Предпочитана бебешка козметика и мнения :)

  • 17 374
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 21
Здравейте, колебая се между няколко вида козметика за бебка. Бих се радвала ако ми дадете съвет и споделите мнението си за тях Simple Smile Благодаря предварително и се извинявам ако вече има подобна тема   bouquet

# 1
  • Мнения: 4 335
Като бебе ползвах само на Бюбхен и бях супер доволна,цялата серия ми допадаше.
На Здраве съм ползвала само кремчето,за подсичане нямаше равно (нищо друго не ни помагаше така).Сега пак на Здраве ползвам зимата за ръчичките,че от студа много се пукат и разраняват.
На Бочко ползваме в момента шампоанчетата и пастите за зъби,но вече е доста по-голям (почити на 7 годинки)

# 2
  • Русе
  • Мнения: 8 801
Аз ползвам на Мустела-шампоан за тяло и коса, шампоан за крусти, олио,  мляко за тяло, крем за подсичане, вече 8 месеца..Много съм доволна. На тео бебе ползвам сапун и прах за пране- лавандула.   Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 44 115
От тези ни едно.
Ако търсиш в по-евтина дм - бейбилов сензитив... или алверде с елфите.

# 4
  • Мнения: 10 874
От раждането на дъщеря ми ползваме основно Бочко (шампоан, сапун, олио, течна пудра, мокри кърпи и крем против подсичане) и съм много доволна. Всяко дете е различно и всяка майка ще даде субективното си мнение за козметиката, така че просто избери една марка и пробвай. Като направи реакция - сменяш и така докато уцелите "вашата" марка. Ако имаше една най-добра козметика, всички щяха да ползват само нея и другите производители щяха да фалират. Laughing

# 5
  • София
  • Мнения: 779
Здравей,
Ползвам Бочко за дупето и сме доволни Wink
За тялото я мажа с BEURRE DE KARITE 100% Naturel –Масло от ший /карите/ - 100% натурално.
Чудя се дали да не купя нещо на Бюбхен или Мустела, тъй като всички ги хвалят много Wink

# 6
  • София
  • Мнения: 44 115
apolonia  - недей, щом си оцелила нещо, което влияе добре на детето ти не го сменяй.
И чак пък всички да ги хвалят тези двете... ни едното, ни другото блести с нещо положително за мен.

# 7
  • София
  • Мнения: 982
Ползваме Мустела, Себамед и Адерма. Нивеа колд пред зимата в редки случай. Кремчето Здраве е хубаво, но за по-големи деца и за малки ранички.

# 8
  • София
  • Мнения: 779
Angel_Dust,
Аз малко като жабата и подковаването  ppp
Като чуя че някой хвали нещо и аз все да пробвам, много е лошо това и се опитвам да не го правя, но ми идва отвътре Wink Затова съм се затрупала с козметика и гримове за мен, луда работа.

# 9
  • София
  • Мнения: 44 115
Моят син беше с АД, от бюбхен се обриваше(само крема за дупе харесвах), от мустела стелатопия се влоши  ужасно дерматита... а уж е специално за това.
Та честно не мога да ги  препоръчвам тези две марки точно.

А-дерма и биодерма са хубави. А от по-евтините наистина тези на ДМ, с които успях да спра нуждата постоянно да купувам мед. козметика. Отделно 1-2 марки харесвам вече спец. за атопична кожа, + за слънцезащитни продукти.

Ти мажеш с  натурално масло, надали ще намериш козметика по-добра от това.

# 10
  • София
  • Мнения: 779
Моят син беше с АД, от бюбхен се обриваше(само крема за дупе харесвах), от мустела стелатопия се влоши  ужасно дерматита... а уж е специално за това.
Та честно не мога да ги  препоръчвам тези две марки точно.

А-дерма и биодерма са хубави. А от по-евтините наистина тези на ДМ, с които успях да спра нуждата постоянно да купувам мед. козметика. Отделно 1-2 марки харесвам вече спец. за атопична кожа, + за слънцезащитни продукти.

Ти мажеш с  натурално масло, надали ще намериш козметика по-добра от това.

Мисля да купя и продукти за баня, а и нещо за мен Wink все пак и аз съм човек  Sunglasses
Майка ми ползва една маска за лице на тази марка Cattier и в аптеката са й препоръчали за бебка  Grinning и така попаднахме на тях.

# 11
  • София
  • Мнения: 44 115
Аз не мисля, че бебешката козметика е съвсем подходяща за възрастни. Wink

# 12
  • Мнения: 282
Може би трябва да опиташ някой от бебешките продукти на Веледа, за да промениш мнението си Simple Smile

# 13
  • Мнения: 2 586
Аз малко съм ги омешала. Дъщеря ми е на 3 месеца, от самото начало ползваме душгел и млякото за тяло на Биодерма. Страшно доволна съм, никога не е имала проблем досега, освен малка екзема на вратлето, защото трудно я мажа по гънките там, не ми дава. Крем за дупе, мокри кърпички, сапун, веро и гел за пране- Бочко. Общо взето съм доволна, но обмислям да пробвам Мустела.

# 14
  • Мнения: 576
  За мен Бюбхен е възможно най-скапаната бебешка козметика.Лично аз не съм доволна,а и не съм чула от някого добри отзиви.Мустела са по-добри според мен,но най-съм доволна от Бочко.От няколко месеца ползвам лосиона за тяло,крем за лице,шампоан и препарат за пране,а сапуна отдавна си го ползваме и ние възрастните и нямам забележки.

Общи условия

Активация на акаунт