Козметика за тяло – душ гелове, лосиони, масла, скрабове, соли и т.н.

  • 38 718
  • 273
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 198
Здравейте дами и Честит Празник  Flutter
Поздравление на Алена за темата Simple Smile
Голям фен съм на този тип продукти. Винаги имам по няколко отворени....от бътърите за тяло от всичко което съм ползвала за момента най-много ми харесват тези на Сефора, Моной ми е най-любимата миризма...попиват бързо, не мога да чакам много време и мразя остатъчен филм върху кожата.
Скрит текст:

В момента ползвам също маслото и ексфолианта с малина на The Body Shop, но бътера ми идва една идея много гъст за моя вкус..Харесвам също лосиона за тяло с какаово масло на Палмърс и маслото на Нукс...след него кожата става много гладка...

Ексфолиантите на рефан не съм ги пробвала, но след толкова препоръки тук ще поправя тази грешка  Laughing Коя серия е добра от тях? Каквото съм помирисвала от техни неща, винаги ми е било доста химично...

# 46
  • Мнения: 18 562
на Рефан са доста силни попринцип нещата като миризми  Simple Smile
искам да похваля и лосиона на гарниер с мед, нежен, бързо попиващ, не оставя следи, хидратира супер, много лек, приятен ненатрапчив аромат  Simple Smile

# 47
  • Мнения: 37
Аз много харесвах Боди Шоп до скоро, но напоследък ме разочароват. Маслата миришат добре докато се мажеш, но след това - нищо. Все едно не си се намазала с нищо, поне с моята суха кожа е така. L'Erbolario съм ползвала само за лице, за тяло нищо не съм пробвала. Не са лоши, но само толкова, нищо впечатляващо поне това за лице (май беше с пчелно млечице)

# 48
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Страхотна тема, Алена  bouquet
Хайде , и от мен глас за душ гела на Ив Роше с кафе Simple Smile почти винаги имам зареден от него в банята. В момента привършвам и един на Коррес с канела - много ми харесва, прави кожата мека и нежна, а тъй като често забравям да ползвам лосион след баня/направо ме домързява, честно казано Blush, а и кожата ми не е суха и не опъва/, ми идва идеално.
Скрабове съм ползвала всякакви, но следващият ще е на Рефан.
Както споменах, рядко ползвам лосиони, масла, бутери и прочие за тяло, но този, който най-много ми е харесвал е на Палмърс със стягащия ефект - чудесна миризма, оставя тялото освежено и кожата нежна, без да мазнее, а и не на последно място -има страхотни съставки Wink

# 49
  • София
  • Мнения: 2 381
Някои от предишните постове ме подсетиха за лосионите на Корес и Боди Фарм, чудни са  Heart Eyes На Боди Фарм съм използвала почти всичките им лосиони, но ванилията е номер 1 за мен   Heart Eyes Скоро трябва да мина през магазина им  bowuu На Ив Роше лимитираната карамелизирана круша я имам и честно казано нямам търпение да свърши, ужасно сладка е , става ми лошо направо като се намажа  ooooh! , че и трайна и се бие с парфюма  #2gunfire

# 50
  • София
  • Мнения: 390
Ползвали ли сте душ геловете от серията All Nature? Как са?

 аз очаквах малко повече  Laughing пробвах този с арган и нещо... не бих повторила.

# 51
  • Мнения: 1 494
Момичета здравейте! Много ми харесва темата. Искам да ви попитам за предложения за някакво мляко за тяло, за суха кожа, даже много суха, с дълготраен аромат. Thinking А пък, ако може да е и на дрогерийна марка ще е идеално.  Grinning

И сега да споделя някои впечатления. Не знам дали е само при мен, но от козметиката на Dove за тяло се изприщих супер гадно. Grinning Обаче имат много хубави аромати. Доволна съм от душ геловете на Cottage и от млеката за тяло на Nivea.

