Отговори
# 60
  • Мнения: 15 884
Добро утро Hug Hug Hug
Гале Hug Heart Eyes Ирко Hug Heart Eyes тук съм Laughing
Скрит текст:
Егати деня ooooh! Първо Цецо ми скъса нервите, защото закъснява, оба4е седи и се пудри пред одледалото #Cussing out То беха гелове, то беха дезодоранти, то една суетня... ooooh! Слизам и паля колата да загрее, нашия слиза след 10 мин #2gunfire и установява в колата, 4е си е забравил раницата Shocked #2gunfire #2gunfire #2gunfire Следва едно красиво словоизлияние от моя страна от рода, ти на гости ли отиваш #Cussing out От там тръгвам по маршрута си и се оказва, 4е светофара на кръстовището на ''Константин Вели4ков'' в 4ас пик е прецакан и е настанал някакъв невъобразим хаос Shocked но като казвам прецакан, нямам предвид не работещ, а си свети квото си иска. Зна4и на тези които са направо им свети залено, следва жълто и после пак зелено Shocked Моя маршрут, най гадния, защото аз гоня ляв завой, а при мен е 4ервено, следва жълто и пак 4ервено Shocked С две думи, няма минаванката ooooh! Не мога да ви опиша какво беше настанало #Crazy Пълен безпорядък Shocked И като казвам, 4е колите които са направо им свети зелено, имайки предвид 4е  е кръстовище, от 4етирите му краища, навсякъде е зелено Shocked Shocked Shocked Ако не светеше светофара щеше да има някаква толерантност на пътя, всеки щеше да си гледа кой е с предимство, кой кого да из4аква и щеше да е с пъти по добре Crossing Arms Оцелех на финала Mr. Green
Дано вашият ден запо4не по добре от моя Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 61
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Гюнайдъъъъън Laughing Laughing Laughing Laughing
Мичке Hug закъсала си го Naughty чей те погалим по тиквоча, spoko hug обувай си ританките и смени маршрута с Надежда....чакам на кафе Grinning
Щерко Hug ти дан си на почивкЯ Laughing
Гальо Hug

# 62
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Аха Маман  Heart Eyes Hug на работа съм  Mr. Green
Едно кафе да сложа, че няма кой  Joy Joy
Мичоно  Heart Eyes Hug ай дано остатъка от деня ти е по-весел  Hug

# 63
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Тая па РенУ се опитах да я събудим да дойде на кафе...оная ме издуха кат цифка Mr. Green  Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 64
  • Мнения: 21 201
Здравейте в новата тема Hug Hug Hug и благодаря smile3525 smile3525 smile3525 за нея.
Халилудко е на ход. Mr. Green

# 65
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 553
Привет и от мен wavey



Днес ми е еднооо.... пак ще ходя на зъбар.... ooooh!

# 66
  • Мнения: 11 820
Здравейте в новата тема Hug Hug Hug и благодаря smile3525 smile3525 smile3525 за нея.
Халилудко е на ход. Mr. Green


 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes сладурче

# 67
  • Мнения: 4 803
Добро утрооо  Hug Hug Hug Hug

Ирче   bouquet Гале  bouquet Зиз  bouquet Мимче   bouquet кофти тръпка за начало на деня  Hug Hug Бел  bouquet Наде   bouquet Миленка   bouquet

Те ви и каЙве  Hug Hug

# 68
# 69
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055


 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532

# 70
  • Мнения: 18 785
Гюнайдъъъън  Hug Hug Hug Hug

малиии кЪк се наспах  Shocked чак тиквата ме боли  hahaha

# 71
  • Мнения: 4 803
Верче   bouquet късметлийка си  Mr. Green

Бегам на Испански  Laughing Адиос, чикас  Stop

# 72
  • Мнения: 18 785
Верче   bouquet късметлийка си  Mr. Green

Бегам на Испански  Laughing Адиос, чикас  Stop
hahaha hahaha hahaha не ми завиждай на късмета  hahaha че моя е мноУ добър  Joy Joy
последния път га спах така беше 26-ти Януари  Joy Joy  Joy Joy може да се каже че и почивката ми е била тогава  Joy Joy

# 73
  • Мнения: 18 785
 doh doh doh
да й имам манекенсата походка на ПОСера  ooooh!

тоя Явуз бе  Joy Joy Joy как разцелува момичетата в училището че били спретнати а неговата така ще я обличал че ходела кат луна парк  Joy Joy Joy Joy

# 74
  • Мнения: 5 109
Мараба навалица  Hug Hug Hug Hug
Мичони  hug hug hug hug
На све други гушки че забраих кой е тукя  Hug Hug Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт