Италия 148

  • 56 313
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • IT
  • Мнения: 3 704
И услугата с микробусчето беше в някакъв часови итервал от 9 до 17 или 19 часа, но ако човек пристигне по-късно може да си поръча бусче на информация. На отиване  с метрото към летището  има една подробност, която не знаех и аз-човек трябва да следи дали метрото е за Бизнес Парка или за Летището, но те и съобщават де и ако е на грешното на Младост-1 да слезне и да си изчака следващият влак. Нашият полет сега е рано сутринта и ще хванем такси, но на връщане мисля да го ползваме.
Сега се сетих обаче, че мъжа ми миналата година 2 пъти каца на стария терминал и от някаква фирма с микробусче за 3 евро до гарата ги возеха и аз от там с колата го вземах

# 691
  • MI
  • Мнения: 11 868
Аllexa.7, мисля до 19 или 20. Удобно е, пътувах така - до автогарата стигаш за по-малко от час от слизане на самолета (летя без голям багаж обикновено, но все пак се минава паспортен контрол, после докато изчакаш и т.н.). И е климатизирано, за разлика от почти всички други видове транспорт - такси включително  Simple Smile Аз не мога да разбера такситата ли им плащат да не сложат табели?!

# 692
  • MI
  • Мнения: 11 868
Здравейте, да се отчета за Тоска. Първо ме учуди колко по-голям е театъра отвътре отколкото изглежда отвън. Определено страхотно изживяване, надявам се да имам скоро пак възможност.... Мисля следващия път като мога да съм от първите на опашката, чакащи отварянето на касите  Laughing Следваща цел  - Teatro di San Carlo. Там ще е мааалко по-трудна организацията, но някой ден....

# 693
  • Мнения: 1 545
Nelig,  като се организираш за Сан Карло,  свиркай! И аз още не съм смогнала да го видя.

# 694
  • MI
  • Мнения: 11 868
Десита, с удоволствие   bouquet Проблемът е, че слизаме само по праниците. Но съм се замислила да почна от есента да гледам за по коледа за билети. Ако не струват по 120 евро, разбира се  Laughing

# 695
  • Мнения: 1 545
По Коледа ме няма  Cry

# 696
  • MI
  • Мнения: 11 868
Е то не е казано, че ще успеем да се организираме за коледа  Simple Smile Ще те държа в течение при всички положения...

Как ви се отразява жегата? Тук днес е мааалко по-добре, но ако продължава така цяло лято ще е голям зор

# 697
  • Италия
  • Мнения: 490
Мацки, дръжте ме и мен в течение за сбирка в Наполи!
Ох, голям зор ми е на мен жегата, хич не се погаждам с нея... На всичкото отгоре и тая влажност ми се разхожда по нервите...

# 698
  • Мнения: 1 545
Ами опитваме се да ходим по-малко навън и се крием под климатици.  Laughing. Направо и аз не знам как ще го избутаме този месец.... За уикенда сме планирали Иския.
А който има път до Наполи, да се обажда, без да се притеснява! Гостите са винаги добре дошли!

# 699
# 700
  • Мнения: 5 710
аз не се оплаквам от жегата, защото се оплаквам във всякакво друго време:-)
обичам слънце, лято, морето, вечерите, плановете за пътувания и срещи, четенето на тъпи книжки на пясъка, мазането със защитни мазила, студените дини, зрелите домати, контраста между червения ми лак и загорялата ми кожа, секса при 19 градуса на климатик...всичко обичам!

казано това, имам яка слънчева алергия, която не знам защо реших, че с крем здраве и преп ще ми мине, но май ще се наложи да се мажа с нещо по-специализирано.

Имам си гривничка контапасси. Китайска, но върши прекрасна работа. Според мен надписва крачки, но важното е там да се следи горе долу какво става + ми следи съня ( не знам как), който е доста здрав въпреки жегата. Изобщо аз от 1 май досега съм отслабнала 7 кг и се чувствам все по-качествен човек, стиснал здраво съдбата за топките:-) Ям малко, записвам маниакално, готвя някакви прелести, като риба-меч ( обожаваме), не се тъпча с нищо и летя. На 18ти ще правя 2ро изследване на метаболизма да видим целия тоя ентусиазъм отразява ли се на скоростта, с която горя мазнини и обиколката на талията ми.

Въпрос- някой правил ли е истероскопия?

# 701
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Здравейте момичета!   bouquet
Имам нужда от малко информация и предварително ви благодаря-
пътуваме за София, но сменяме полета в Милано-от летище Malpensa трябва да се придвижим до летище Linate. Кой е най-бързия и лесен начин?
Хубаво лято!

# 702
  • MI
  • Мнения: 11 868
Jaklins, мисля че нямa директнa връзкa между летищaтa,но дa кaжaт и другите. Според мен трябвa дa вземеш влaкчето до Чентрaле/гaрaтa/ и от тaм aвтобус до Линaте,имa пред сaмaтa гaрa.

10 c's,с море,климaтик и зaгорялa кожa може всеки, пробвaй с високa влaжност, оризищa и комaри, 37 грaдусa и червенa белещa се или в нaй-добрия случaй жълтеещa /aйде,леко злaтистa/ кожa Laughing звучиш стрaхотно обaче   bouquetИзпрати съобщение

Деситa,ние слязохме вече,понеделник дори сме в Нaполи,но зa мaлко. Поне тук е по-високо /до Беневенто/ и се дишa.. Но следвaщия път ще се възползвaм от покaнaтa   bouquet

# 703
  • IT
  • Мнения: 3 704
По мой спомен имаше шатъл от Малпенса до Линате, но не знам дали още съществува.
Аз получавам алергия от слънцето , но не всеки път. Оправям се с хапчета само, с каквото и да се мажа после ефекта е 0. От както открих мин година паста Хофман в супера в търговския център, крема Здраве е вече в историята.

# 704
  • Италия
  • Мнения: 490
Лени, звучиш наистина свежо, брава!
Нелиг, да не сте в Пиетрелчина? - на високо, до Беневенто за родното място на Падре Пио се сещам  Simple Smile
Алекса, кажи или дай линк за тази паста, моля, че ме заинтриува!
Ние от вчера сме опнали басеина на терасата и се радваме вече на жегите. Събота и неделя е зор да се стигне до плажа, през седмицата мм е на работа заедно с колата...определено басеин на терасата си трябваше  Party

Общи условия

Активация на акаунт