Прахосмукачка робот - 7

  • 78 106
  • 750
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 3 044
Ето от тук поръчах:
http://www.techmart.bg/products/listing/category/100002/246
Така като гледам в сайта, който си посочила, разликата между моята и модела, който ти си харесала, е само в тази Pet brush  newsm78

# 676
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 009
Аз съм с модела без моп от една година , имам и дългокосместо куче + дълги коси на моя милост и дъщеря ми - прекрасна е "Лилинцето " ми  Crazy
Чисти навсякъде , нямам забележки  Peace

# 677
  • Мнения: 64
Да и аз мисля че разликата е в четката ,днес след работа ще мина да я видя ,ако я имат в наличност във Варна Simple Smile



# 678
  • Мнения: 555
Аз съм с модела без моп от една година , имам и дългокосместо куче + дълги коси на моя милост и дъщеря ми - прекрасна е "Лилинцето " ми  Crazy
Чисти навсякъде , нямам забележки  Peace
+1
В нас има 3 женски (от човешки произход) и едно женско куче, което се скубе целогодишно!
Никакви забележки. Най-добрата инвестиция в живота ми!!!
Писали сме много за ЛГ иначе, прочети назад  Peace

# 679
  • Мнения: 9 776
Днес пристигна и моят робот. Имах малко проблеми с поръчката, но не ми се занимаваше да се разправям. Whistling
Със заредената батерия и още едно зареждане в къщи ми изчисти 6 стаи и два коридора. Яко го експлоатирах като за първи път, след което уморен се закачи на зарядното. Доволна. Много. И благодаря за темата!  bouquet

# 680
  • София
  • Мнения: 2 666
Благодаря ви за пожеланията!
Вече цяла седмица използвам Роби и мога да споделя повече. Направи ми впечатление, че има моменти, в които спира да чисти дадена стая, въпреки че има още за чистене. Вчера два пъти го пуснах в кухнята и пак не изчисти едни трохи на много достъпно място. Чудя де защо прави така и нямам никакво адекватно предположение?!? В коридора пък работи много дълго време, а той си беше чист. Роботска му работа  Crazy Малката продължава много се му се радва и бърза да го пусне  Simple Smile. Вече не мога да си представя живота без него.

# 681
  • Мнения: 2 140
Какво ще кажете за тази оферта - http://olx.bg/ad/robot-i-robot-scooba-385-irobot-ID3UtvA.html#14f5d180f1 - тези модели не са ли само за миене, чудно ми е, че пише прахосмукачка?  Rolling Eyes

# 682
  • StZ
  • Мнения: 220
съпружка, то си засмуква прах и дребни нечистотии в едно малко контейнерче и мие.
За мен това е един режим - смуче и мие, а не два както изглежда в обявата.
Не може само да смуче или само да мие - едновременно ги прави  Simple Smile

# 683
  • Мнения: 2 140
Ако засмуква и прах супер, нищо че е едновременно. Гледах, че този модел май не се предлага вече има по-нов, някой има ли този 385 да изкаже впечатление? Като цена как е?

# 684
  • Бургас
  • Мнения: 902
Благодаря ви за пожеланията!
Вече цяла седмица използвам Роби и мога да споделя повече. Направи ми впечатление, че има моменти, в които спира да чисти дадена стая, въпреки че има още за чистене. Вчера два пъти го пуснах в кухнята и пак не изчисти едни трохи на много достъпно място. Чудя де защо прави така и нямам никакво адекватно предположение?!? В коридора пък работи много дълго време, а той си беше чист. Роботска му работа  Crazy Малката продължава много се му се радва и бърза да го пусне  Simple Smile. Вече не мога да си представя живота без него.

Здравей и при мен прави така.

Снощи го пуснах и тръгна към спалнята,чисти я дълго време и въобще не влезе в кухнята, а в

кухнята му е дока, прибра се на дока и да не го занимавам.

и аз се чудя защо прави така  newsm78

# 685
  • Русе
  • Мнения: 3 711
С румби ли бяхте, ако да, ползвате ли навигаторите? Понякога се объркват откъде са минали, случва се.
съпружка, много е малко контейнерчето за прах. Не можеш да разчиташ само на него, ако преди това не е чистено.

# 686
  • Мнения: 2 140
Meggysan, планирам да взема друг робот само за прахосмучене, ама още се ослушвам и чудя.

# 687
  • Бургас
  • Мнения: 902
Аз съм с румба 650. Къде са навигаторите? Rolling Eyes

# 688
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Meggysan, планирам да взема друг робот само за прахосмучене, ама още се ослушвам и чудя.

Тогава може. Оплакванията от Скубата е трудното и обслужване. Затова и не съм си взела вече толкова години.

Аз съм с румба 650. Къде са навигаторите? Rolling Eyes

Някои модели нямат. Тогава най-добре е да се чисти от стая в стая.

# 689
  • Мнения: 2 140
Meggysan, планирам да взема друг робот само за прахосмучене, ама още се ослушвам и чудя.

Тогава може. Оплакванията от Скубата е трудното и обслужване. Затова и не съм си взела вече толкова години.


Добре, а Брава по-удачна ли е за миене на пода? Четох разни сравнения, където казваха, че Брава е като моп, а Скуба има четки и търка и насапунисва пода - не знам дали е така...

Общи условия

Активация на акаунт