Докога с кремче за подсичане?

  • 3 418
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 910
Аз мажа с такова кремче само, докато е подсечена, а след това си я мажа с обикновено.

# 16
  • Мнения: 366
Моята дъщеричка е с много нежна кожа и дори от целувка се зачервява, но с пенатен крем съм я мазала само 1-2 пъти при по-силно зачервяване, иначе мажа всеки път с македонска мас - страхотно кремче, маже се лесно, не е скъпо - дистибутурското му название е ПАВЛОДЕРМ в жълти кръгли кутийки, като от крем за лице. Смятам да мажа докато премахнем памперса Simple Smile

# 17
  • Мнения: 3 760
Мацвам само там, където има зачервяване или подсечено. Общо взето веднъж на две седмици.

# 18
Мили мами не знам дали въпроса ми е точно за тук,но не знам къде да я пусна.Това е въпроса ми.Не знам дали да продължавам да мажа детето с кремчето за подсичане.Благодаря предварително на тези които споделят с мен

винаги , когато има нужда и при по-голямо дете

# 19
  • Мнения: 1 489
Мажа само,когато е подсечена.

# 20
  • Мнения: 6 155
Мажа само,когато е подсечена.

 newsm10

# 21
  • Мнения: 505
мажа когато ми се види че е зачервено...иначе превантивно мажа с Себа-Мед - нежен крем за ежедневна употреба....

# 22
  • Мнения: 124
Благодаря на всички за мненията

# 23
  • Мнения: 379
Мажа го по един път на ден, но при нас е различно, защото има памперс дерматит.

# 24
  • Мнения: 1 564
Мажа при всяка смяна на памперса с крем Павлодерм. Embarassed

# 25
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Ами общо взето бебето си показва.Аз съм мазала веднъж непосредствено след изписването ни от болницата и край.Повече не мазах,защото мисля,че превантивно не бива да се маже с такива цинкови кремове.

# 26
  • Мнения: 2 407
Аз мазах първата седмица! После мазах само с олио на Бюбхен! Ако се появи зачервяване мажа пак!

Последна редакция: ср, 15 мар 2006, 09:26 от kamij

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Мажа при зачервяване.Имахме такова почти 2 месеца и така и не разбрах от какво и мина.

# 28
  • Мнения: 1 645
Кремче против подсичане слагам когато сменям памперса.
И ще го правя до като малкият е с памперс Peace

Крем за вече подсечено дупе,слагам само когато е хеобходимо

# 29
  • София
  • Мнения: 2 271
Докато се подсича  Peace

Общи условия

Активация на акаунт