Мнения за болница Сердика- АГ отделение

  • 6 173
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 37
Здравейте! Моля да споделите всякакви мнения за АГ отделението в болница Сердика. Предстои ми серклаж, но чух не добри отзиви основно относно хигиената и условията. Отношението на персонала мога да го преглътна, но ще се радвам да чуя и за това. Благодаря!

# 1
  • Мнения: 4 500
Отношение на персонала - без забележки.
Вътре е прекалено топло, дори и за мен, която съм все ледена.
Чисто е, единствено ми направи адски лошо впечатление, че в тоалетната няма сапун /?!?/
Храната е гадна, ама аз и тук не съм критерии. Като цяло съм доволна от престоя си там.
Информацията ми е от преди 2 години. Сега едва ли е по-различно.

# 2
  • Мнения: 151
Отношение на персонала - без забележки.
Вътре е прекалено топло, дори и за мен, която съм все ледена.
Чисто е, единствено ми направи адски лошо впечатление, че в тоалетната няма сапун /?!?/
Храната е гадна, ама аз и тук не съм критерии. Като цяло съм доволна от престоя си там.
Информацията ми е от преди 2 години. Сега едва ли е по-различно.

Nefertarri, виждам, че си останала с добри впечатления за болницата, а имаш ли впечатления от д-р Дениза Алексиева? Аз мисля да ходя при нея и се интересувам за мнения.

# 3
  • Мнения: 4 500
Не, единствено досег съм имала с Д-р Ганчева. Аз и заради това бях в тази болница  Simple Smile Никой друг не познавам.

# 4
  • Мнения: 1 531
В гинекологичното отделение е много чисто и хората се отнасят много вежливо. Там, специално, е доц. Попова, завеждащ е д-р Гергов от Тина Киркова и има трима млади и много работливи доктори, които са непрекъснато там. Доколкото разбирам се прави всичко, освен раждания.

Общи условия

Активация на акаунт