Козметика за тяло – душ гелове, лосиони, масла, скрабове, соли и т.н.

  • 38 738
  • 273
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 31 339
Подсетихте ме и аз ползвам сега Крушата на Ив Роше, както и душ гелове и боди бътър на Korres.
Ползвам и масла за тяло на Боди Фарм. Heart Eyes

# 31
  • гр. София
  • Мнения: 4 792
Esmee, аз също съм ползвала душ гел и лосион на ББ. Първо си бях взела червените, се га довършвам ат бялата серия - Tropic Water. Миризмата е много приятна, лосиона е много икономичен, може да се мажеш без притеснение  Grinning. Червената серия беше по-тежка откъм миризма, по-зимна сякаш. С нетърпение чакам да изхабя всичко, за да ги сменя. На мен бързо ми омръзват миризмите на душ геловете и лосионите. Тези на ББ са по 500мл. Много са ми.
Иначе ползвам в момента и хидратиращ крем за ръце и тяло на Сефора. Преди съм ползвала на Ив Роше, Bath&Body Works и др. В момента имам и един сапун на Касиопея.
Бях се навила да си купувам и на Боди Шоп, но се отказах след като видях състава на продуктите.  Stop В последно време гледам да купувам по-изчистени и натурални продукти.
Скрабове и соли не ползвам.  Peace

# 32
  • Мнения: 7 139
И аз харесвам нещата на Ив Роше, любим душ гел ми е този
Скрит текст:
 и този
Скрит текст:
И нещата на Боди шоп не са лоши. Лосион ползвам рядко, обикновено с ароматът на парфюм, с който съм в момента. Скраб не ползвам.

# 33
  • Мнения: 111
Здравейте момичета от мен   bouquet Обожавам душ гелове, лосиони, масла и т.н Променям си вкуса според сезона и тогава търся промяната.

Взех си това олио на Ив Роше и на мен много ми харесва ама ММ не го понася като аромат и ми вика да не съм го слагала повече  Laughing Кога го послушам, кога не  Rolling Eyes
Като душ гел съм се спряла в момента на Тesori d'oriente
Отворена съм за нови предложения, които да хидратират кожата и да имат траен аромат Simple Smile

# 34
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
На ММ му бяха подарили черни душ гел и лосион на Бетина Барти и се наложи аз да ги ползвам  Crazy Т.е. с не особено желание ползвах душ гела, а лосиона - на боклука  Crazy

Душ олиото на Юсерин и аз го харесам - през бременността го ползвах с огромно облекчение за пресушаващата се от хормоналните промени кожа  Blush

# 35
  • Мнения: 37
 Страхотна тема, момичета Peace Обожавам козметика за тяло! Обичам да експериментирам с нови неща, защото повечето бързо ми омръзват и с удоволствие ще изпробвам някои от препоръчаните от вас.

Аз лично предпочитам масла за тяло пред лосиони и това е новия ми абсолютен фаворит:
http://www.beauty-box.org/product/93/di-palomo-byalo-grozde-maslo-za-tyalo.html
Направо е уникално, ароматът е супер и траен, попива бързо, а кожата ми става мека и нежна (моята е доста суха)

Подариха ми го, а аз толкова се влюбих в него, че после си купих от същата серия и душгел, и сухо олио - то е и за коса, и за тяло. От всички съм доволна. Марката е английска, Di Palomo. Аз досега не я бях чувала и май отскоро е в БГ, но приятелката, която ми го подари каза, че отдавна си пазарува от нея от чужбина. Ако сте опитвали някоя от другите им серии, ще се радвам да прочета отзиви Heart Eyes

# 36
  • Мнения: 345
Мъжът ми, сигурно защото е фен на бирата  Mr. Green , ми подари лосиона и душ гела от тази серия на Pure Czech:


Като аромат много ми допадат, ще ги пусна в употреба тези дни и ще пиша. Преди съм ползвала сапун на тази фирма, който имаше пилинг ефект, и много ми харесваше.

