Огледален Свят - AFK - всичко за актьорския състав-минало, настояще, бъдеще~437~

  • 12 362
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Аз съм неколко минути напред ма... #Cussing out ко рИвеш... Naughty
Вика...''сииииии...шерефсис щи откъсна главата'' Joy Joy Joy Joy Joy

Айде аз ше пушим да ме настигнеш, давам мигач дан се блъснем на ъгъла hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

Последна редакция: чт, 05 мар 2015, 14:01 от НАРЦИС-Зиза - Прокобата Генджо a.k.a ВлъхоУсойница

# 31
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 064
За новото темичЕ  smile3525

ИлдеHug ей ти епизодчето за КС-то двечИрка - http://dox.bg/files/dw?a=1067d71ed2  Grinning Peace

На мен първа част на първи епизод в бокса на тоя Аданец ми върви около една минута и после почва да скача и да дава зелен екран.  smile3506 Хем за втори път го пробвам. Миналата седмица пак така даде и аз се отказах да гледам. Rolling Eyes

Наде,  Hug мерси за линковете за филма на Хазал. На мен стандартният час за излъчване от 20-21 ч. не ми е удобен. Дано после го има качен някъде в тубата, че да мога да го видя. fingerscrossed

Зиз,  Hug внимавай как караш, че нали го знаеш лафа - Миг невнимание и после цял живот мъртъв.

Гушки и цунки на всички  Hug Hug Hug

# 32
  • Мнения: 18 785
Аз съм неколко минути напред ма... #Cussing out ко рИвеш... Naughty
Вика...''сииииии...шерефсис щи откъсна главата'' Joy Joy Joy Joy Joy

Айде аз ше пушим да ме настигнеш, давам мигач дан се блъснем на ъгъла hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
къде бе  newsm78 аз съм на канадската сега почвам  hahaha

# 33
  • Мнения: 4 803
И аз се надявам да го качват.. пък и ако го превеждат  Mr. Green

# 34
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Аз съм неколко минути напред ма... #Cussing out ко рИвеш... Naughty
Вика...''сииииии...шерефсис щи откъсна главата'' Joy Joy Joy Joy Joy

Айде аз ше пушим да ме настигнеш, давам мигач дан се блъснем на ъгъла hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
къде бе  newsm78 аз съм на канадската сега почвам  hahaha

Добре де...на половин серия от мен си...аз влезнах в 28-ма Laughing
Опс...наште съпиха на мина...абу Shocked Shocked Shocked

Проф Hug мани, мани... ooooh! ooooh! ooooh!не знам как се прибрах...ама тва е от антибиотиците... Crazy Crazy Crazy Crazy

# 35
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
И аз се надявам да го качват.. пък и ако го превеждат  Mr. Green
КОга се телепортира у Северозапада ма... Mr. Green кат гуд из мъгла си... Joy

# 36
  • Мнения: 15 884
Проф4е Hug Heart Eyes

# 37
  • Мнения: 18 785
Аз съм неколко минути напред ма... #Cussing out ко рИвеш... Naughty
Вика...''сииииии...шерефсис щи откъсна главата'' Joy Joy Joy Joy Joy

Айде аз ше пушим да ме настигнеш, давам мигач дан се блъснем на ъгъла hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
къде бе  newsm78 аз съм на канадската сега почвам  hahaha

Добре де...на половин серия от мен си...аз влезнах в 28-ма Laughing
Опс...наште съпиха на мина...абу Shocked Shocked Shocked

Проф Hug мани, мани... ooooh! ooooh! ooooh!не знам как се прибрах...ама тва е от антибиотиците... Crazy Crazy Crazy Crazy
разгеле  hahaha днес ще спя кат бял човек  Joy Joy

# 38
  • Мнения: 21 201
Профи Hug тук, ще го качат сериала на Хазал и, ще го превеждат на руски.

http://bigcinema.tv/series/krasavica-maral---maral.html

Ренка, Hug Мимче, Hug Зизче леля, Hug Гери Hug и на все. Hug.....Hug

# 39
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Тия двамата са за убиване #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Не мой си преглътнат егото кой да иде в болницата да обезврежда бомбата... ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! Времето тече, а тия за гушите се фанали и потънали в спомени #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 40
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ох, тая Посера Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy къде вика е баща ми...неква крещи че отвлякоха две бебета и Посера...а, вече знам къде е баща ми...където е проблема, там е и той rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao

# 41
  • Мнения: 18 785
ама оуу мигам ти с мигача ти не ме видиш  Joy Joy Joy Joy

зад теб съм била...сега намериха бомбата и Явуз шепне на Али - абу  Shocked  Joy Joy Joy

# 42
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
ама оуу мигам ти с мигача ти не ме видиш  Joy Joy Joy Joy

зад теб съм била...сега намериха бомбата и Явуз шепне на Али - абу  Shocked  Joy Joy Joy
Чабук, чабук...идееееееееш... hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Посера лови похитители hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 43
  • Мнения: 27 718
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug студ  Wear Umbrella cold

# 44
  • Мнения: 18 785
отбий у десно за очивка,че ще ида да си поръчам мляко с ориз да ми направят че вече не знам от колко дни ми се яде  hahaha още кога каза че синО ти е искал ми се дояде  Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт