Само с половин сантиметър за един месец?

  • 1 092
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 382
Не е повод за притеснение това,предполагам,че и при нас ще стане така,защото 2 месеца дръпвахме с 5 см,вече е ред да сме с по половин. Peace

# 16
  • Мнения: 245
Не е повод за притеснение това,предполагам,че и при нас ще стане така,защото 2 месеца дръпвахме с 5 см,вече е ред да сме с по половин. Peace
Laughing Laughing Laughing

# 17
  • Мнения: 3 760
Мисля, че в 5 месец е нормално. Пък и е почти сигурно, че не са я премерили точно.

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Как пък го измериха точно този половин сантиметър? newsm78

# 19
  • Мнения: 7 640
Не се притеснявай, аз въобще не ги гледам тези сантиметри, децата мърдат и стойностите не са точни, София даже веднъж я премериха с 1 по-малко  Laughing
и на мен ми се е случвало Laughing

# 20
  • Мнения: 245
Как пък го измериха точно този половин сантиметър? newsm78
Е,а де? Crazy

# 21
  • Мнения: 739
бебето вече не расте с по 5см на месец, а с 1-2см. При измерването то шава, не е ясно колко си е опънало /вие сте издърпали/ вратлето и крачетата. При нас един път измериха 2см. по-малко от предишния. Явно онзи път нещо не е измерено правилно. Относително е, важното е бебо да качва килца, бузки, да палавее и да си хапва.  Laughing

# 22
  • Мнения: 11 547
Бебка като я измериха на 5мес.се оказа че не е пораснала нито 1см но сестрата за да напише нещо в картона измисли0.5см.Малко се притесних отначало но сега като чета коментарите ви разбирам че всичко е ОК. yes

Общи условия

Активация на акаунт