# 52
  • Мнения: 500
Страхотна тема Алена   bouquet

Аз харесвам по-мазнички бутери или лосиони, които попиват добре без мазни следи. Покрай натовареното ежедневие не винаги имам време да се мажа, но когато намеря ми доставя удоволствие. Ароматът не държа да е силен, за да не се натрапва и да измества парфюма. За момента имам мускуса на Tesori d'Oriente  и за жалост е точно такъв- мега силен нелош аромат, но не мога да ползвам парфюм с него. Другият е - не е лош, но не мисля да повтарям.  

Следващите, които искам са Sandalo, Papavero soave, Arancio на Ерболарио. Пробвах ги от тестери и се отразиха страхотно на сухата ми кожа. А, и ухаят божествено  Heart Eyes  Много ме заинтригува и люляковата серия на Сефора (обожавам люляк).

Към душ геловете не съм много претенциозна. В момента имам някаква смокиня на Ейвън, но май ме сърби кожата след като съм го ползвала. Имах доскоро един много приятен на Ангелика, с акация мисля беше.

Благодаря ви момичета за споделените препоръки. Сега вече знам за какво да се оглеждам в магазина на Ив роше  Hug

ПП: Скрабове/ ексфолианти в момента са ми тези двата   и

Последна редакция: нд, 08 мар 2015, 19:16 от VeTray

# 53
  • Мнения: 18 562
Днес си взех на Арома душ гел, от сериата коктейли, с розово шампанско, ще докладвам като го изпробвам. 

# 54
  • Мнения: 57
Моят любим душ гел е на Жая-cocoa и на Буржуа- Charm me

# 55
  • Мнения: 18 562
Цитат
Буржуа- Charm me
на какво мирише този ?

# 56
  • София
  • Мнения: 901
Момичета здравейте! Много ми харесва темата. Искам да ви попитам за предложения за някакво мляко за тяло, за суха кожа, даже много суха, с дълготраен аромат. Thinking А пък, ако може да е и на дрогерийна марка ще е идеално.  Grinning


Аз съм много доволна от лосионите на Cottage, много дълготраен аромат, без да ми е натрапчив, попиват бързо и при следващата баня, при допира с вода кожата се усеща някак си "мазна", сякаш до тогава продукта е по кожата (не знам дали някой ме разбра, не мога да го обясня  Embarassed). На Микса лосиона също е много хубав за суха кожа!

# 57
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Аз съм в търсене на хубав душ гел
Сега съм с dove  кокос
Вече не ползвам лосион.нямам  време. Открих спрей олио и е много бързо .кожата ми е гладка и бързо попива.

# 58
  • Мнения: 2 045
Сетила съм се, та да се допитам - виждали ли сте лосион-спрей, от тези в аерозолните опаковки, които са като дезодорант? Виждала съм в Лили на Палмърс, но нещо съставът не е за мен. В Лондон си бях взела 2 такива и останах супер доволна. Та по нашите ширини някой да е засичал нещо такова?
Скрит текст:
За ето такъв тип продукт говоря:

# 59
  • Щастлива мама на 3 слънца
  • Мнения: 2 169
Супер тема, благодаря!   bouquet Страдам от мания на тема душ-гелове, лосиони и масла за тяло. В момента в банята ми има вероятно около 10 душ-гела  Crazy , като най-любими са ми тези на Ив Роше , особено по-горе показаният с кафе  Heart Eyes Новата ми душ гелска любов е So White на Лъш, жалко че е лимитиран  Tired Също е масажното им блокче Soft Coeur  Heart Eyes , в което съм безпаметно влюбена сега, мисля да пробвам и някои от блокчетата на Бомб Козметикс. Откъм мазила също има презапасена   Mr. Green  , много харесвам маслата на Сефора  Heart Eyes, чат-пат купувам и тези на Боди Шоп и после съжалявам  Laughing , нямат попиване при мен  ooooh! , сега имам зимната им лимитка Глазирана Ябълка. На Ритуалс харесвам някои от нещата , а скрабове предпочитам Рефан. Имат и много добри кремове за тяло, особено японската череша  Heart Eyes  Ми да спра дотук, че ставам досадна  Mr. Green
Какви са тези блокчета. Може ли линк

Общи условия

Активация на акаунт