Живот след сватбата

  • 16 788
  • 317
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 22
Омъжих се на 22, за човек с който не съм живяла на семейни начела преди това, защото бяхме от различни градове.Бях бременна вече когато се нанесох в неговия дом и още на 2 месец разбрах че въобще не сме един за друг.Аз също не можех да готвя, пера, гладя...преди брака, но когато се появи детето лека полека започнах да правя тези неща.Брака ми продължи 4 г, след което се разведох.Сега живея с друг мъж вече 8 месеца и съм решила докато не разбера че той е точния човек да не му раждам дете.Затова съм на мнение че човек се опознава най добре когато заживееш с него под един покрив.

# 316
  • Мнения: 195
Така е, но винаги има риск. Може да сте живеели заедно и 5 години и всичко да е наред, а след брака той коренно да се промени. Но гаранции за нищо няма. Все пак съм съгласна, че трябва съжителство преди брака задължително.

# 317
  • Мнения: 19 330
Така е, но винаги има риск. Може да сте живеели заедно и 5 години и всичко да е наред, а след брака той коренно да се промени. Но гаранции за нищо няма. Все пак съм съгласна, че трябва съжителство преди брака задължително.

Аз нямам такива впечатления. При съвместно съжителство човек все някога си показва "рогата", отпуска се, и то е дори след няколко месеца, до година максимум при най-държеливите. Т.е. коренна промяна след дълго съжителство заради някакъв подпис не виждам как може да стане. Мен някои неща са ме дразнили още след първите седмици съжителство, но съм се самозалъгвала и съм се самоубеждавала, че всичко е наред и вече след много натрупания на такива неща съм признавала истината пред себе си. Но нещата не са били наред отдавна.

Общи условия

Активация на акаунт