори
# 660
  • Пловдив
  • Мнения: 276
polin_a стискам палци  Peace очаквам скоро да се похвалиш с новата придобивка  Hug
М виждам,че и ти си кръстила твоя робот Роби  Hug и при нас беше весело,робота чисти,кучето го следва. Не съм поставила още виртуалната стена и купола и Роби посегна към купичките с храна и сега Тайра му се сърди и си ги охранява.Много са смешни  JoyДнес го пуснах за втори път и чисти в продължение на час и половина-3стаи и кухня.Справи се отлично и сега се зарежда отново.Доколкото разбрах трябва да стои на станцията винаги,когато не работи-нали?Какви други правила трябва да спазвам за да му се радвам дълго време?

# 661
  • София
  • Мнения: 365
Да дам и аз отчет от новата ми придобивка.  Както се очакваше - доволна съм Simple Smile Пуснах го в къщата на родителите ми и се справи чудесно на мокета и един много труден за чистене килим. А детето колко го е страх от Роби  Crazy снощи само го наблюдаваше и бягаше от него. Днес се престраши и докато се усетя го пусна.
Ооо, децата проявяват особено любопитство по отношение на роботчето. Моята Румянка, така съм си я кръстила, майсторски беше "програмирана" с малките детски пръстчета,  че се включваше към 2:00 посред нощ за да чисти. Котката, ама хич не я долюбваше и наставаше една нощна гонка из стаите.  Joy Поправя аз и изчистя програмата и, хоооп изненада, на другия ден, за добро утро Румянка пак чисти в 5:00  Joy
Със здраве да си я ползваш

# 662
  • Мнения: 9 776
Мелани, дано! Peace
Да са ви честити новите придобивки на всички!
Нашият, макар още да не се е материализирал в къщи, също вече се казва Роби. Crazy

# 663
  • Мнения: 1 685
Laughing Много готино!
И, о йеее!!!! Представете си, днес ми донесоха Румба 870. Вчера нали ми отказаха и аз направих опит с регистрация на мъжа ми. Направих старателен оглед, че се притеснявах да не ми донесат мостра, но тази не беше отваряна даже. Зареждам я в момента и после ще се похваля пак Simple Smile

# 664
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 026
Честито на всички за новите придобивки - да ви служат вярно и безотказно  Grinning Grinning
Аз се чудя за брава , ама още се чудя  Grinning

# 665
  • Мнения: 9 776
Карамелена, страхотно! Честито!

# 666
  • Мнения: 1 572
здравейте, решихме да си купуваме робот - в момента сме се справили на иробот, но сме раздвоени между 620 и 650. какво бихте препоръчали и защо?

# 667
  • Мнения: 490
Здравейте, отново се оглеждам за нов робот след 2-годишно мъчително ползване на Агама. За чистенето не мога да преценя колко беше качествено, но батерията се скапа преди края на първата година. Когато поисках в един момент да я сменя, съответно им казаха, че батерии вече не се внасят...няма да ви казвам колко време издирвах и накря се октазах. Отказах се и да се разправям с некоректния търговец. Мисля вече да си купя Румба и единствено и само от iRobot. Евтиното винаги е по-скъпо, знам си аз.
Както и да е.
  В сайта на iRobot пише следното: Промоция 4: „Buy Back” само за доказаните фенове на роботите!
Върнете ни стария си робот /независимо каква марка и стойност/ и Ви правим отстъпка от 12% от избрания от Вас уред.
Няокй възползвал ли се е от тази промоция с уред друга марка, правилно ли го разбирам - предавам Агамата и взимам с отстъпка Румба?

# 668
  • Мнения: 624
Включвам се след няколко месечно наблюдение на работата на наш Мъхчо (Брава 380).

Идеален за ежедневно почистване. Ъглите обаче трябва през определен период да се лъснат на ръка. За различните помещения, различен период. Например в коридора се цапа повечко и веднъж седмично си трябва ръчно. В стаите доста по-рядко, спалнята почти не я пипам на ръка.

Неприятните моменти са, че на два пъти се скапа покритието на едното колело и Мъхчо взе да куца, да се обърква, да ходи назад и съответно на два пъти прекара по няколко дни в сервиза.
Там са любезни и действат сравнително бързо. Първия път ремонтът отне 3 дни, втория седмица. Всичко беше безплатно, покрива се от гаранцията.

Новото неприятно нещо, е че батерията взе да сдава багажа. Чисти наполовина по-малко стаи от преди и се зарежда за час и половина вместо за четири. Tired

Още е в гаранция, надявам се да ми я сменят безплатно. Но е много досадно.
Доволна съм от Мъхчо и не бих се разделила с него, но ми се искаше да няма такива моменти...

При вас за колко време батерията почна да губи от капацитета си?

# 669
  • София
  • Мнения: 3 648
Момичета, отдавна си мечтая и аз за едно такова роботче, но все ми се струва скъпо. Реших да погледна в алиекспрес какви са цените. Дали някой е купувал от там от вас?

# 670
  • Мнения: 64
Здравейте ,предстои ми купуване на роботче ,спряла съм се на LG харесала съм си този модел имат и доставка до БГ , някой ако сподели отзиви ще съм му много благодарна  Simple Smile
http://www.amazon.it/LG-VR64701LVMP-Aspirapolvere-Telecamere-Tec … ds=LG+VR64701LVMP

# 671
  • Мнения: 3 046
INI82, аз си купих модел VR64702LVM, но съвсем скоро, така че не мога да кажа кой знае какво. Първите ми впечатления са, че много подредено минава стаите, не се движи хаотично, много е тих, доволна съм. Моделът, на който ти си се спряла, не знам по какво се различава от моя, но предполагам, че са много близки по характеристики.

# 672
  • Мнения: 64
И на мен не ми е ясно много ,но мисля че този който съм харесала е подходящ за домашни любимци ,има допълнително някаква четка ,а каква е разликата с моп или без ?

сега поглеждам дават я че не  е налична ,а до преди 30 мин .имаше 8 бр.

# 673
  • Мнения: 3 046
Моята е с моп, той се слага допълнително (едно парцалче общо взето), за почистване на прах, още не съм го пробвала. Аз видях, от линка , че не е наличен. На каква цена беше?

# 674
  • Мнения: 64
420E + 20 за доставка  твоят от къде е и колко струваше  ,този модел не го намирам никъде другаде  ,може и като твоя да взема  тук им гледам сериите и ги сравнявам http://www.lg.com/es/aspirador-robot-hombot

Общи условия

Активация на акаунт