Лакове за нокти – 99

  • 96 400
  • 728
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 475
Essie са пуснали нов топ.

Скрит текст:
Get that bold, shiny, long-lasting color over your existing essie favorites with the essie gel setter top coat, mimicking the benefits of a gel polish without the waiting time/gel curing time under LED or UVB lights. Now it’s easier than ever to transfer your favorite hues automatically for that coveted gel appeal. It includes something called Acrylates Copolymer, a new development that creates the thickness, shine, and anti-chip benefits that are immediately apparent upon application.
DBP, Toluene and Formaldehyde free

http://www.essie.com/Nail-Care/Top-Coats/gelsetter.aspx

изглежда интересно, бих го пробвала но едва ли ще го пуснат скоро!

# 526
  • Мнения: 1 767
Момичета, препоръчайте ми някой бял  или много светъл лак с блестящ ефект.Благодаря  bouquet

# 527
# 528
  • София
  • Мнения: 1 002
Ако размахаш ръце, можеш и самолет да спреш  Joy Много готино!

# 529
  • Мнения: 1 480
Чуден маникюр и обувки също. Много свежо!  bouquet

# 530
  • Мнения: 5 478
Усеща се обаче, че лятото май на всички ни е повлияло откъм цветове  Party

От мен това - https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/10411 … a&oe=55C693E7

# 531
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Ако размахаш ръце, можеш и самолет да спреш  Joy Много готино!

+1, приноси ми се и на мен неон Heart Eyes

Kiko 337 - прекрасен виолетов крем, напомня ми на Zoya Serenity от лятната колекция за 2015 г. Heart Eyes

Скрит текст:

# 532
  • Мнения: 630
Благодаря ви, момичета  Heart Eyes
И вие много хубави неща показвате!

# 533
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Ау, Ивче, какъв хубав цвят и чудесно ти стои  Heart Eyes

Имам рокля точно в същия нюанс, ще взема да си наруша лаковата апатия с тази Зойка  Laughing

SsSa, много свежо, ще взема и аз да разгледам моите неони, че отдавна не съм ги слагала  Laughing

Да споделя, че ако някой търси плътен черен крем (оказа се, че нямах такъв), мини серията wow на GR има чудесно черно. Покрива на един-единствен пласт без черти и неравности, съхне добре, не се лющи. Опаковката е мини (вече предпочитам такива, ако е възможно) и струва светлата сума от 0.99 стотинки! Много съм доволна  Heart Eyes

# 534
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Благодаря.  bouquet

Всъщност сега се сетих и за няколко подобни на други марки.

Бюджетен - Флормар 446, малко по-светъл е.



Флормар 447

Севънтийн Сюпрем 38

и любимото ми Орли cashmere cardigan Heart Eyes макар и то да е по-светло

# 535
  • Пловдив
  • Мнения: 472
Пуул партито и Кикото са страшни. Как да им устоиш?

Ето и от мен едно синичко Кико - 340:



Тук го има украсено, на който му се гледа - http://exsmokernynaeve.blogspot.com/2015/05/kiko-340-s17-kiko-34 … my-new-konad.html

# 536
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Прекрасни летни маникюри сте показали.

Утре съм на педикюр и маникюр и съм подготвила Хедонист-а на Моделс Оун.

Освен това получавам доста мейли с въпроси какво се случва с блога... Та ще възобновя писането и ще наблегна предимно на лакове за нокти както беше в началото.

# 537
  • Мнения: 20 238
И аз бях решила да си взимам такива маратонки за Biblegum-а на Моделс   Sunglasses Ти откъде ги взе и отговарят ли си на номерата?

# 538
  • Мнения: 31 396
Прекрасни летни маникюри сте показали.

Утре съм на педикюр и маникюр и съм подготвила Хедонист-а на Моделс Оун.

Освен това получавам доста мейли с въпроси какво се случва с блога... Та ще възобновя писането и ще наблегна предимно на лакове за нокти както беше в началото.
Недей моля, пиши за всичко. Ти имаш достъп и купуваш разкошни неща, които тук често не идват и твоите ревюта и суочове са много полезни. От лакове се интересуват все по-малко хора, пресищането е ужасно, а и почти всичко се намира бюджетно, но при гримовете не е така. Hug  bouquet

# 539

Общи условия

Активация на акаунт