Отговори
# 705
  • Мнения: 1 679
Мел-че - ха дано това естрадиолче и ЛХ са в прилични стойности  Hug
Найджъл- жив и здрав да ти е ТМ, да стане татко до края на годината  Heart Eyes
Момичета, страхотни рецепти и десерти сте дали, само като имам муза за готвене ще направя. Само да кажа, че може да правя страхотни (както казват ) ястия, но в десертите съм много зле. Само мога сладък салам и крем карамел Blush Интересна е Есенче рецептата ти за толумбички, ама съм сигурна, че няма да ми се получи  Confused
Нения- от теб си спомням преди гениалната рецепта с пасиран карфиол , От време на време си я правим Party Сега с това картофено руло ме заинтригува много, че май хич не ми се яде месео откъм няколко дни  Mr. Green Можеш ли да споделиш?
Кейт- страхотно си го замислила с екскурзиите. Имаш нужда от нещо ново  Hug
Джинджър- съжалявам за гадната лелка, нека да изчезва бързо и да се гмурнеш в нови опити пак Hug

# 706
  • Мнения: 1 943
Креми, рулото е работа елементарна:

Скрит текст:
вариш картофи, мачкаш ги като за пюре заедно с 1-2 яйца, сол, чубрица или каквато подправка обичаш (аз слагам и малко натрошено сирене+масло), като стане на тесто ги разстилаш върху хартия за печене. Разпределяш плънката, завиваш с хартията на руло, поръсваш с галета и печеш до зачервяване.
Плънката може да е всичко, аз го правих със сирене + задушени печени чушки и лук. Следващото ще е със спанак може би или друг зеленяш. 
Като гледам какво съм написала, сигурно не ти е много ясно, пусни "картофено руло" в гугъл, излизат много варианти, но идеята е една и съща Simple Smile
Карфиолът скоро не съм го правила, че не ми работи добре пасатора, но е добра идея сега за уикенда, хем ММ ще помогне, кефи са да пасира човека.

# 707
  • София
  • Мнения: 1 757
Момичета резултатите не са добри,надежди голями няма за този месец

# 708
  • Мнения: 3 595
Ох, момичета, вчера се бях заредила с храна на работа и преживях да чета за вкусните неща, които мислите да правите, но днес както съм гладна, а нямам нищо вкусно покрай мен, това картофено руло направо го усещам в устата си. Не съм правила, много ми харесва идеята и мисля да пробвам утре. Мерси, Нения, за идеята и рецептата!  Hug

Джинджър - съжалявам за лелката, стискам палци за следващия месец!  Hug
Кокондрела - и теб мисля да не те посещава повече лелката, и на теб стискам палци да е била последна за годината!  Hug
Nigel - честит рожден ден на ТМ! Пожелавам ви скоро да стане татко!
Мел - стискам палци за резултатите!  fingerscrossed

Редакция - Мел, писали сме едновременно, съжалявам за резултатите!  Sad

# 709
  • Мнения: 1 391
Мел, изтълкуваха ли ти ги, какво ти обясниха? Съжалявам за резултата, но вярвам ще коригирате нещата.

# 710
  • Мнения: 1 943
Ех, Мелче Sad

# 711
  • Мнения: 1 679
Мел- не са достатъчно високи нивата ли? Сигурно има възможност за корекция все пак Hug Praynig
Нения- мерси за рецептата, ще я пробвам. Сигурно нещо още ще цапна в рулото като кисела краставичка или яйце или гъбка newsm78 Ама ще го правя в неделя. Днес заминаваме при свеки да ни храни Mr. Green

# 712
  • Мнения: 4 954
Мел, какво каза и предложи докторът?

# 713
  • София
  • Мнения: 11 788
Mel  Hug  дано док има план. Но май изкочи заека. Това какво означава че фоликулите не узряват ли?

# 714
  • Мнения: 4 954
Зависи кой хормон не се е качил. Ако не се е качил ЛХ, а размерът и Е2 са на стойности като за пукане, може да не пука фоликулите навреме. Ако Е2 и ЛХ заедно не растат, значи има проблем със зреенето на фоликулите. Всичко това важи само за този цикъл, разбира се. Трябва да се проследят няколко, за да се постави диагноза.

# 715
  • София
  • Мнения: 548
Мел, съжалявам за резултатите  Sad Hug
Скрит текст:
Нения, от няколко дни не се чувствам много добре - постоянно си вдигам някаква гадна температура около 37,2 - 37,6. Та вчера освен цветущата температура имах и ужасно силно главоболие та затова ме нямаше на йогата  Cry

# 716
  • Мнения: 1 943
Скрит текст:
Нения, от няколко дни не се чувствам много добре - постоянно си вдигам някаква гадна температура около 37,2 - 37,6. Та вчера освен цветущата температура имах и ужасно силно главоболие та затова ме нямаше на йогата  Cry

Уф, оправяй се бързо, дано не те събори и теб  Hug

# 717
  • Мнения: 1 487
Мел съжалявам  Hug чакам и аз какво е казал докторът. И все пак нали казват-открит проблем  е наполовина реше проблем  Hug

# 718
  • Мнения: 972
 Hug Hug Hug
Йоли,за чиниите ще си стиснем ръцете.
Джинджър,съжалявам за лелката.
Мел,чакам и аз да споделиш какво мисли доки.
Нигел,оправяй се бързо.

# 719
  • Мнения: 4 097
Мел, съжалявам и аз  Hug . Чакам да кажеш какво е казал лекарят.

Общи условия

Активация на акаунт