Иначе преди години обожавах този лосион за тяло

# 37
  • София
  • Мнения: 390
+1 и от мен за душ олиото на Юсерин. Много приятно ме изненадаха душ геловете на Жая, пробвах с маслина и козе мляко, но маслината ми хареса повече и по-добре ми се отрази на сухата ми кожа. Харесвам много и Палмолив спа, термал и арома терапи  Heart Eyes и непременно ще пробвам и Ив Роше с кафе. Simple Smile
За лосиони не обичам мн мазни. Фаворити са ми http://www.biotherm.com/women-care/body/by-concern/hydration/bod … corps-047103.aspx и
http://www.shiseido-europe.com/product/revitalizing-body-emulsion/

# 38
  • Мнения: 7 139
Ползвали ли сте душ геловете от серията All Nature? Как са?

# 39
  • Мнения: 18 571
хоп и аз в тази хубава тема  Simple Smile
Цитат
Ползвали ли сте душ геловете от серията All Nature? Как са?
присъединявам се към въпроса, че тъкмо ми свърши душ гела  Simple Smile а тези отдавна съм им хврълила око, сапуните им също миришат доста изкушаващо  Simple Smile
Да си кажа и аз от какво съм доволна-душ геловете на Буржоа, уникални са, Котаж-с ванилия, Фа с ванилия, бяла роза, праскова, Лю пети Марселе-с бяла праскова-това са най-скоро ползваните от мен.
Лосиони-Ейвънски-с теменужка, орхидея и личи, ванилия, ягода, ябълка, черна череша-почти всичко съм ползава.
От Дав лосионите-ванилия, кокос, охладжадщия много харесам.

# 40
  • Мнения: 2 045
Запис и от мен!   bouquet
+1 за олиото на Юсерин - ползвала съм на още 3-4 марки, и за мен то си остава най-доброто, само ароматът не ми допада кой знае колко.
Душ-гелове имам... всъщност не знам колко. Имам поне 10 отворени и повече, които чакат.
Ексфолианти - Рефан са най-добрите за мен, след което поставям тези на Сефора. Ексфоалиантите са ми слабост и съм пробвала много, ама наистина много.
Ползвам също черни съпуни и кал от мъртво море за дълбоко почистване и детоксикация на кожата, но 1-2 в месеца.
Лосиони... обожавам маслата на Сефора /лосионите също/, пък колко хора около мен ги пробваха и се влюбиха също в тях...  Heart Eyes! Не съм намерила по-добри продукти. Иначе и на други марки харесвам неща, но те за мен са Тоp!
The Body Shop не ги харесвам изобщо, така и не можах да се разбера с тях. Yves Rocher са добри като ефект /лосионите/, леки, точно каквито обичам, но съдържат парабени. От душ-геловете им, и от мен плюс за този с памук  Hug
Любимият и той беше пробвал на Бетина Б., но не ги хареса /или по-скоро аз не ги харесах  Mr. Green /. Сега ползва душ-крем на Уриаж -  Creme Lavante, който и аз харесвам, иначе редовно поддържа на Кларинс душ-гела от мъжката серия.

Последна редакция: нд, 08 мар 2015, 00:02 от Holly Pink

# 41
  • София
  • Мнения: 5 658
Понеже виждам, че душ-кремът на Ив Роше с кафе има и други фенове - да попитам кои други на марката бихте ми препоръчали?

Записвам си крушата  Peace
Кафето е невероятно. Препоръчвам Иланг-иланг на Ив Роше
Скрит текст:
както и серията на Сефора
Скрит текст:
имах Крем-брюле от техните, просто ми идваше да го изям  Crazy

# 42
  • София
  • Мнения: 3 271
Алена, както винаги много хубава тема  Hug

И аз харесвам лосионите към парфюмите, които купувам. Леко попиват и ухаят добре, сливайки се с парфюма.
Иначе и аз харесвам скрабовете на Рефан.
В момента освен домашните боди бътъри за тяло харесвам душ гел и мляко за тяло на Нюкс. Особено душ гела. Само естествени пенители. Страхотна миризма. Летния лосион за след слънце също е много добър. Мирише хубаво, силно хидратиращ о бързо попиващ, а като бонус запазва придоботия тен по-дълго. Ето тези са

# 43
  • София
  • Мнения: 9 555
Ползвали ли сте душ геловете от серията All Nature? Как са?
Аз да. По погрешка бях купила един вместо шампоан за коса. Ама кой да чете! Промоция беше - вземам, без да гледам Laughing. А как мразя да ми е задръстено с отворени шишета в банята! ooooh!
Хубави са нещата от цялата серия. А и за цената им- струва си дори веднъж да се пробват. Peace

Аз доизмазвам в момента и нямам търпение да свърши. Имам нов боди бътър на ББ, който си чака реда. Rolling Eyes
Най-обичам олиото на Нюкс, като продукт за след баня, но си го пазя за лятото, защото моето е с частички. Heart Eyes

# 44
  • Мнения: 18 571
Аз сега използвам един ексхолиант на ейвън от индийската спа серия също е хубав  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт