Козметика за тяло – душ гелове, лосиони, масла, скрабове, соли и т.н.

  • 38 741
  • 273
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 648
Ооо забравих моя тотален фаворит лосион за тяло на Ритуалс с ориз и череша  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Ив Роше има ли ги в ДМ или Лили?

# 61
  • София
  • Мнения: 2 382
*АДРЕНАЛИНКА* , заповядай  Simple Smile https://www.lushbg.com/shop/product/category/path/205_164/ Tifany1 , не няма Ив Роше в Лили и ДМ  Peace

# 62
  • Мнения: 1 500
Момичета здравейте! Много ми харесва темата. Искам да ви попитам за предложения за някакво мляко за тяло, за суха кожа, даже много суха, с дълготраен аромат. Thinking А пък, ако може да е и на дрогерийна марка ще е идеално.  Grinning


Аз съм много доволна от лосионите на Cottage, много дълготраен аромат, без да ми е натрапчив, попиват бързо и при следващата баня, при допира с вода кожата се усеща някак си "мазна", сякаш до тогава продукта е по кожата (не знам дали някой ме разбра, не мога да го обясня  Embarassed). На Микса лосиона също е много хубав за суха кожа!
Благодаря ти, тъкмо си купих техен душ гел и сега ще си купя и лосиона. Simple Smile

# 63
  • Мнения: 648
Жалко, а във Варна къде има Ив роше?

# 64
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 030
Имат щандове в Елитис, но често ги няма лимитираните серии.

# 65
  • SF
  • Мнения: 21 422
Те си имат специални магазини.
В София имат на "Витоша".

# 66
  • София
  • Мнения: 2 382
Не е само на "Витоша"  Peace Доста са магазините в София.

# 67
  • SF
  • Мнения: 21 422
Да, аз го казах като най-централно разположен. Иначе близо до нас има още един - в Сити център до Южния парк.
Аз ги ползвам от много години. Но последно си купих два душгела на Ив Роше от Елитис и честно казано, едва ги свърших. Единият беше с аромат на праскова, а другият - кокос. Хубави са, но не знам защо ми се сториха скучни. Но аз много обичам да харча пари за разни козметични неща и непрекъснато се оглеждам за нещо ново, за нещо друго.
Ив Роше имаха една много хубава серия Hamamelis - бях полудяла по аромата й и по нея бях запалила един цял фитнес, особено от лосиона за тяло. Обаче те я посмениха малко. Сега ходя в магазина, гледам я, но нещо... Или ми е минала манията по нея, или разни нови продукти са ме разсеяли. Ще я пробвам пак.

# 68
  • София
  • Мнения: 9 557
Ив Роше се продават в аптеки Ремедиум, например. Продават се и в по-малки, но добре заредени с козметика аптеки. Аз имам до нас една Ревита, примерно. Wink
И докато съм на темата да отбележа, че цените на Ив Роше, в посочените от мен аптеки са с по-ниски цени от тези в официалните им представителни магазини.
Питала съм ги, дори, в магазина им на Графа, на какво се дължи това недоразумение Thinking. Отговориха ми с вдигане на рамене. Та... оглеждайте се. Peace

# 69
  • Мнения: 176
Включвам се само да кажа, че The Body Shop имат 40% off с код 14665 в следващите 48 часа Peace Аз вече съм in  Crazy Crazy Crazy

Иначе по темата, откакто открих гореспоменатите, май всичко в банята ми е тяхно, с изключение на един лосион за тяло на Корес - цитрус, който също много ми харесва като ефект, но като аромат не чак толкова.

Последна редакция: пн, 09 мар 2015, 10:08 от AdeliaMiss

# 70
  • In transit
  • Мнения: 11 960
Ползвала съм доста лосиони за тяло, обичам тези, които ми подхранват добре сухата кожа и не остават лепкав ефект върху нея или след като попият пак да е суха. Може би в тази връзка съм най-доволна от лосионите на JASON.
този с алое ми е любим. Ползвам го и за тяло и за ръце, дори да са много сухи и загрубели ръцете, след няколко намазвания кожата става като бебешка.

 другите, които ползвам на марката са с какаово масло и кайсия.  Heart Eyes
Скрит текст:

иначе харесвам класическия какаов лосион на Палмърс, аргановото масло на Леокрема.
Като аромати и трайност харесвам тази серия: http://www.feelunique.com/brands/roger-gallet/fleur-dosmanthus и тази: http://www.feelunique.com/brands/roger-gallet/fleur-de-figuier-

Като скраб за лице фаворита ми е:
Скрит текст:
а за тяло, това е най-добрия скраб за мен:

# 71
  • Мнения: 57
Какво мислите за душ-гела на Буржуа-Charm me?

# 72
  • Мнения: 18 572
И аз питах за този на Буржоа, но не ми отговори никой.
на буржоа съм ползвала съм Wake me up  с витамини и Eclat -розов с минерали и много ги харесвам душ геловете им.

# 73
  • Мнения: 57
И аз питах за този на Буржоа, но не ми отговори никой.
на буржоа съм ползвала съм Wake me up  с витамини и Eclat -розов с минерали и много ги харесвам душ геловете им.

Аз обожавам всичко на Буржуа.. Но точно душ-гела charm me ми грабна окото  Joy

# 74
  • Мнения: 31 342
Включвам се само да кажа, че The Body Shop имат 40% off с код 14665 в следващите 48 часа Peace Аз вече съм in  Crazy Crazy Crazy

Иначе по темата, откакто открих гореспоменатите, май всичко в банята ми е тяхно, с изключение на един лосион за тяло на Корес - цитрус, който също много ми харесва като ефект, но като аромат не чак толкова.
В кой Бодишоп? Българския или английския сайт?

Общи условия

Активация на акаунт