Козметика за тяло – душ гелове, лосиони, масла, скрабове, соли и т.н.

  • 38 765
  • 273
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 37
В българския сайт според мен са ментета, не бих рискувала!

# 76
  • София
  • Мнения: 2 389
В българския сайт според мен са ментета, не бих рискувала!
Не са ментета  Laughing

# 77
  • Мнения: 37
В българския сайт според мен са ментета, не бих рискувала!
Не са ментета  Laughing
от къде знаеш? Влез в английския сайт и потърси дали имат официален магазин в България - няма. Т.е. тези онлайн магазини тук са някакви измислени. Тук всеки си продава каквото му скимне, а от къде го доставя и какво точно има вътре не е ясно. Разбира се, има официални дистрибутори като L'Erbolario, там всичко е ок.

# 78
  • София
  • Мнения: 4 803
Bg оналйн магазина продават продукти, които са поръчали от английския онлайн магазин. В този смисъл не са фалшиви, но са по-скъпи.

# 79
  • София
  • Мнения: 2 389
В българския сайт според мен са ментета, не бих рискувала!
Не са ментета  Laughing
от къде знаеш? Влез в английския сайт и потърси дали имат официален магазин в България - няма. Т.е. тези онлайн магазини тук са някакви измислени. Тук всеки си продава каквото му скимне, а от къде го доставя и какво точно има вътре не е ясно. Разбира се, има официални дистрибутори като L'Erbolario, там всичко е ок.
Илли е отговорила преди мен, същото щях да напиша  Peace

# 80
  • Мнения: 31 398
Никакви ментета не са. Peace

# 81
  • Мнения: 37
Никакви ментета не са. Peace
Всеки сам си решава какво да си намаже по тялото!

# 82
  • Мнения: 31 398
Никакви ментета не са. Peace
Всеки сам си решава какво да си намаже по тялото!
Да така е, но не можеш да твърдиш, че нещо е менте, без да си го пробвала, сравнявала, мазала по тялото си. Wink Whistling
По-горе подробно ти беше обяснено на какъв принцип работи българския сайт.

# 83
  • София
  • Мнения: 2 389
Никакви ментета не са. Peace
Всеки сам си решава какво да си намаже по тялото!
Така е. Както и всеки има право да говори глупости  Grinning

# 84
  • Мнения: 37
Никакви ментета не са. Peace
Всеки сам си решава какво да си намаже по тялото!
Да така е, но не можеш да твърдиш, че нещо е менте, без да си го пробвала, сравнявала, мазала по тялото си. Wink Whistling
По-горе подробно ти беше обяснено на какъв принцип работи българския сайт.
Естествено, и щом съм го написала, сигурно съм го пробвала не само аз. А сравнението категорично не е в полза на мазилата от българския ''боди шоп" Но щом ви харесват, супер! Whistling

# 85
  • София
  • Мнения: 4 803
Вместо празни приказки, дайте примери.

# 86
  • Мнения: 176
Включвам се само да кажа, че The Body Shop имат 40% off с код 14665 в следващите 48 часа Peace Аз вече съм in  Crazy Crazy Crazy

Иначе по темата, откакто открих гореспоменатите, май всичко в банята ми е тяхно, с изключение на един лосион за тяло на Корес - цитрус, който също много ми харесва като ефект, но като аромат не чак толкова.
В кой Бодишоп? Българския или английския сайт?

В английския.

# 87
  • Мнения: 235
Страхотна тема.  Heart Eyes
От години съм фен на The Body Shop, любимата ми серия е White Musk:



А най-любимият душ гел е този:



Много съм доволна от всички продукти на тази фирма, много добре се спогаждат с моята кожа.  Blush

# 88
  • Мнения: 36 174
ревю на крема за тяло с аромат на бадем на SNB, който много харесвам

# 89
  • Мнения: 1 480
От душ-гел на Буржоа такава алергия направих.3 седмици пъпки и сърбеж на цялото тяло. Такова чудо не ми се беше случвало скоро. Не повторих повече с него. (Сега някоя късметлийка се мие, защото го изхвърлих в кофата. Mr. Green) Кожата ми стана на рани от чесането на пъпките. Така че внимателно с душ-геловете.
П.П. Ползвам обикновени на AVON, FA, Nivea и мисля да разнобразя и с други марки.

Общи условия

Активация на акаунт